Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kizlar cok cok cok afedersiniz diyerek bir sey sormak istiyorum. Benim esimin organi yatarken yatarken dik durmuyor. Yani yatiyor ya mesela penis vucuduna yapisik duruyor yukari dogru sekilde anlatabildim mi bilmiyorum. Ustte pozisyonu deneyecegim zaman yani bana dogru yukariya dik durmuyor. Normal mi bu? Esim ayaktayken de yine dimdik karsiya bakmiyor.

Yani A seklindeki gibi duruyor. B seklindeki gibi degil

Eklentiler

• Screenshot_20220502-000808_Samsung Notes.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar, ben ne diyeceğimi ne hissedeceğimi bilmiyorum şu an. Biz denedik ve oldu. İnanıyorum hâlâ, oldu. Oldu. "Ben de yendim." Eşim beni yormamak adına zorlamadı, girdik ve sadece bir iki git geldi yaptı ve oldu. Size bir şey sormak istiyorum, doktorun önerisiyle ben anestol ve fito krem kullanıp 4. dilatörle çalışıp öyle denedim. İlk girerken belki heyecandan bilmiyorum ama biraz yanma hissettim. Bir de söylemesi ayıp çiş yapma hissim oldu. Bunlar normal mi? Zamanla geçer mi? Şu an o kadar yoğun şeyler yaşıyorum ki inşallah kendimi doğru ifade edebildim.

Masallah. Tebrik ederim hayirli olsun. Bir sey danisabilir miyim size? Hangi pozisyonda basardiniz? Ben de 3 gundur esli denemelerdeyim ama hicbirinde olmadi bizde marmeladova
Teşekkür ederim, adı misyoner sanırım. Yatakta uzandım ama kalçamın altına da bir yastık koydum. İlk denemede bu şekilde daha rahat olacağımı düşündüğüm için böyle denedik.

Tebrik ederim. Çok sevindim senin adına, eminim ki mükemmel bir histir :) Darısı benim ve diğer bu dertle uğraşanların başına.

Tebrik ederim. Çok sevindim senin adına, eminim ki mükemmel bir histir :) Darısı benim ve diğer bu dertle uğraşanların başına.
Amin, en kısa zamanda inşallah. 10 aydır omuzlarımda beni ezen o tonlarca yük kalkmış gibi. Ben dokunamıyordum bile, ilk egzersizi yaptığımda panik atak geçirmiştim. O kadar zor bir süreç ki hepimiz için ama nereden nereye geldim. İnşallah sizin için de en kısa zamanda her şey geride kalır.

Canım tebriklerrrr artık özgürsün bulutlarda uyumuştum ben o gün sıra sende yanma olur canm normal ilk ya bnde yanma ve baskı hissetmiştm. Yanma geçti ama gel gitde baskı hala var zaman alıyormuş o yada henüz zevk alamadığım için öyle hissediyorm zamanla daha iyi olacak. Darısı diğer arkadaşlara inşallahhh

Yani A seklindeki gibi duruyor. B seklindeki gibi degil
Canm çok net bişey diyemeyeceğim ama ereksiyon sorunu var gibi. Bana doktor ilaç önerisi verdi eşim için çnkü vajinusmus hastaları eşlerinin ereksiyonunu bozuyor ilk deneyeceğiniz gün alın en azından o sorunla uğraşmayın demişti. Biz almadk ama o gün sorun yaşadık yapamadık gerçekten bnm stres eşimede yansıdığı için sorun oldu ama diğer gün ilaçsz hallettk. Macunlar var eğer sizde bu sorun hep varsa kullanabilirsniz heyecan veya stresten kaynaklı da olabilir eşlerimize yansıyor.

Demekki ereksiyon yok canım anlattığına göre

Yanma çiş hissi bunların hepsii normal zamanla geçecek canım tebrik ederim yarına tekrar deneyin en önemlisi bundan sonra asla ara vermemek

merhabalar.. ben en son dilatörü alıyorum ama eşli bazen oluyor bazen olmuyor. o an vücudum kapatıyor. ne yapmam lazım
Canm aparatlarda nasılsın yani takılıyo musun? Çok rahat yapabilir hale gelince dene istersen eşliyi moralini bozmasın. O an kapatman psikolojik işte bence aparatları eşine de yaptır başka türlü aşamıyorz eşe çok alışman gerek kendini tamamen ona bırakman gerek yoksa olmuyor bnde öyle zorlandm ne zaman ona bırakırsan ozaman oluyor. Bide nefes egzersizlerini esgeçme çok faydasını görüyorm ben

A Ada87 tamda Asyanın dediği gibii bak bunlar için epimedyumlu macunlar var burda kullanan arkadaşlar yazmıştı

Senden gaza gelip son anda 4. aparatı denedim :) bugün dördüncü günümdü, alıştırma yapıyordum. Bırakmak üzereyken hadi bir de 4 deneyeyim dedim ve girdi ama alıştırma yapmadım yarın devam edeceğim. Diğerleri kadar kolay gitmedi hatta başta bu girmeyecek herhalde dedim ama 5 dakika bile sürmeden girdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…