Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Dualarım seninle canım

Girişteki 3 cmlik yer de kolay, son kısım da boşluk , kolay, orta kısım zor , orda kaslar var demek ki
Orda daralma oluyor sonra genişliyor. Pelvik taban kaslarimizi sıkınca daha da daralıyor ama doğal halinde de bi daralma var orda. Bana cinsel terapistim foto göstermişti vajina içi animasyon şeklinde. Tam orada bir daralma var. Bu olmazsa zevk alma durumu da olmazdı bak sonrası boşluk dedi. Görünce daha bir ikna oldum o zamana kadar bende o duvar hissini aşmaya cesaret edemiyordum.

Sizlerle konuştukça o kadar cesaretleniyorum ki, iyi ki varsınız

O animasyonu bulursan bnada at canım

Sizlerle konuştukça o kadar cesaretleniyorum ki, iyi ki varsınız
Sende iyiki varsin ben inaniyorum olacak. Seni biraz benim durumuma benzetiyorum bende oyle 3 5 gunde tum egzersizleri bitirip basarabilmis degildim. Aylarca vazgeçtiğim de oldu hatta sen benden iyisin. Vazgeçmiyorsun başarı vazgeçmeyenlerindir.

Nasıl yenecem bu 4 ü kızlar nolur başka bi alternatifi yok mu ikınıyorm çabalıyorum ama yok lütfen bna bi yardımcı olun lütfen
Kaç kez fırlattım attım bu olmaz dedim ama inat ettim üzerine gittim üçüncü olan aparata çok güzel çalış dördüncü aparat senin gözünü korkutuyor ister istemez diğerlerini nasıl yaptıysan bunuda aynı yapacaksın ıkınarak ittir

Nasıl yenecem bu 4 ü kızlar nolur başka bi alternatifi yok mu ikınıyorm çabalıyorum ama yok lütfen bna bi yardımcı olun lütfen
Lokumcum endişe ile olması da zor sanki. Tamamen psikolojik olabilir mi illa olacak diye zorlayarak başlama canim.
Önce bir duş al. Kendini rahatlat zihnen. Bir meditasyon videosu acabilirsin ya da hareket seviyorsan hareketli müzik. Sakinleştirmeye çalış zihnini. Uyumam lazim uyumam lazim diyen birinin nasil uykusu kaçarsa belki sende de endişelerin ket vuruyordur. Ben endişelerimi azıcık ilerleyişimi bile tebrik ederek yendim. Mesele 4ü yapamıyorsun evet ama 3ü yapıyorsun. Onceden hiçbirini yapamıyordum şimdi 3ü yapiyorum bu benim icin büyük başarı kendimi tebrik ediyorum diyerek basla güne. 4ü yapamıyorum şeklinde yaklaşma. Evet su an belki yapamıyor olabilirim ama 1,2, ve 3'ü nasil yaptıysam 4'ü de öyle yapacağım belki bu biraz zaman alacak olabilir. Yapamıyor değilim henüz nasil yapacagimi çözemedim diye yaklaş lütfen.
Konuyla alakasız bir örnek ama mesele ne olduğu değil örneğin, anlatırlar ki Edison ampulü bulmak için yuzbinlerce kez yanılmış ve ona neden vazgeçmiyorsun? Yapamıyorsun dediklerinde, " Ben hiçbir zaman başarısız olmadım. Ampül bulamamanin yüzbinlerce yolunu öğrendim. Tüm bunlar beni ampule götürecek" demis ve öyle de olmuş :)

Kızlar bu kremlerin etkisi oluyor mu emla kremin falan, gün aşırı deneyemiyoruz biz ikimizde calisiyoruz akşam yorgun oluyoruz hafta da bir anca ve süreç de uzuyor daha çok geriliyorum

İnşallah tez zamanda haberini alırsınız bizde istiyoruz ah bir yensek

Kızlar bu kremlerin etkisi oluyor mu emla kremin falan, gün aşırı deneyemiyoruz biz ikimizde calisiyoruz akşam yorgun oluyoruz hafta da bir anca ve süreç de uzuyor daha çok geriliyorum
Tabiki uyuşturucu etkisi var kullanın Şöyle söyliyim zaten bu bir erteleme hastalığı bunun için biraz fedakarlık gerekiyor gerekirse yıllık izninizi kullanın bu işe yoğunlaşın bugun olur yarın olur yorgunuz derken senelerinizin çöp olup gitmesine izin vermeyin.

Yıllık izinden ziyade artık işten çıkıp tamamen buna odaklanıp hamile kalmak istiyorum, uyuşturucu kremi nasıl kullanıyorsunuz hangisini kullanıyorsunuz

Yıllık izinden ziyade artık işten çıkıp tamamen buna odaklanıp hamile kalmak istiyorum, uyuşturucu kremi nasıl kullanıyorsunuz hangisini kullanıyorsunuz
Vemcaine sprey anestol krem bunları kullanıyordu arkadaşlar vajenın etrafına içime doğruda sürmek gerekiyor galiba ben kullanmadık kullananlar bu şekilde yapmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…