Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Valla canım sana en iyi Tiniminimavihanim destek olur ben henüz o aşamalara gelemedim ama beyninin sana oyunu şuanda bu zaten beynimizin bize yıllardır kurduğu tabuları yıkmaya çalışıyoruz burda sen kendini motive et sürekli daha önceden yaptım yine yapıcam diye

.
Haklısın canım çok teşekkür çok motive çok önemli inşallah en kısa zamanda kurtuluruz

Dördüncü olan aparatla çok iyi çalış ilişki öncesii 4.aparatla tak çıkart ileri geri yap etrafında daire çiz ve içinde 20dk beklet o sırada eşin hazırlansın ve ona izin vermediğin sürece bu döngü uzar gider araya zaman koyma

Aparat görmek istemiyorum artık bbeiudsha çok rahatsız ediyor onu nasıl yapcam bilmyorum onun yerine parmak alıyorum eşim deniyor ve sıkıntı olmuyor

Aparat görmek istemiyorum artık bbeiudsha çok rahatsız ediyor onu nasıl yapcam bilmyorum onun yerine parmak alıyorum eşim deniyor ve sıkıntı olmuyor
Sen bilirsin nasıl rahat hissediyorsan öyle yap ıkınmada ilişki esnasında yani diyeceğim herşeyi söyledim gerisi sana kalmış inşAllah yenersiinn bu illeti

Kızlar merhaba ben doktora hiç gitmedim,bugün dilatör setim geldi. kendi başıma bu dilatorleri kullanabilir miyim ? Görselleriyle anlatan bir video vs yok mu daha önce takip ettiğiniz ?bir de sadece dilatör ve durex kayganlaştırıcı kullanarak yapabilir miyim ? yoksa burda tavsiye edilen krem ve jelleri almalı mıyım ? Alıcaksam da hangisini tercih etmeliyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…