Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Herkese merhaba 8 aydır evliyim bu gruba daha oncede yazmıştım ama hesabımı unuttum ilişkiye girmekde zorluk oluyor yani bu grup sayesinden 4 aparata kadar yapmıştım 4. Aparat hep zorluyor ve sızlatıyor aparatlarla eşimle 2 defa ilişkiye girdim ama ön sevişme ıslanma olmadı için canım yandı bende jinekologa gozuktum çok rahat ve esnek bir vajianımın olduğunu söyledi 2 defa yaptığımız için birazda genişlemiş dedi ve bana kly jel yazdı ama 4 aparat canımı acıttıgı için apartsız eşimle deneme korkuyorum ve aşırı panik oluyorum doktor çok esnek desede ben panik oluyorum

Söylediğiniz nefes nedir acaba.. yagladiktan sonra yapmamız gereken ne

Bir kere sen artık vajinismus aşmışın her şey bitmiş sadece kasıldıgın ve korktugun için endişe duyuyorsun inan düşündüğün gibi değil Stresten kaynaklı Vajinal kuruluk oluyor bol kayganlaştırcı kullan nefes ve kegel egzersizlerini Bir süre devam ettir

Yani o jell ile eşimle denesek aparatsız sorunsuz acısız olurmu

Merhabalar, biz bugün eşli deneme yaptık ben vemcaine sprey sıktım öncesinde. Ciddi anlamda uyuştu bu defa fazla mı kaçırdım korkudan bilmiyorum ama tam deneme aşamasında p.. sönmeye başladı ve devam edemedik moralimiz bozulunca. Acaba sprey ile alakalı mı bilginiz var mı

Evett biraz daha az kullanmaya çalışın.

ben ilk 2 aparatı alabildim ama 3.yü sokamadım, aparatın açısından mı yoksa 3. biraz daha kalın diye mi yoksa kendimi kastığım için mi bilmiyorum 3.nün sadece bir kısmını sokabildim. Arkadaşlar bu aparatları sokunca vajina esniyor mu yoksa psikolojik olarak rahatladığımız için mi penisi alabiliyoruz . inşallah tez zamanda ben de sizler gibi yenebilirim.

Psikolojik olarak seni rahatlatıyor
O bölgenin esnek olduğunu kapalı bir duvar olmadığını kabul etmiş oluyorsun ama 4.olan aparatı eşli denemeden önce içerde beklediğin zaman azda olsa esneme yapıyor bence sen güçlü ittir orada bekletme o yüzden gitmiyor aparat derin nefes al nefes verirken ıkın ve ittir bu kadar

2bucuk senedir vajinumusum 2i psikolog ve kadın dogum doktor ile görüştüm ve kızlık zarı ameliyatı oldum bir ay oldu ameliyat sonrası 3 aparatı i rahat bir şekilde aldım 4.apartta zorlanıyorum yardımcı olabilecek varmı destek olalaım birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…