Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Benim şu taktik çok işe yaradı aparatı içine alırken gülü kokluyormuş gibi kokla (nefes al) , daha sonra nefes verirken mumu üflüyormuş gibi (nefes ver) ve o sırada kafana takmamak için gerilmemek için ya arkada tv açık olsun, ya da müzik, konser sevdiğin bir şeyler yani bi ses olsun ki tek onu düşünüp gerilme pozitif,olumlu,mutlu olmak önemli 😍😍 nefesi unutursan kasarsın sakın unutma 🥰 kolaylıklar dilerim
rainydyinlondon rainydyinlondon bak canım sana olan uygun pozisyon da tamda bu şekilde denemelisin 🤩

Slm kızlar birşey soracağım vemcaine spreyi kullananlara bu sorum aslında ilk sıktığımda çok yanıyor sizinde öyle mi

Hiç acı hissetmedim sadece vajinaya girişte bir yer var ordan geçerken bi huylanma hissediyorum perde gibi mi kas gibi mi ne olduğunu tam anlayamadım ama

Benim şu taktik çok işe yaradı aparatı içine alırken gülü kokluyormuş gibi kokla (nefes al) , daha sonra nefes verirken mumu üflüyormuş gibi (nefes ver) ve o sırada kafana takmamak için gerilmemek için ya arkada tv açık olsun, ya da müzik, konser sevdiğin bir şeyler yani bi ses olsun ki tek onu düşünüp gerilme pozitif,olumlu,mutlu olmak önemli 😍😍 nefesi unutursan kasarsın sakın unutma 🥰 kolaylıklar dilerim
E Elifrabia K Kalbim2012 bakın kızlar bu taktik size iyi gelebilir☘️

X