Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

1- Nazlı1982
2- Gülcel
3- Msbactery
4- Julina
5- Masalelif
6- Suboom
7- Hayat_acil
8- Aydazeren
9- Hndckr
10- Arzum66
11- Masumcat
12- Fillix

canım sıkma canını demk isterdim ama ne desek boş hayatta bazen düzeltemediğimiz şeyler oluyor hayatta hep kendi onurumuzdan gururumuzdan ödün veriyoruz şu kelimeyi söylemek istemezdim asla ama düzeltemiyosan yaran kangren olmadan kes at derim ben az buz şeyler çekmemişsin neden çekiyon birdahamı gelcen dünyaya kendine güven en önemlisi bu canım seni rahatlacaksa birşey anlatcam .biz eşimle evlenmek istediğimizde hem onun hem benim ailem karşı çıktı bizde kaçtık ama nolursa olsun gene beni kabul etmediler sebep açıktım ve çok rahattım bunu kabullenemdiler onlar köle aramış aynı evde oturduk 2 sene kızım doğduğunda düzelir zannettim ama daha çok büyüdü kızımı alıp beni gecenin üçünde sokağa atıyorlardı bende köpek gibi kaldırımlarda sabahlayıp sabah onursuz gibi içeri giriyorlardı eşim yola gidiyodu hep o yokken yapıyorlar gelince iftira atıp eşimi kışkırtıyorlardı ama hep dayandım savaştım eşim için çünkü biz birbirimizi deli gibi seviyorduk onbun için herşeye razıydım sonra bir inşaata taşındık yetmişti artık camı yok tuvaletyok ama dedik kendimiz olalım huzurlu olalım inan o inşaatta okdar mutluydum anlatamam benim ailemin durumu çok iyikardeşlerim okumuş yani çok ilri görüşlüler ben bunların birini babama söyleseydim babam yaşatmazdı onları ama eşim için sustum inan hep allah havale ettim sende öyle yap allah verdi hepsinin cezasını beni unuttular dertleriyle uğraşmaktan yemin ederim onların başına gelen yaprak dökümündeki rızanın başına gelmemiştir şimdi kızım diyolar başka birşey demiyolar. ama bende bunlar çokkk büyük yaralar açtı beyninden giden geri gelmiyo şimdiki aklım olsa boşanırdım hiççç çekmezdim bunları allah şükür rabbim güzel yaratmış şimdi çıksam şimdi bulurum kaçtane oyüzden iyi düşün ablam kendini perişan etme ben yaşadım okurken eski günlerim canlandı gözümde ve ağladım çok üzüldüm sana diyeceğim kendine eziyet etme rabbine güven ve doğru kararını ver canım hadi allah sana sabırlar versinç....

ikinizinde anlattıkları gerçekten inanılmaz Allah sizlere sabır versin. gerçekten böyle insanlar varmı ya? bu nebiçim bi davranıştır? mantığı nedir? amaç nedir? anlamak gerçekten çok zor. insan evladının mutluluğunu istemezmi? hep demezlermi tek amacım mürvetini görmek hayırlısıyla bi evlendirsem diye. niye bozmaya çalışıyorlar ozaman evlatlarının yuvasını? ne geçecek ellerine? sen adamı boşasan oda anasının evine dönse en fazla 2 ay sonra başlar kıvranmaya birini bulsamda başgözetsem şu oğlanı diye yalanmı? akıl erdirmek gerçekten çok zor............

Çok güzel anlatmışsın gerçekten okurken ağlamamaya çalıştım..ama olmuyor işte.. bana ilginin zerresi yokken anasını arayıpta anacım nasılsın hastamısın diye sorması beni delirtiyor. ben kıvrandım yatağımda yüzüme bile bakmadı aynı gün anasının nazlarını sonuna kadar çekti. dayanamıyorum buna. parama zamanıma işime gücüme herşeyime karışıyor eşim. tamam eşim karışacak tabi diyorum ama birşeye ihtiazın varmı diye sormaktan aciz. gelde dayan.. olmuyor. annem herşeyden önemli defol git bu evden diyor. dayanamıyorum artık. köpek bile çekmedi çektiklerimi hergün ağlıyorum hergün mutlaka anası yetişiyor herşeye mahsus bana karşı oğlunu kullanıyor susarsam sorun yok susmazsam hakkımı savunursam kıyamet kopuyor dediklerinde çok haklısın ama biryere kadar...bu insanlar benim gerdeğimi mahvetti ilişkiye giremedim diye kayınvalidemden yardım istedim bna dediği eşin seni boşar başkasını alır biran evvel gir ilşkiye dedi. kaç kere kocam tarafından defalarca tecavüze uğradım bunları unutmama imkan yok. döve döve tepeme bindi. anasıyla bir oldu. bunları mı unutayım? aslaa... vajiyi kendim için yendim kendime güvenim gelsin karşısında iki kelimeye konuşmaya hakkım olsun diye.. yazıklar olsun onlara... insan eşine sırtını dayamak ister.. bense arkamı dönmeye korkuyorum..herdönüşümde bir bıçak yedim sırtıma.. hakkımı helal etmeyeceğim... kıyamette sorulacak ergeç hakkım

