Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Herkes böyle söylüyor forumda dilator daha rahatmis parmak cidden insani çok zorluyor bende dilatore transfer olacağım gelmesini bekliyorum 😇
Kuzu durmadan gözüme çarpıyorsun 🤣😍
Ben seni başardın zannediyordum
Hadi sıra sende o zaman 😍🥰🤩
Sen bence dilatör setinin geldiği gün başaracaksın
😍

Aslında 4.dilatör 3.gibi farkı yok
Derin nefes al balon gibi açılıyor aşk kası
Nefesini verirken hafif ama güçlü ittir
Yavaş yavaş girecek sonra yağ gibi kayacak
İlk girişten sonrası daha rahat zaten ama son dört beş santimi ilerlemiyor. İlk girdiğindeki gibi hareket edeceğiz o zaman o noktada da

Kuzu durmadan gözüme çarpıyorsun 🤣😍
Ben seni başardın zannediyordum
Hadi sıra sende o zaman 😍🥰🤩
Sen bence dilatör setinin geldiği gün başaracaksın
😍
Ben çok milim milim ilerledim ne yazikki. Birazda doktorum bana illa parmak egzersizi dedi. Çünkü muayeneye izin verebiliyordum. parmak daha zor zoru başarmışken dilator olmasin dedi. Çok yavaş ilerleyince bende devam edemedim uzun süre umutsuzluktan yine bırakmıştım çünkü parmak egzersizinde çok zorlaniyordum. Sonra terapi almaya basladim o da parmak dedi onunla başlamışsın madem diye :) ama çok şey öğretti bana bir fizyoterapistten aldim. Vajinanın dar olmadığına o ikna etti beni diyebilirim:) yapısal olarak öğrenince ilerlemeye devam edebildim. Buradan aldığım bilgilerle de dilatorle devam etme kararı aldim bekliyorum bakalim:)

Çok iyi yapmışsın. Denemeye başlamadan önce herkesin yapabildiğini düşün ve cesaretlice dene hemen :) ben ilk denediğimde üç tanesini peş peşe yaptım çok moral oldu. Yapamaya da bilirsin ama moralini bozmadan denemeye devam et. Devam etmeseydim dördü yapamıyordum ben
Umarım bende yapabilirim seni de tebrik ederim:) parmak egzersizini yapabildim ama iki parmakta zorlandım ondan sanirim en baştan başlıyor gibi olmayacak bencede:))

Umarım bende yapabilirim seni de tebrik ederim:) parmak egzersizini yapabildim ama iki parmakta zorlandım ondan sanirim en baştan başlıyor gibi olmayacak bencede:))
Ben nedense pnsin yada aparatların oraya girdiğini düşünebiliyorum fakat parmak düşününce, dizlerim tutmuyor gibi hissediyorum. Parmakla egzersiz kesinlikle yapamam herhalde. Bu hafta wemcain sprey deneyeceğim eşimle, işe yaramazsa aparat alacağım ben de artık mecburen.

Ben çok milim milim ilerledim ne yazikki. Birazda doktorum bana illa parmak egzersizi dedi. Çünkü muayeneye izin verebiliyordum. parmak daha zor zoru başarmışken dilator olmasin dedi. Çok yavaş ilerleyince bende devam edemedim uzun süre umutsuzluktan yine bırakmıştım çünkü parmak egzersizinde çok zorlaniyordum. Sonra terapi almaya basladim o da parmak dedi onunla başlamışsın madem diye :) ama çok şey öğretti bana bir fizyoterapistten aldim. Vajinanın dar olmadığına o ikna etti beni diyebilirim:) yapısal olarak öğrenince ilerlemeye devam edebildim. Buradan aldığım bilgilerle de dilatorle devam etme kararı aldim bekliyorum bakalim:)
Senin hikayende bana benziyor tatlım.
Bende parmakta yanma oluyordu .
Cidden oluyordu psikolojik değildi bu meğerse hijyene dikkat etmemişim.
Enfeksiyon mantar olmuşum.
O beynimde yer edince devam edemedim .
Psikoterapist dilatör set verdi .
Bende onunla yendim .
Hemde terapi aldım.
Sen bence 1 günde hepsini yapacaksın🥰😍

Ben nedense pnsin yada aparatların oraya girdiğini düşünebiliyorum fakat parmak düşününce, dizlerim tutmuyor gibi hissediyorum. Parmakla egzersiz kesinlikle yapamam herhalde. Bu hafta wemcain sprey deneyeceğim eşimle, işe yaramazsa aparat alacağım ben de artık mecburen.
Al bence
Riske atma hiç

Senin hikayende bana benziyor tatlım.
Bende parmakta yanma oluyordu .
Cidden oluyordu psikolojik değildi bu meğerse hijyene dikkat etmemişim.
Enfeksiyon mantar olmuşum.
O beynimde yer edince devam edemedim .
Psikoterapist dilatör set verdi .
Bende onunla yendim .
Hemde terapi aldım.
Sen bence 1 günde hepsini yapacaksın🥰😍
Evet hemde oldukçaaa:) ben yenmişim gibi sevindim. Geçmiş gitmiş olsun. Rabbim keder vermesin baska :)
Terapi almak güven asılıyor cidden ama şunu da ifade etmeliyim ki bu sitede o kadar kisinin yardımını hissettim ki. Eksik olmayın. Bende kim buraya yazarsa hemen ona yazmak istiyorum çünkü biliyorum ki bu hastalık çok umut kırıyor ama en çokta umuda ihtiyacımız var.

Doktorda bu şekilde söylemişti parmak daha zordur genelde ama sen izin verdin muayene edebildim seni parmakla devam et demisti.
Cidden irrite ediyor bende o yuzden iki parmak yapamiyorumdur umarım diye ümit etmek istiyorum:)
Sipariş için hic vakit kaybetmeyin edin birlikte başlamış olalım birbirimize haber veririz :) benimki gelmis evde değildim maalesef yarin kargo şirketinden alip hemencik başlayacağım

X