Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aslında evet aşağıya doğru biraz eğimli
Pns kendi yolunu buluyor zaten kendini kasmazsan
Yada sen tut yerleştir hafif hafif ittir
Anında giriyor

🌈 bak şu emojideki gibi giriş olmaya yakın dik depil eğimli çoğumuz bunu yeni öğrenmiştik burda endişe yook olacakkk😻
Bendd yeni öğrendim galiba bi resim gordum buraya atayimmi bilemedim ama bilgi amaçlı en aznxan bu sorunu yaşayan herkez bilinclensin istyorm açıkçası

Ben pns koparacaktim olmuyor diyip yanlış yöne itiyordum .🤣

hahaha-laugh.gif

Yatak ucunda denedik biz o rahat olmusru kendimi iyi hissettim en azndan bir tık ama üstte ben oldgumda falaj asla olmuyo zaten
Bende hep dilatör denemelerim yatak ucunda oldu.
Pns denemem önce üstte ben başardım.
Aynı gün misyoner pozisyondada oldu .
Birde yatak ucunda başardıktan sonra misyonerde dene oda rahat .
Başının altında bir yastık bacakların yana doğru v şeklinde açık.
Hiç kasacak yerin olmuyor .

Bende hep dilatör denemelerim yatak ucunda oldu.
Pns denemem önce üstte ben başardım.
Aynı gün misyoner pozisyondada oldu .
Birde yatak ucunda başardıktan sonra misyonerde dene oda rahat .
Başının altında bir yastık bacakların yana doğru v şeklinde açık.
Hiç kasacak yerin olmuyor .
Dediklerinizi bir bir aklima yaziyorm deneyecegim bana en uygunu hangisi bulacağım ve basaracagim inşallah 👍🙈

Merhaba herhangi bir destek alıyor musunuz acaba
Hayır almıyorum.Ben doktora gitmedim hiç.Direkt dilatör denemeye başladım keşke daha önce deneseydim. Parmağımla denediğimde daha çok hissettiğim için ilerleyemiyordum.Dilatörden bi korkunuz varsa kesinlikle korkmayın birinci dilatör girdiğinde insana çok cesaret geliyor ve hızlı ilerliyorsunuz

Hayır almıyorum.Ben doktora gitmedim hiç.Direkt dilatör denemeye başladım keşke daha önce deneseydim. Parmağımla denediğimde daha çok hissettiğim için ilerleyemiyordum.Dilatörden bi korkunuz varsa kesinlikle korkmayın birinci dilatör girdiğinde insana çok cesaret geliyor ve hızlı ilerliyorsunuz
Herkes böyle söylüyor forumda dilator daha rahatmis parmak cidden insani çok zorluyor bende dilatore transfer olacağım gelmesini bekliyorum 😇

Herkes böyle söylüyor forumda dilator daha rahatmis parmak cidden insani çok zorluyor bende dilatore transfer olacağım gelmesini bekliyorum 😇
Çok iyi yapmışsın. Denemeye başlamadan önce herkesin yapabildiğini düşün ve cesaretlice dene hemen :) ben ilk denediğimde üç tanesini peş peşe yaptım çok moral oldu. Yapamaya da bilirsin ama moralini bozmadan denemeye devam et. Devam etmeseydim dördü yapamıyordum ben

Bunu ben de ilk kez gördüm eşimle denemeden önce görmem iyi oldu :) dördüncü dilatör de tamamen girmiyor bu yüzden mi acaba
Aslında 4.dilatör 3.gibi farkı yok
Derin nefes al balon gibi açılıyor aşk kası
Nefesini verirken hafif ama güçlü ittir
Yavaş yavaş girecek sonra yağ gibi kayacak

X