canım söylenecek kelime varsada şuan ben bulamıyorum. Allah sana sabır versin, hayırlı yolu göstersin doğru karar almanı sağlasın. sorunların enkısa zamanda çözülür inşallah. bazı erkekler duygularını göstermeyi beceremiyor bizim kadar duygusal bir yapıya sahip değiller maalesef. anneleride en kutsal varlıkları. küçüklükten beri beyinlerine işlemiş bu anneyi koruma güdüsü çünkü ne yazıkki küfürler hep anneye edilir.
eşinin ailesi konusunda diyebilecek hiçbirşeyim yok. sadece şanslısınki uzaktalar diyebiliyorum.

johnsons bebe yağı kullanarak eşim bana parmak egzersizi yapıyo . zararı olabilir mi.. bir de bu gece yine eşim parmak egzersizi yaptı ve yine tek boğum. 2. denememiz bu.. acı hissediyorum ilerleme yok.. kasılmadan başka bişi yok maalesef.. 2 tane kas gevşetici aldım.. üstüne sıcak duş aldım uzuuun uzun. ama fayda wermedi.. moralim sıfır. ağlamaktan bunaldım artık.. hiçbişi yapmak gelmiyo içimden..

canım yılma sakın. moralini ne kadar yüksek tutarsan ne kadar başaracağına inanırsan okadar başarılı olursun. ayna karşısında ıkınarak vajini seyret. ıkındıkça açıldığını gözünle görki cesaret gelsin. birde sen kendi parmağını denemedinmi? sanki direk eşinin parmağı ile başlamışsın gibi algıladım. eğer böyleyse bu çok yanlış. eş parmağı gerçekten insanı geriyor kendi parmağından daha zor oluyor. önce kendi parmağınla yap tatlım gerçekten zor değil

Merhaba kızlar :)
oldu dün gece ve hatta emlasız ..
kendimi yeni evliymiş gibi hissediyorum..taze gelin edasındayım..
sonuna kadar aldım ve bu kadarcık mı diye şaşırdım :))
aşama aşama yapalım dedik.. 3üncü alışımda tamamen oldu.. ben inanmıyorum bakıyorum o kadar yani diyorum :))
ama kan falan gelmedi.. zaten 8cm girdi diyor eşim gelse o zaman gelirdi... dr a gitsem mi kızlar ???
hani böyle kıyametlerin kopmasını falan bekledim,yani ha girmiş girmemiş fark yokmuş...

destek olan olmayan herkese çokk teşekkür ediyorumm.. Allah hepinizden teker teker razı olsun..

henüz yeni başlayanlara,yol katedenlere hepsine allah tan şifa diliyorum.. kızlar ben ki başardım siz hiç düşünmeyin :)))

eşim de işe gitmedi ... gündüz de yaptık.. :))) şimdi makarna yapıp yicezz evde yemek yok :))

canım tebrikleralkisalkisalkis Allah başka dert vermesin...

Kızlar,dün gece reglim başladı yaa...Egzersizlere ara vermek durumundayım ama inşallah bir dahaki reglime kadar başarmayı umut ediyorum.İçimden bu geçiyor,umarım bu dileğim gerçek olur...:Saruboceq:

ikinizinde anlattıkları gerçekten inanılmaz Allah sizlere sabır versin. gerçekten böyle insanlar varmı ya? bu nebiçim bi davranıştır? mantığı nedir? amaç nedir? anlamak gerçekten çok zor. insan evladının mutluluğunu istemezmi? hep demezlermi tek amacım mürvetini görmek hayırlısıyla bi evlendirsem diye. niye bozmaya çalışıyorlar ozaman evlatlarının yuvasını? ne geçecek ellerine? sen adamı boşasan oda anasının evine dönse en fazla 2 ay sonra başlar kıvranmaya birini bulsamda başgözetsem şu oğlanı diye yalanmı? akıl erdirmek gerçekten çok zor............

oğulları onlara sormadı ya ondan yaptılar heppp kendi sözleri geçsin istediler yok gelin gezmesi yok düğünler yok ev gezmeleri gelinle gösteriş peşindeydiler bide sürekli insan içinde beni küçük düşürüyorlardı kıskançlıktan millet bana derdi bu adamı nasıl aldın onlar gene bana hep dua et oğlum seni almış diyorlardı bu tipler oğlunun evlenmesini ister ama egemnlik gene onlarda olcak elinden bu alınınca saldırcak yer ararlar valla bunlar sayesinde psikolog oldum ya bende allah izin verirse kaynana olcam asla böyle yapmam .ben sildim bunları beynimden taki bu arkadaşın yazısını okuyana kadar tekrar eskiler depreşti inan biranda ruhsal durumum bozuldu .allah herkese sabır versin..ben bu olayları vajiye benzetyiyom vajidende zor kurtuluyoruz sıkıntı yapıp psikolojimizi bozuyor onlardaaynen demekki ikisinin sonundada kurtuluş var sadece büyük bir sabır lazım...

X