Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Parmakla findik tanesi kadar alip içeriye de sürüyorlarmiş, direk kremi içeri sürmek bi zarari olurmu peki ? Bide doktor eczaciya danişin kullanirken yaziyor içindeki kağitta biraz tedirgin oldum açikcasi ama ne olursa olsun yapicam ya bugün

Yok hıc zararı olmaz tabiki parmak yapabiliyorsanız parmagınıza surun bıraz uyusturun

Krem ve spreysiz bile çözebilirsiniz aslında her şey kafada bitiyor, tabi ki kolaylaştırma adına kullanabilirsin ona güveniniz artarsa daha cesur hissedersiniz, ama çok bağlı kalmayın onlara, ben aparatlarla çalışırken uyuşturucu hiçbişi kullanmadım sadece 4. aparatta durex su bazlı kayganlaştırıcı kullandım, ben yeneli 1 hafta falan oluyo şu ana kadar bi 5-6 kere yapmışımdır gerçek cinsel ilişki sırasında da kayganlaştırıcı falan da kullanmadım kendi ıslaklığınız yeterse eğer kayganlaştırıcıdan da daha iyi, yani aslında hiçbişi kullanmadan tamamen doğal yollarla bile oluyor, önemli olan cesaret güven korkmamak

Kızlar kayganlaştırıcı olarak öneriniz nedir bebe yağı ve durex masaj jeli çabuk kuruyor ve can yakıyor ne kullanabilirim
Bebe yagı kolay kolay kurumuyor aslında bana en ıyı gelen oydu ama bebe yagı coguna mantar yapıyormus. Ultrason jeli kullanabilirsiniz

Tabikiii uyusturmaya gerek yok ıllakı. Ben de spreyı 4.aparatta kullandım mesela. 1 2 3 te hıc bıseye gerek bıle yok. Ama cok korkuyorum cesaretim yok diyen ıcın krem sprey onerırım tek seferde kullanıp yenip aşanlar da var sonradan bırakıyorlar

Evet ben de aynı şekilde, korkanlar için cesaret vermesi için başlarda kullanılabilir ama sonrasında gerçekten hiç gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…