Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

walla kızlar iyice bi araştırıp girmek lazım bi el atalım yalnız ne kadar çok varmış onlardan ben daha yeni farkediyorum...

canım şunu belirteyim eşim bu kışkırtmalara hiç kanmadı hep beni destekledi çünkü hep sustum ben onu ailesine karşı kışkırtmadım oda anladı .savştım ama kendi içimde belki hayatımdan çok şeyler verdim ama ben kazandım bir laf varya söz gümüşse sükut altındır gerçekten öyle hep allahıma dua ettim allha havale ettim şimdi okadar büyük dertleri varki beni unuttular bile ben 5 senedir çok mutluym canım eşimi asla bırakamam ben onu bıraksam o beni bırakmaz .cocuğum 17 yaşında canım herşeyin farkında zaten onun sayesinde birazda rahatlandım yavrum benim için savaştı ondan çekiniyorlar kaybetmek istemiyorlar onu..allah herkese yardım etsin hayatın gerçekleri bunlar kimbilir ne dertler var salladım gitti ben vajiyi yendim ya gerisi boşşş
hihoyyyt

bebişim sen benim dediğim yere gittinmi almaya ?

canım bu jel nerde bsatılıyo ben hiç jel kullanmadım emla zaten jel gibi zararı olurmu yoksa jel alayımmı ..ya bugece yine 3.kez deniyecez gene çok korkuyorum olmazsa diye birdaha vaji olurmuyum acaba ya kestane kebap acele cevap...sempatiksalakcinni

canım normalde eczanelerde satılıyomuş ama ben istanbulda kaç yere sordum bulamadım en son biri beni yönlendirdi tıbbi malzemeler satan bi yer vardı bana yakın oradan aldım...emlayı kullanan arkadaşlar bir süre sonra bıraktı ben hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyla çok fazla kullanmamak gerek...canım 2 defa olmuş 3 niye olmasın hiç kendini olumsuz yükleme sen neler neler atlatmışsın bebişim bu devede kulak kalır ben 2,5 ay ara verdim düşün :)))

sorun da bu zaten.. kendim dokunamıyorum. eşimin parmağı daha iyi hissettiriyor. ewt ıkındıkça açılıyor.. ama maalesef regl oldum.. havaya girmiştim oysa ki akannehirsenağlama

aynı durumdayım cnm bende eşiimin parmagıyla bende baslayabildim kendim asla yapamıodum cok denedım ama olmadı

bana baska seyler anlatıo rahatlatıo o arada orta parmagı cogunu alabiliyorum..suan regl oldum :) ama yarın emla krem elıcam ve öle deneyeceğiz.umutluyum sanki mutlu sona az kaldı ..:hooray:

kızlar bahsettiğiniz jel ultrason jeli mi?? ben ilk kız kardesime bahsettiğimde önermişti ama almamıştım..hamile olanlarda kullanıo die biliorum catlamaması için vücut..CADIARZU

canım sağol beni çok rahatlatıyorsun... Allah inancım kuvvetlidir.. Allah'a sığındım. zamana bıraktım bekliyorum sadece

venüscüm gece tekrara denedik çok korktum ve kastım aslında biliyorum hiç acı yok ama beynime anlatamıyorum kasınca canım çok yandı ama eşim bırakmadı sakinleştirdi ve kendimi salınca anlamadım bile o acı yok oluverdi ya ben herseferrinde bu stresimi yaşıycam sizdede oluyomuydu yoksa bir ben böyleyim...

1- Nazlı1982
2- Gülcel
3- Msbactery
4- Julina
5- Masalelif
6- Suboom
7- Hayat_acil
8- Aydazeren
9- Hndckr
10- Arzum66
11- Masumcat
12- Fillix
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)

Son düzenleme:

canımcım bak kendi kendine itiraf etmişsin sorunu boş yere strese sokuyosun kendiniolumunekankayizsmile başka bişeye odaklanman lazım kendini bırakman lazım 1 yıl normal hiç sorunsuz ilişki yaşasan bile bi gün kendini kas acı varmış gibi geliyo tamamen psikolojik yani...zamanla öğreniyo insan...

çok saol canım.eskiden kendimi kapamıştım bu sözlere oaranın esnek olduğuna asla inanmıyordum .bende durum farklı bir sorun var yoksa niye yapamıyayım diyordum ama şimdi beynimin oyununu yenmeme az kaldı bunca zamandır sabreden kocamı artık mükafatlandırmalıyım)teşekkür ederim desteğin için zaten burada sizler sayesinde bu noktaya geldim çok şükür.takıldığım herşeyi soruyorum ve herkes sabırla cevaplıyor ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…