Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar 3 aparatıda çok rahat yapıyorum 4.sü için önerileriniz neler bayaği acıyor kegelde yapıyorum
Canim ben bir kere deneyebildim sonra regl oldum bir noktaya kadar geldim sonra bi baskı hissettim ama çekmedim aparatı biraz durup kendimi gevşetip devam ettim hepsi girdi yatak kenarında belimin altına yastık alarak deniyorum hepsini

Reactions: oyk
Bende de ayni sorun vardi. Meger sorun kendimi kasmamdaymis. Kasmayi biraktim hatta bazen anlamiyorum bile ne oluyo bitiyo o derece. Bebiste oldu cok sukur...gorunce yazmak istedim. Kendinizi serbest birakin ve o islemi esinizi kontrol ederek asama asama yapin milim milim ilerleyerek. Hic acima olmadigini goreceksiniz. Eger biri bana kendini kasma deseydi bu kadar ugrasmazdim gercekten.

Merhaba bana yardımcı olabilir misiniz özel mesajdan

Arkaşlar yapamam derseniz yapamazsınız ama artık yapacağım kurtulacağım hiç bişiy olmayacak mutlu olacağım diye gayret edin yağla ya da jelle kayıp gidicek zaten nefeside unutmadığınızda hepsi tıkır tıkır oluyor. Dün buradan yardımcı olduğum arkadaşın dilatör seti yeni geldi ve o istek ve azimle 4 ünüde dün akşam bitirdi hepsini yaptı ilk kez deniyor dilatörü isteyince oluyor biraz gayret edelim bugün gündüz tekrar yapıp akşam eşliye geçicek 1 günde bitti gitti

merhabalar, ben kadın doğum uzmanına gittim bana vajinusmus olmadığımı ve ayriyetten vajinamın da normal olduğunu beni anlayamadığını söyledi ama malesef ilişkiye giremiyorum, eşim üzerimdeyken çok sert geliyor ben üzerine çıktığımda d da yapamıyorum. vajinusmus hastalarının muayene zorlandıklarını benim ise çok rahat olduğumu söyledi doktor. tüm bunlara rağmen yapamıyorum, acaba açısal olarak yankış mı sokuyorum bir yandan düşününce kolay geliyor ama iş gerçekleştirmeye gelince sokamıyorum, doktor sen alıp kendin bile sokabilirsin dedi ama yapamadım. Bu konuda gerçekten çaresiz kaldım ve beni yönlendirebilecek birisine ihtiyacım var,bu işi başarmak normal düzene dönmek istiyorum. lütfen yardın edin bana .

Selam kızlar. Ben de yeneli 3 ay oldu. Emla kremin yardımıyla yendim. Sormak istediğiniz bir şey olursa seve seve yardımcı olurum
merhabalar, ben kadın doğum uzmanına gittim bana vajinusmus olmadığımı ve ayriyetten vajinamın da normal olduğunu beni anlayamadığını söyledi ama malesef ilişkiye giremiyorum, eşim üzerimdeyken çok sert geliyor ben üzerine çıktığımda d da yapamıyorum. vajinusmus hastalarının muayene zorlandıklarını benim ise çok rahat olduğumu söyledi doktor. tüm bunlara rağmen yapamıyorum, acaba açısal olarak yankış mı sokuyorum bir yandan düşününce kolay geliyor ama iş gerçekleştirmeye gelince sokamıyorum, doktor sen alıp kendin bile sokabilirsin dedi ama yapamadım. Bu konuda gerçekten çaresiz kaldım ve beni yönlendirebilecek birisine ihtiyacım var,bu işi başarmak normal düzene dönmek istiyorum. lütfen yardın edin bana .

merhabalar bana da özelden yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba kızlar. Dr Belkıs Rüzgar’dan online tedavi alan var mı. Veya doktor hakkında bilgisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim.

Ben kendi kendime çok denedim dilatörler oldu ama eşliyi penis büyük olduğu için ve çok gözüm korktuğu için bir türlü yapamıyorum bir destek almam gerekiyor bu konuda. Fiyatı hem uygun hem güven, cesaret verecek bir doktor var mı bildiğiniz. Lütfen yardımcı olun çünkü çok uğraşıyorum herkes gibi, uzun yıllardır, artık bir yol bulmam gerekiyor çok yoruldum.

Çok ilginç alttan muayneyi olabilmiş olman aslında evet vajinusmus biri alttan muayene olamaz ama bence bazı insanlar psikolojik olarak doktorun yanında kendini daha güvende hissedip bu konuda muayneyi yapabiliyor olabilir

Çok ilginç alttan muayneyi olabilmiş olman aslında evet vajinusmus biri alttan muayene olamaz ama bence bazı insanlar psikolojik olarak doktorun yanında kendini daha güvende hissedip bu konuda muayneyi yapabiliyor olabilir
Aparatla falan denedin mi peki aparatı sokabiliyor musun. Ne bilim çok tuhaf çünkü sorun yoksa ama ilişkiye giremiyorsan yine de vajinusmus oluyor ben mesela çok zor durumda kalsaydım o zamanlar alttan muayene olurdum ama iş ilişkiye gelince yapamazdim hani muayneyi yapıcak olan doktor ya o işini bilir o kötü bir şey yapmaz yanlış yere sokmaz gibi saçma sapan düşüncelere kapılır senin gibi izin verirdim canım güldüğüme bakma aparat al aparatla denemeler yap bı alıştır orayı biraz ondan sonra çok kolay yaparsın açısal olarakta pek yanlış sokmak olmaz bence ya zaten penisin ilerleyeceği bir yol var yarısı giriyor geri kalanı girmiyorsa içindeyken penisi ittirdiginiz yönü degistirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…