Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhaba kanama bünyeye göre değişiyor bende olmadi.
Tebrik ederim sizde yenmişsiniz ☺

Ama normal midir bu kanama baya oluyor ya korkmadim degil. Simdi o korku saldı hep mi olacak diye ya da yanlis bisey mi var diye
çok kasıldığınız için olabilir kendinizi sıkmayın. yine de bir doktora gidip muayene olmalısınız en azından aklınızda soru işareti kalmamış olur zaten bir sorun varsa ki inşallah yoktur doktor hemen görür muayene ile

Y Yakel canımm bak burda adım adın yazdım mutlaka dene olacakk takıldığında burdann yaz

Ben bugün son seansıma gittim. Önce vajinal ultrasonla, sonra spekulumla ve parmakla muayene etti doktorum, inanılmaz heyecanlıyım ve çok mutluyum. Doktorum ilişki onayı verdi artık. İnşallah onu da başaracağım. Nerelerden buraya kadar geldim rüya gibi, Allah sonunu da kolayca getirmeyi nasip etsin inşallah. Çok yoruldum, çok ağladım, başaramayacağımı düşündüğüm o kadar çok zaman oldu ki, kendimden vazgeçtim, herkes yapıyor bir ben yapamayacağım dedim, daha neler neler. Ama doğru şekilde, azimle, sabırla ve cesaretle çalışmak beni de yolun sonuna getirdi. İnşallah bunu da atlatıp "ben de yendim" diyeceğim.

Biz kadınların üstesinden gelemeyecegimiz sorunu yok yeterki kafamıza koyalim mesajınızı duygulanarak okudum bende çok değil henüz 2.5 ay önce böyleydim.
Sizde penetrasyon gerçekleşince aa bu muymuş diyeceksiniz inanıyorum ki☺

Amin. İnşallah. Gerçekten çeken bilir, Allah kimseyi bu yükün altında bırakmasın. Hepimiz ne yollardan geldik, geçtik. Şu bahar mevsiminde ben de çiçek açmak istiyorum artık. Psikolojik olarak bittiğim zamanlarda, aparatları yapamadığım zamanlarda o kadar çok ağladım, o kadar çok üzüldüm ki doktora odalasından çıkarken şimdi gidip mutluluktan ağlamak istiyorum dedim. Hâlâ aşırı heyecanlıyım tabi.

Sen artık vajınusmus bile değilsin çünkü büyük bir kısmını hallettmişin.Eşli denemeden sonra yaptım bende yendim mesajını bekliyoruz senden

Sen artık vajınusmus bile değilsin çünkü büyük bir kısmını hallettmişin.Eşli denemeden sonra yaptım bende yendim mesajını bekliyoruz senden
İnşallah en kısa zamanda tamamen kurtulmuş olacağım. O mesajı atmayı aylardır bekliyorum. Eşli deneme için çok ama çok heyecanlıyım, bir cesaret o eşiği de geçip tamamen rahatlamak istiyorum.

İnşallah en kısa zamanda tamamen kurtulmuş olacağım. O mesajı atmayı aylardır bekliyorum. Eşli deneme için çok ama çok heyecanlıyım, bir cesaret o eşiği de geçip tamamen rahatlamak istiyorum.
Ne kadar sakin ve rahat kalırsan o kadar kolay olacak canım eşine güven ve kendini ona bırak müdahele ettikçe mesela hep başa sarılıyor

Bugün üçüncü aparatı aldım ben ama bir şey sormak istiyorum. Aparatları denerken içinde hareket ettirmek gerekiyor mu? Ben açıkçası özellikle iki ve üçü hareket ettiremiyorum öyle ki geri çıkarırken bile kasıyorum. Bu şekilde eşli denemede başarılı olamam diye düşünüyorum. Bu konuyu aşmak için ne yapmam gerekiyor tam olarak?

Canım rahatlıkla ileri geri tak çıkart etrafında daire çizmek bu egzersizleri yapmak işlerini daha çok kolaylaştırır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…