Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canımmm bu çok güzel hemde emlasız yapıyorsun
neden kötü diyorsun bak 3.deneme olmuyo diyordun
bak alışman için tabi ki zamana ihtiyacın var
sana söylemiştim o kadar zaman geçmesine ragmen hala ara ara sıkıntıyı bende çekiyorum alışacaksın merak etme egzersizlere dewam et bi süre sonunda düzelecek herşey regl sonrası dewam vazgeçmek yokkkk..opuyorumnanaktan

cnm bu konuyu eşinle konuş ve ona egsersizlerin hastalığı yenmen için şart olduğunu anlat ben eşime söylemiştim egsersiz yaparken kırmızı gelebilir diye ve eşimde yeterki bu dertten kurtul önemli değil demişti normalde çok önem veren bi insandı ama düşüncesi değişti mecburen. eşimde kabul edince gönül rahatlığıyla başladım egsersizlere tek parmak iki parmak derken muma geçtim ince mum ve kalın mum daha sonra p...s denemesi ve birkaç gün içinde başardım üstelik yoğun bi şekilde kırmızı geldi benden hem ilkinde hemde ikinci denemede ama bu seni korkutmasın herkesin aynı olmuyor forumdaki çoğu arkadaşın kırmızı gelmemiş yada az gelmiş canını sıkma hiç ve eşinle konuşup hemen egsersizlere başla. Allah yardımcın olsun..

arkadaşlar ben bırşey sorucam dün akşam parmak denemesı yapmaya çalıştım ama olmadı aynayla baktım artık kendı kendıme garıp şeyler düşünüyorum p....s denemesı bıraz yapıyorum tabı bır yere kadar ileri gıtmıyor sankı duvar var neyse dün aynayla bakarken orda küçük bır açıklık var ama boşluk degıl sankı et parçası var gıbı sızlerdede böylemı orası kapalı olsa adet olamazdım herhalde eşimlede kavga ettık sen böyle şeylere takıldıgın için olmuyor dıyor

canım o gördügün kıvrımlı yer hepimizde var asla kapalı degil bende ilk basta kapalı oldugunu düşünmüştüm egzersiz yaptıkca ne kadar genişleyebilen esnek bir yapısı oldugunu farkettim bunu anca egzersizle ilerledikçe idrak ediceksin lütfen hemen pes etme bak ne güzel ayna egzersizi ve dokunmayla baslamıssın coğu arkadasımız ne yazıkki dokunamıyordu bile basta sonra hepsi gayet güzel ilerlediler benim önerim ayna egzersizne derin nefes alıp vererek ve hafifçe ıkınmayıda eklemen olacak göreceksin nasıl acılıyor sonra yavas yavas etrafında gezdirebilirsin parmagını hiç birimiz hop diye hepsini alamadık kademe kademe canım.. eşini fazla takmamaya çalış bu dönemde keşke destek olsa ama bazen onlarında kötü dönemleri olabiliyor bunun seni hırslandırmasına izin verirsen kısa zamanda başarıcaksın inanıyorum

arkadaşlar slm gördüm ki foruma ara verildiğinde arkadaşlar kızıyor çok haklılar özür dileyerek başlamak istiyorum şimdi ben sizi anlatayım yaşadıklarımı çok saçma ama ....pazartesi egzersizlere düzenli olarak başlayacağımı yazmıştım ancak benim pazar günü regl olmam gerekiyordu olmadı,pazartesi olmam gerekiyodu yine olmadı acaba dedim hamile miyim nasıl olcaksa 1cm bile girmemiş pns!!umut işte salı,çarşamba derken ben iyice havaya girdim (hamileyim havasına hani oluyomuş ya dışarı boşalsa da 2 yıldır olmadı ama( )velhasıl dün biraz daha mantıklı olup egzersiz yapmaya karar verdim denedim ama yapamadım nedeni ne biliyo musunuz?parmağım girecek ve çıkamayacak!!bundan çok korkuyorum.çok duydum bu hikayeyi belki de yalan ama işlenmiş beğnime.dün hiç olmadı yani bu sabah ta regl oldum çok şükür az kaldı tırlatıyodum!!!bütün bu saçmalıklar nedeniyle foruma da girmek gelmedi içimden ne yazacaktım:sanırım hamileyim o yüzden parmağımı sokmak istmiyorum mu?offff kızlar canım çok sıkkın,hamile kalan arkadaşlarımı kıskankıyorum çok üzüyorum kendimi benim de olsun nolur sanki (
neyseki bura var bütün bunları söyleyebileceğim tek bir kimsem yok

canım çok teşekkür ederim biraz rahatladım ben p...sle deneme yaptıgımda yarıdan azını alabılıyorum ama parmak benı nedense heyecanlandırıyor panıklıyorum

