Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Cok tesekkur ederim fakat ben sunu merak ediyorum sizlerde de aparati sokmak icin guc uygulamak gerekiyor muydu sertce ittirmek?yoksa ben kendimi fark etmeden kastigim icin mi boyle oluyor?ama herhangi bir acim agrim hic yok o yuzden anlayamiyorum
Tabii ki de itmediğin sürece o gitmez ki hepte diyoruz güçlü ittirmek gerekiyor diye kasılma illaki oluyor ne kadar çook rahatım desekde Benim orada anlatmak istediğim şu aparatı sen kendin yapıyorsun güçlü bir şekilde ittiriyorsun ama eşli deneme yaparken eşin ittircek değil mi yavş yavaş o sebeble ona izin ver kapatma kendini diyorum müdahele etme sen o an kendini gevşek bırak ve kasıldıgın tıkandığın yerde ıkın ve sonra eşine devam et de kordineli çalışmak gibi birşey

Bugunde yarim saat 4. Apratimi nefes ve kegellerle iliskiye girmeyi dusundugum
Pozisyonda calistim,yarin esli deneme yapacagim kizlar Lutfen bana dua edin,2 aydir her allahin gunu pes etmeden calistim umarim emegimin karsiligini yarin alicam dualarini eksik etmeyinIcimde korkular vae 4. Aparat ve penis boyu arasinda cok fark oldugu icin olacak mi,pozisyonu ayarlayabilecek miyiz,kanamam olacak mi vs vs bircok endisem var emek buyuk olunca insan daha da stresleniyorinsallah sizin kadar cesur olup yarin buraya ben de yendin basardim yazabilirim

Kafanı sakın bunlarla doldurma olumlu düşünmek en güzeli ben bu kadar çalıştım emeğimin karşılığını alıp ben bu illetten kurtulacağım diğer arkadaşlarım gibi böyle motive et kendine şöyle olacak böyle olacak mı ister istemez bunlar beynimize yere diyor sen cesaretli bir kadınsın ve yaparsın

Yarin mutlu son olacak ♡

Merhaba aparatları rahat yaparsanız hem çok rahat giriyor hem de hiç acımıyor.

Şiddetli bir ağrı oluyor hala bişeyler yırtılacak kafası var sanırım bende
Olmuyor .Kasıyorsun bak öncelikle vücudunu gevşeterekte başlayabilirsin. Birde olumlamalari unutma.Çünkü o anda ister istemez stres oluyor.
Hangi pozisyonda deniyorsun bilmiyorum. Yatağa uzan başının altına yastık kat.
Bacakların kapalıyken yana doğru aç ayak parmaklarını sık bırak.
Sonra ellerini yana doğru aç sık bırak.
Sonra tüm bedenini sık bırak.
Nefesini sıkarken tut bırakırken ver .

Kızlar benim kanamam ne aparatlarda oldu ne eşiminkini aldığımda sanırım bazı kızlarda kanama da olmuyor Burada mesaj yazdıklarımın da bazıların kanama olmamış , kanamaya şartlamayalım kendimizi. Kızlık zarı dediğimiz şey de aslında bence hurafe gibi geldi bana kafamızda büyüttüğümüz bir şey gibi değilmiş . ben çok büyük dilatör soktum yine de kanama filan olmadı .bilmiyorum ben böyle düşünüyorum.

Aynen .
Zar esnektir.
Cinsel eğitim olmadığı için bu tabular

nefes yapmaya çalıştım. Nefes alıp kkındım. Verirken de içeri almaya çalıştım. Bu olumlamalar spotfy yada youtube gibi bir yerde var mı?

nefes yapmaya çalıştım. Nefes alıp kkındım. Verirken de içeri almaya çalıştım. Bu olumlamalar spotfy yada youtube gibi bir yerde var mı?

1. Farkında olduğum veya olmadığım bahanelerimi şimdi bırakıyorum.
  2. Bedenimi, zihnimi ve ruhumu kolayca iyileşmeye açıyorum.
  3. Kendimi serbest bırakıyorum .Kolayca oluyor. vb
Gün içinde kendini stresli hissettiğindede tekrar edebilirsin.
Bana bu sözler iyi gelmişti.
Sen kendi olumlamalarini yapabilirsin.

Yaşasın sonunda bende buraya BAŞARDIM ! yazıyorum 2 yıllık kabusumdan uyandım rüyalar alemine daldım. Meğer ne kadar çok abartmış saçmalamışım. Bu muymuş hayatımı zehir eden şey Hala inanamıyorum geçilmez dediğim duvarlarım aslında yokmuş, dayanılmaz dediğim acılarım aslında hiçmiş, yıkılmaz dediğim tabularım aslında boşmuş. Ertelemesin kimse lütfen başardıktan sonra anlıyorsunuz erteledikçe ne büyük hata yaptığınızı

İşteee buu tebrik ediyorum seniiii asla imkansız değil ki zatenn biz böyle şartlandrmışız sankiii gözün aydınnn

Ah kizlar ya bugun kadin doguma gittim enfeksiyonun var biraz dedi antibiyotik verdi,denememeli miyim sizce?ekstra agri yanma yapar mi?cok moralim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…