Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aynen ben de daha 1 ay oldu yeneli ama her gün buraya girip yardıma ihtiyacı olan var mı nasıl destek olsam da bunu yenmeleri ne yardımcı olsam diye çabalıyorum gerçekten dilatör seti olmasaydı yenemezdim ve tabii ki iyilik meleğim Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim olmasaydı cesaret edip ne o seti alabilirdim ne de bu hastalığı yenebilirdim ❤️
Oyy kuzum beniimmm😍😍 bak herşeyden geride kaldı bitti gitti daha güzel günlerimiz yakındır Allahın izniyle😍🤲🏻
O yüzden seti olmayanlar alsın şurda bir kaç mesaj okusa bile zaten kendiliğinden diyecek ben bu illeti yenerim diye 💪🏻

Happym çiçeğimmm sizlerde iyikii varsınızz görüyorum her daim elinizden geldiğince yazıyorsunuz sağolun 😍
Ben biraz uzaylı gibi yazıyorum kuzu derinsel bilimsel 🤣
Yinede bunada şükür ama sen detaylı anlatıyorsun birde sağolsun rainydyinlondon rainydyinlondon
Çok detaylı anlatmış
Deneyimlerini paylaşmış
Hayran kaldım
Ve bizim içinde yenmiş olsakta faydalı uygulanabilir bilgiler .
Rabbim ikinizdende razı olsun 😍🥰

Oyy kuzum beniimmm😍😍 bak herşeyden geride kaldı bitti gitti daha güzel günlerimiz yakındır Allahın izniyle😍🤲🏻
O yüzden seti olmayanlar alsın şurda bir kaç mesaj okusa bile zaten kendiliğinden diyecek ben bu illeti yenerim diye 💪🏻
Evet çok şükür her şey geride kaldı ben yendim 2 hafta sonra aparatı bıraktım Bir ay sonra da spreyi bıraktım sıra kayganlaştırıcı jel de inşallah onu da bırakacağım 🥰

Merhaba.Ben dördü önceden yapamıyordum.üçüncü dilatöre çalıştıktan sonra zamanla yapabilmeye başladım. Bugun direkt dördü yapmak istedim biraz zorladım ilk yaptığımda yanma oldu biraz sonra alıştı.Benim eşimin de dörtten biraz kalın. O yüzden dörde peçete ve prezervatif takarak denedim ama o olmadı. Sizce bahsettiğiniz dildo daha yumuşak olduğu için daha mı kolay olur. bi de eşli denemeye dördü ilk seferde çok rahat yapmaya başlayınca mı geçmeliyim
Bana kalırsa 4.yü çok rahat takıp çıkardığınızda eşlide de problem olmayacak ama kolay bir şekilde girip çıkabilmeli 4.dilatör.. herhangi bir zorlanma olmadan rahat bir eylem gibi olduğunda eşli de kolay olcak. Zamanla kaslar alışıyor. Geçmiş olsun.

Ben biraz uzaylı gibi yazıyorum kuzu derinsel bilimsel 🤣
Yinede bunada şükür ama sen detaylı anlatıyorsun birde sağolsun rainydyinlondon rainydyinlondon
Çok detaylı anlatmış
Deneyimlerini paylaşmış
Hayran kaldım
Ve bizim içinde yenmiş olsakta faydalı uygulanabilir bilgiler .
Rabbim ikinizdende razı olsun 😍🥰
Rica ederim canım, cümlemizden Allah razı olsun. Küçük bir literatür çalışması oldu :-) Umarım herkese ( biraz da olsa ) yarar.

Evet çok şükür her şey geride kaldı ben yendim 2 hafta sonra aparatı bıraktım Bir ay sonra da spreyi bıraktım sıra kayganlaştırıcı jel de inşallah onu da bırakacağım 🥰
Konuştuğum iki doktor jel herkesin cinsel hayatı için güzel bir şey her zaman kullanılmalı gibi şeyler söylediler, yine siz de doktorunuza sorun tabi ama bırakmasanızda sorun değilmiş gibi geldi bana

X