canım üzülme bukadar hepimiz yalnızdık ama artık değiliz :enbuyukkk:
ben çok ağladım bu aptal hastalıktan ama değmezmiş başkalarıda ağlasın istemiyorum!
lütfen biraz gayret.. başlayıncaya kadar herşey zor geliyor. parmakmıııı asla yapamam diyorsun sonra denedikçe 1.de olmuyor 2.de olmuyor ama illaki 3.de oluyor sonrada parmağı yaptıysam mumuda yaparım mumu yaptıysam pnside yaparım diyorsun ve çorap söküğü gibi geliyor gerisi inan.
şimdi tek tek hiçbişey atlamadan anlat bakayım. neler yaptın? nerde denedin ne posizyonda denedin neyle denedin kaç dakika uğraştın nerde panik oldun nezaman yapamıcam dedin

selam kızlar bende bugün aparata başlıyorum parmakla 2 parmakla denedim biraz zor oldu falan ama p.. denemesi gene olmayınca parmaktan vazgeçtim çünkü parmağım bükülüyor ve çıkartırken vajina çok sarıyor ve çok acıyor sanırım aparatlarla daha rahat yapabilirim gibime düşünüyorum en kısa zamanda güzel haberler vbermek istiyorıum çünkü artık benimde zmanım geldiii .))

sanıyormusunuzki biz cuk cuk önce tek parmak sonra cuk 2 parmak sonra lop diye mumu aldık?
ben forumu ilk okuduğumda diyordumki: haa bu başaranların deliği varmış heralde ama küçükmüş parmakla mumla falan büyütmüşler sonra başarmışlar ama bende delik görünmüyo orda et var kapalı ben onlar gibi değilim benim farklı bi sorunum var heralde diyordum başaramam ben diyordum. incecik parmağımı alabilmek için kaç günler uğraştım. kaç kere vazgeçtim kapalı orası delik melik yok diye oturup kaç kere ağladım. azmedip üstüne düşmeseydim şuan hala ağlıyor olacaktım öyle değilmi?
hadi bakalım kimler azimli kimler ağlamaya devam etmek istiyo görmek istiyorum kaydirigubbakcemile5

afferimmmmmmmm. az kalsın sana oklava geliyodu zaten klava:
doktorlar bile egzersizde son aşamaya gelinceye kadar pns denemesi yapmayın diyorlar ama sen ısrarla yapıp yapıp gene olmadı diye üzülüyordun moralin bozuluyordu. hevesli ve cesaretli olman çok güzel ama yapmamız gerekenler sıralı bi şekilde belirtilmiş. emeklemeden yürüyemeyiz öyle değilmi?
sen aparata başla aparatıda aşama aşama büyüt ondan sonra bak pns denemende nasıl başarılı olacaksın

ben bu gün parmak egzersizini denedim aslında beklediğimden iyi geçti çünkü küçük parmagımın ilk boğumuna kadar olmasada boğuma yakın yere kadar alabildim hemen arkasından pasta mumu denedim onuda çok az alabildim aslında acı falan yok biraz daha itebilirdim ama denemedim bekaretim bozulur diye aynaya bakarak yaptım bir şey daha fark ettim daha öncede aynayla baktığım durumlar olmuştu ama vaji girişim hiç açık değildi bu sefer baktığımda açıktı ve belkide onun için pek zorlanmadım sanki bunu başarabilecekmişim gibi geliyor çok mutlu oldum ve hemen yazmak istedim

aynaya bakarken ıkınırsan o açıklığın dahada büyüdüğünü farkedeceksin canım. başarabileceğine inanmak en büyük adım senin adına sevindim

ben 3 parmak denedim bozulmadı..kendi elimi normal olarak daha az alabiliyordum pozisyon nedeniyle eşim parmak bitimine kadar so...yor..yine de kızlık zarına rastlamadık :) ya da ben farkında değilim kanamada yok ..
ama şu var ince bir kastan geçiyorduk böyle cıvık bi yerden orası kayboldu :S

şu kızlık zarını unutmuştum sen aklıma getirdim...

tüm kk alemine soruyorum... bu zar nerede :))) çünkü bundan korkup içine parmak almada zorlananlar var..ben daha uzakta sanıyorum ki galiba 4-5 santim ilerideymiş.... ama bizz kadınlar tıpa değil deneyime inanıyoruz... başarmış olan arkadaşlar bu olayı çözümleyin :)) arkadaşlar boşuna telaşlanmasın..
ben sadece şuanki deneyimime göre söylüyorum :) biz bulamadık zar mar :))

inşallah canıımmm:)) vazgeçmiyorum kesinliklee bi bitsin:))) öpüyorum canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…