Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhabalar
Bugün ufak bişeyler başardım sanırım hanımlar
+emla krem sürdüm yarım saat beklettim sonra o bölgemi yıkadım
+Daha sonra uzun bi önsevişme yaptık eşimle ıslaklık sağladım
+eşimle giriş denedik baktım yine kapatıyorum aparatı yapacak artık dedim
+1.aparat girer gibi duruyor başta ilerlemetmekten korksamda biraz iteledim ve popo yönüne dogru ağrısız girdi. Çıkardıgımda ıslaktı
+2.aparatı denedim o da girdi ve ıslak halde çıktı hissiyat olmadı pek
+3.aparatı denedim his başladı artık içimde beklettim ve 0 çizdim
#ağlamak istedim daha sonra şoka girmiştim
+4.yü de denemek istedim ama girmedi
O an o kadar karmaşıktı ki duygularım
Aparatları bile o kadar gözümde büyütmüşüm ki.
Eşime gel sen de bak dedim popo yönünde oldugunu öğrendi
Neden kanamadı dedi biraz ona moralim bozuldu

Lütfen kanamanın çok önemsiz bir şey olduğunu söyle. Kanama normal değildir. Çok çok az kadında oluyor bu durum bilimsel olarak yapılan araştırmalarla kanıtlanmış bir şey. Her kadının vajina girişi aynı değil ki herkeste kan olsun. Bunları söyle eşine ve lütfen böyle bir şey icin moralini bozma kendini de üzme

yenenler için bir sorum var benim, bi yerden sonra zorluk veya rahatsızlık kalmıyor hiç evet ama peki olması gerektiği gibi bir zevk alıyor musunuz? Eşleriniz kadar alıyor musunuz mesela? Ya da ne zaman zevk almaya başladınız? Yeneli 1 ayı falan geçip zevk alamayan oldu mu?

Ben hic zevk almiyorm agrili ve zor geciyor biran once bitsin derdindeyim

Ben hic zevk almiyorm agrili ve zor geciyor biran once bitsin derdindeyi
Eğer fiziksel bi sorun yoksa bi yerden sonra hiç ağrı sızı acı kalmıyor benim 3ten sonrası çok rahattı, ne o esnada ne de sonrası, yani kendini her seferinde ağrılı olcak diye şartlandırmazsan tabi, ama benim demeye çalıştığım olması gerektiği kadar partnerlerin aldığı kadar zevk alabilmek

Ben yeneli 35 gün oldu canım hala zevk almıyorum girişte hafif acı oluyor ama zevk yok henüz tam anlamıyla gevşetemiyorm kendimi ama tabi bu durum kişiden kişiye drgişir

zevk isi zamanla oluyor canim, ben 1 ay sonra basladim. Zevk almak biraz senin elinde odaklanman lazimmm o an

Kızlar bende dün akşam sonunda yenebildim ama bi sonraki denememizde nasıl olur bilmiyorum.Ben 10 gün önce ilk 3aparatı kullandım geçen hafta 4.aparatı kullanabildim.Eşimin işi gereği geçen haftadan beri eşli deneme yapamadık,aparat kullanmadan dün akşam denedik.Tabi insan kendini elinde olmadan kasıyo ama 5 saniye dayanmak lazım gerçekten birazcık sabredin ve aparatla mutlaka çalışın.Dün akşamdan beri çok mutluyum ve şaşkınım çünkü kendime inancım kalmamıştı şuan kendime müthiş güvenim geldi umarım hepimiz aynı sevinci yaşarız.

Kusura bakmayın bildirim gelmiyor giremedim şimdi gördüm. Şimdi tam tersi oldu eşler bizden kaçıyor. Ben aparatları denerken yanmam oluyordu. Zaten bir kere yazdığımda denedik başka denemedim ama öyle sizlama acı fln olmadı çok çok hafif bir yanma ben hala yerlestirmeye çalışıyoruz sanıyorum meğer girmiş aparatta içinizde birşey olduğunu hissediyosunuz çünkü sert plastik ama burada yazılanlar çok dgru pns Direk şekil alıyormus ben aparatları hep kendim denedim hiç denetmedim macun kesinlikle çok işe yarıyor birde 4. Aparat ile 20 dk içinde bekletmek orayı aciyor çünkü ben kaç kez esli deneme yaptım hepsi başarısız oldu. İnşallah çok geç kalmamisimdir cevapta kusura bakmayın tekrar

Bu hastalıktan bende de varmış. Kendimde olacağını hiç beklemezdim bunun. Kabullenmem bir haftami aldı. Doktora gittim fiziksel muayene için bir sorun olmadığını söyledi. Vajinismus dedi. Ben deneme aşamasına bile gecemiyorum direk paniğe kapılıp vücudumu kilitliyorum. İstemsizce oluyor bir çeşit transa girmek gibi resmen. Kendimin o hallerine çok şaşırıyorum. Bununla birlikte zaten yoğun da bir cinsel isteksizlik var. Bilsem böyle olduğumu hic evlenmezdim valla. Sürekli aklımda psikolojik olarak epey yıpratıcı.
Aparat aldım bir de doktor Cem Keçe'nin kitabını önerdi. Bakalım ne olacak.

Bende ayni seyleri soyluyordum bilseydim evlenmezdim falan ama aparatlar ve kararlilik sayesinde 5 gunde cozdum canim

hic oyle dusunme canim cozumun kendi ellerindeee aparatda almissin insallah yeneceksinnn

Cem keçenin kitabını ben aldım okudum 2 sene önce çözemiyoruz diye eşim sinirlenip çöpe atmıştı

En küçüğü denemeye çalıştım başarısız oldu. Aynadan bakıyorum kapalı resmen, hayır nasıl olacak bu iş bilemiyorum valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…