Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Konuştuğum iki doktor jel herkesin cinsel hayatı için güzel bir şey her zaman kullanılmalı gibi şeyler söylediler, yine siz de doktorunuza sorun tabi ama bırakmasanızda sorun değilmiş gibi geldi bana
Tatlım
Değil aslında Değil
Kuruluk anında
Menopoz
Ağrılı cinsel ilişkide öneriliyor
Aşk sıvımız bize verilmiş vücudumuz bunu salgiliyor
Onun olmadığı anlarda bu durumlarda oneriyorlar
İlk zamanlar kuruluk normal alışma süreci
Ön sevisme çok önemli
Enfeksiyon mantar olmaması
Bunlarda kuruluk yapiyor

Konuştuğum iki doktor jel herkesin cinsel hayatı için güzel bir şey her zaman kullanılmalı gibi şeyler söylediler, yine siz de doktorunuza sorun tabi ama bırakmasanızda sorun değilmiş gibi geldi bana
Bakalım bende sorarım doktoruma ama bence de bizim kendi ıslaklığımız yeterli olacaktır

Bana kalırsa 4.yü çok rahat takıp çıkardığınızda eşlide de problem olmayacak ama kolay bir şekilde girip çıkabilmeli 4.dilatör.. herhangi bir zorlanma olmadan rahat bir eylem gibi olduğunda eşli de kolay olcak. Zamanla kaslar alışıyor. Geçmiş olsun.
Biraz daha alışmam gerekiyor o zaman.Çok sağolun verdiğiniz bilgiler için 🙏🏻

Slm kızlar birşey soracağım pns biraz ilerleyince girdgi yere kadr bosalsa eşim hamile kalma durumu olurmu yada sonrasından sorun yaşatır mi bu durum oldu da hamilelik olursa

Merhaba.Ben dördü önceden yapamıyordum.üçüncü dilatöre çalıştıktan sonra zamanla yapabilmeye başladım. Bugun direkt dördü yapmak istedim biraz zorladım ilk yaptığımda yanma oldu biraz sonra alıştı.Benim eşimin de dörtten biraz kalın. O yüzden dörde peçete ve prezervatif takarak denedim ama o olmadı. Sizce bahsettiğiniz dildo daha yumuşak olduğu için daha mı kolay olur. bi de eşli denemeye dördü ilk seferde çok rahat yapmaya başlayınca mı geçmeliyim
Merhaba herhangi bir destek alıyor musunuz acaba

Olur tatlım araya regl girmesi engel değil
Sen bu tatlı süreçte
Nefes ve kegel egzersizlerini yapmaya devam et 😍🥰😇
Ay inşallah inanain o kadar kafami meşgul ediyorki sürekli buaradkileri okuyorm sürekli arastryorum kendimi telkin ediyorum umarum başarılı olacagiz umitsizlenmek istemiyorm

Ayy inşallah inşallah o ilerleme bile bizi o kadr mutlu etmistiki umarım tamamen çözülür tez zmanda 😘
Herşey çok güzel olacak .
Birde motivasyon çok önemli.
Ilık bir duş alabilirsin.
Rahatlatıcı müzik dinleyebilirsin.
Buhardanlikta lavanta yağı yada sevdiğin başka uçucu yağı yakabilirsin .
Zihnini bedeneni rahatlatır gevşetir .

X