Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

iyi ki 2 gündür denemeye başladım.. 1 hafta erken regl oldum.. tekrar ağlamak istiyorumm yaaa .. bu ara bana cewap yazan arkadaşlara teşşkkür ederim. bebe yağı kullanmam ok ..

sorun da bu zaten.. kendim dokunamıyorum. eşimin parmağı daha iyi hissettiriyor. ewt ıkındıkça açılıyor.. ama maalesef regl oldum.. havaya girmiştim oysa ki akannehirsenağlama

Kızlar,dün gece reglim başladı yaa...Egzersizlere ara vermek durumundayım ama inşallah bir dahaki reglime kadar başarmayı umut ediyorum.İçimden bu geçiyor,umarım bu dileğim gerçek olur...:Saruboceq:
ben de bugün regl oldum ve senin gibi dua ediyorum cnm.. allah yardımcımız olsun..:Saruboceq:

kızlarr bana dua edın ne olur..bu ay adetıme az bı zaman kaldı..dualrınıza ıhtıyacım var bılıyosunuz....belkı bu ay bebek haberı gelır:Saruboceq:

iyi ki 2 gündür denemeye başladım.. 1 hafta erken regl oldum.. tekrar ağlamak istiyorumm yaaa .. bu ara bana cewap yazan arkadaşlara teşşkkür ederim. bebe yağı kullanmam ok ..

canım tedirginliğin muhtemelen regl kaynaklı çünkü reglden 1 hafta önce hem psikolojik hemde fizyolojik açıdan gergin oluyoruz bak gör regl bitsin çok daha rahat ilerleyeceksin...

canım tedirginliğin muhtemelen regl kaynaklı çünkü reglden 1 hafta önce hem psikolojik hemde fizyolojik açıdan gergin oluyoruz bak gör regl bitsin çok daha rahat ilerleyeceksin...

inş. canım yaa. kendim yapıcam zaten.. ameliyat eldiveni alim diyorum.. parmağımın oraya teması hoşuma gitmiyor.. o ultrason jelini nerden bulabilirim? ecz de satılır mı?

inş. canım yaa. kendim yapıcam zaten.. ameliyat eldiveni alim diyorum.. parmağımın oraya teması hoşuma gitmiyor.. o ultrason jelini nerden bulabilirim? ecz de satılır mı?

ben çok eczaneye sordum bulamadım en sonunda bitanesine söylettim bana çok yakın bi yerde tıbbi malzeme satan bi yer var orada buldum sonrada farkettim genelde hastane yakınlarına böyle malzeme satan yerler açmışlar belki eskiden beri vardı ama ben daha yeni farkettim...1 lt. ultrason jelini 1tl. ye satıyorlar yani ben öyle aldım....

canım ben 1 kiloluk aldım,daha küçüğü yokmuş,5 tl ye medikalcilerden

canım ben 1 kiloluk aldım,daha küçüğü yokmuş,5 tl ye medikalcilerden

bende daha küçüğü varmı diye sordum ama 1 lt.miş en küçüğü 1 TL. deyince şaşırdım kaldım naniknanik diyorum size bu işte çok para var bi şirket kuralım diye alkisalkisalkis100 vajili hatun olsa 100de öylesine kullanacak hatun 200 kişi diyelim toptan alırsak belki 0,50 krş bilem alırız 2 tl satsak % 300 kar elde ederiz kabataslak sositososito

doğru söylüyosun canım,valla ne biçim kar ediyolar....

way beee.. kobi olayı ha.. süper.... medikallere sormalı o zaman.. ok

benim jel hikayem çok ilginç:2 aylık evliyken doktora gitmiştim kadın doğuma parmak egzersizi için vermişti jeli.ben dolaba atıp bi daha hiç bakmamıştım ve doktora kızıp parmağımı soksam zaten ilişkide olur demiştim kendi kendime!hata jeli attığımı sanıyordum ben.foruma dahil olduğumdan beri jelden bahsediyosunuz ben de kendime kızıyodum keşke atmasaydım şimdi nereden bulucam diye geçen başka bişey ararken jele rastladım hazine bulmuş gibi sevindim:)ve başladım çalışmaya 2 gündür ii gidiyodum ama eldivenim bitti bugün egzersiz yapamadım o yüzden
sembolik şeyler insanı acayip motive ediyor ii ki jelim var :))

yalnız dikkat et son kullanma tarihi geçmiş olmasın bende fazla fazla almıştım egzersiz yaparken daha doğrusu eşim saolsun bi çuval almış artık alırken ne hayaller kurduysa tüpü sıkıcaz herşey hallolacak sandı heralde sonra kalanlar çöpe gitti....o eldivenlerden marketlerde satılıyor artık...bazı arkadaşlar parmaklarına streç film sarıp yaptılar ben eldivenle hiç yapamadım öyle denedim böyle denedim olmadı bıraktım direk parmakla yaptım kaydirigubbakcemile5

bak bu açıdan hiç düşünmemiştim son kullanma tarihi geçti jelimin ben hala vajiliyim!!off yaa bak şimdi darldım yine!!işin ilginç tarafı ne biliyomusun hayatımda herşey yolundaymış gibi davranabiliyorum!!ta ki hamile birini görene kadar ya da bi tanıdığımın hamile olduğu haberini alana kadar...

canım belkide geçmemiştir güzelim ne güzel işte pozitif olabiliyosun herşey yolunda tabiki bak egzersiz yapabiliyosun daha ne olsun....yawrum benimde arkadaşlarımın çoğu çoluk çocuğa karıştı evlenmeden önce onların teyzesi olmak bana yetiyodu ama artık teyzelik kesmiyo annelik duygularım baş gösterdi...komşunun 1 aylık bebeği var nasıl tatlı bişey utanmasam her akşam gidecem ama olmuyo dün akşam gittim bütün akşam kucağımdaydı çok acayip bi duygu kız benden 3 ay önce evlenmişti ama yapacak bi şey yok herşeyin hayırlısı Allahtan....onunda başka sorunları var bebeğinin bile mutluluğunu yaşayamadı...allah herkesin gönlüne göre versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…