Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Lütfen bnada yardımcı olun

Ee harikaa bu işte sadece ara vermek senın hatan olmuşş bunu telafi edersinn 4.aparat da dahil yap sonra ben sana burdan eşli deneme notlarını atayım oku hatta sayfalardan geriye doğru gidersen görürsün
Çok çok çok iyi olur 4. Aparatı yapamıyorum 3. Yü de uyuşturucuy spreyle yapıyorum eşim normalde başka şehirde çalışıyor ayan yanımda halletmek istiyorum gerçekten çok sevinirim yardıcmcı olursanuz açamadım 1. Sayfayı

Canım aşağıda rakamlar var orda en 1.sayfa için ok işareti olan yere bas bilgileri oku ben şimdi notu tekrar paylasıcam 4.aparatta takılman normal hiç endişe yok biraz daha sabır ve bol çalışma asla ara vermemelisin

Tamamdır çok tşk ederim canım çok iyi olur saol 4. Apartı yapamıyorum sürekli denemeye çalışcam yarıya kadar alsam olur demi cnkü çok büyük

L lokum8 bak kuzum burada oku

Tamamdır çok tşk ederim canım çok iyi olur saol 4. Apartı yapamıyorum sürekli denemeye çalışcam yarıya kadar alsam olur demi cnkü çok büyük
Evett olur canım aslında büyük değil biz gözümüzde büyütüyoruz diğer aparatları nasıl yaptıysan buda aynı sadece bir tık daha güçlü ittirmen lazım nefes aldın verdin ıkınıp hoop ittir

Bence eşine söyle evet canım hatta gerekirse beraber çalışırsınız. Birde aparattan tam anlamıyla başarılı olanada kadar deneme yapma çünkü motive düşüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…