Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bigün bende yeneceğim yazacağımı hiç düşünmüyordum ama şükür ki bitti. Daha iki kez eşli deneme yaptık ama afedersinz gel gitde baya baskı hissi oluyor zamanla geçer diye düşünüyorum.. yendm demek için erkenmi onu bile bilmiyorm ama bu bile benm için büyk adım. Burdan tanıyanlar bilir çok çok korkuyordm uzun süredir burdaym zaten kah pesettim kah gaza geldim kah bitmeli bu iş dedim, bu şekilde çok uzun yolum vardı şuan bittiğini düşünmek yükümü hafifletiyor. Yeni arkadaşlara diyorm ki korkmayın ve ertelemeyn en kötüsü erteleyerek hayatımızdan çalıyoruz, hele şu önyargımız yokmu hep ağrıya odaklandık ama başarıya odaklanırsanz bu iş oluyor sadece başarı hissini düşünün.. Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim başta olmak üzere tüm yardımcı olan, tecrübesini paylaşan arkadaşlarıma teşekkür ediyorm allah sizden razı olsun. Hele ki Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim sen bir meleksin iyi ki varsın iyi ki hayatlarımıza dokundun🌸❤️ Ömrün çiçekle baharla dolsun senin🎈😍
Lütfen bnada yardımcı olun

Ee harikaa bu işte sadece ara vermek senın hatan olmuşş bunu telafi edersinn 4.aparat da dahil yap sonra ben sana burdan eşli deneme notlarını atayım oku hatta sayfalardan geriye doğru gidersen görürsün
Çok çok çok iyi olur 4. Aparatı yapamıyorum 3. Yü de uyuşturucuy spreyle yapıyorum eşim normalde başka şehirde çalışıyor ayan yanımda halletmek istiyorum gerçekten çok sevinirim yardıcmcı olursanuz açamadım 1. Sayfayı

Çok çok çok iyi olur 4. Aparatı yapamıyorum 3. Yü de uyuşturucuy spreyle yapıyorum eşim normalde başka şehirde çalışıyor ayan yanımda halletmek istiyorum gerçekten çok sevinirim yardıcmcı olursanuz açamadım 1. Sayfayı
Canım aşağıda rakamlar var orda en 1.sayfa için ok işareti olan yere bas bilgileri oku ben şimdi notu tekrar paylasıcam 4.aparatta takılman normal hiç endişe yok biraz daha sabır ve bol çalışma asla ara vermemelisin

Canım aşağıda rakamlar var orda en 1.sayfa için ok işareti olan yere bas bilgileri oku ben şimdi notu tekrar paylasıcam 4.aparatta takılman normal hiç endişe yok biraz daha sabır ve bol çalışma asla ara vermemelisin
Tamamdır çok tşk ederim canım çok iyi olur saol 4. Apartı yapamıyorum sürekli denemeye çalışcam yarıya kadar alsam olur demi cnkü çok büyük

Aşağıda yazdıklarımı birebir uygulaa canımm

size şöyle sıralayım🤗

1) en baştan aparatlara başla 10 dk ara ile daha sonra 4.olan aparatla en iyi egzersizlerini yap ileri geri tak çıkart etrafında daire çiz ve aparatı içinde rahat 20dk kadar beklet ben uyuştrucu krem sprey kullanmadım

2) Sen bu egzersizlerini yaparken eşin hazırlansın aparatı çıkarıp direk eşli denemeye geçin aparat sayesinde esneme yapıyor.

3) Eşine izin ver müdahele etme ona güvenmelisin aparatla nasıl yaptıysan aynı öyle hatta aparat daha zor eşli deneme daha kolay

4) Yarıya kadar oldu ama devamı olmadı dediğin yerde acele etmek yok o şekılde bekleyin sonra sen deriin nefes al nefesi verirken hafif ıkın ve eşin devam etmeli bal gör olacak ve kendine hep olumlu olumlamalar yap ben vajınusmusu yendim başardım harikaayım de sen bunlarla devam et güzel haberlerini bekliyorum

Yatak ucuna geliyorsun kalçanı yüksek tutmaya çalış eş ayakta ayaklarını istersen eşinin beline sararabilir yada küçük tabure alıp ayaklarına koyabilirsiniz.Bu şekilde kasılma daha az oluyor. Takıldıgın duvar hissi diye adlandırdığın yerde bekle acele etmeden sık bırak yapıp nefes egzersizleriyle destekleyip tamamlamaya çalışın zaten %80 ni bitmiş bu işin

Birde giriş olurken kalçaya eğimli olmalı giriş direk değil benim hep kullandığım bir emoji var 🌈 bunu göz önüne getirin🌺
L lokum8 bak kuzum burada oku

Tamamdır çok tşk ederim canım çok iyi olur saol 4. Apartı yapamıyorum sürekli denemeye çalışcam yarıya kadar alsam olur demi cnkü çok büyük
Evett olur canım aslında büyük değil biz gözümüzde büyütüyoruz🥲 diğer aparatları nasıl yaptıysan buda aynı sadece bir tık daha güçlü ittirmen lazım nefes aldın verdin ıkınıp hoop ittir😘

Çok tşk ederim benim başka sorunum da var eşime henüz aparat kullandığımı söylemedim yani çekiniyorum ters tepki verir diye önce anlatayım sonra aparattan sonra denemeye geçeyim dün denedik olmadı aparat hiç çalışmadan
Bence eşine söyle evet canım hatta gerekirse beraber çalışırsınız. Birde aparattan tam anlamıyla başarılı olanada kadar deneme yapma çünkü motive düşüyor

X