Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ben 3 parmak denedim bozulmadı..kendi elimi normal olarak daha az alabiliyordum pozisyon nedeniyle eşim parmak bitimine kadar so...yor..yine de kızlık zarına rastlamadık :) ya da ben farkında değilim kanamada yok ..
ama şu var ince bir kastan geçiyorduk böyle cıvık bi yerden orası kayboldu :S

şu kızlık zarını unutmuştum sen aklıma getirdim...

tüm kk alemine soruyorum... bu zar nerede :))) çünkü bundan korkup içine parmak almada zorlananlar var..ben daha uzakta sanıyorum ki galiba 4-5 santim ilerideymiş.... ama bizz kadınlar tıpa değil deneyime inanıyoruz... başarmış olan arkadaşlar bu olayı çözümleyin :)) arkadaşlar boşuna telaşlanmasın..
ben sadece şuanki deneyimime göre söylüyorum :) biz bulamadık zar mar :))[/QUOTE

İnsan neler yasıyor ne kadar enteresan bir hayattayız arkadaslar..Ben acıyı sunu bunu göze alıyorumda akacak kanın derdine düşmüşüm resmen siz ise zorlanma gibi durumlardan korkudan kurtulmak için Allah yardımcımız olsun..Canım doktorum bana kızlık zarının hemen vajina baslangıcında oldugunu içinin delik kenarlarının zar yani et dokusu ile çevrelendigini söylemişti..Sen o delikten geçmişsin ama kenarları ya yırtmıssın farketmmeişsn ya yırtamamıssın..Eskiden bizlere kızlık zarı bi et delip geçiyor p...s demişlerdi yalanmıs orta da geciş deliği var kenarları et ile 0 harfine benzeyen bir dokuyms işte..

merhaba
ben bugün prma egzersizlerine başladım küçük parmağımın ilk boğumuna kadar olmasada birazını alabildim sonra pasta mumu ile denedim onuda biraz aldım aslında dahada alabilirdim ama şimdilik yeter diye düşündüm bir kaç saat sonra tekrar parmak ve ardından mumu denedim ve mumu neredeyse sonuna kadar albildim . inşallah başarabiliirm ne olur morl verin bana ayrıv bişey sormak istiyorum biri pasta mumu diye yazmıştı ama doğru olan pasta mumu mu yoksa diğer biraz daha kalın olan mumlar mı bu konu hakkında bili verirmisimniz lütfen arık bu beladan kurtulmak istiyorum.

canım üzülme bukadar hepimiz yalnızdık ama artık değiliz :enbuyukkk:
ben çok ağladım bu aptal hastalıktan ama değmezmiş başkalarıda ağlasın istemiyorum!
lütfen biraz gayret.. başlayıncaya kadar herşey zor geliyor. parmakmıııı asla yapamam diyorsun sonra denedikçe 1.de olmuyor 2.de olmuyor ama illaki 3.de oluyor sonrada parmağı yaptıysam mumuda yaparım mumu yaptıysam pnside yaparım diyorsun ve çorap söküğü gibi geliyor gerisi inan.
şimdi tek tek hiçbişey atlamadan anlat bakayım. neler yaptın? nerde denedin ne posizyonda denedin neyle denedin kaç dakika uğraştın nerde panik oldun nezaman yapamıcam dedin

merhaba 2 hafta önce denedim 1 parmak 2 boğum yaptım çok mutlu oldum,ileri geri yaptım içinde hiç acımadı hissettim rahattı içi sonra hemen çıkardım çünkü parmağım içinde kalacak diye çok korktum 10 dakika sürdü denemelerim sonra bıraktım ve bu pazzartesi düzenli yapmaya karar verdim anlattığım gibi oldu herşey bıraktım ama reglden sonra başlıcam tekrar pes etmicem nasıl olsa başka bişey yaptığım yok denemekten başka çare de yok!!
aslında sormak istediğim bişey var hepinize:bu emla ne işe yarıyo tam olarak kasılmaya faydası var mı?giriş kısmını rahatlatıyor mu çünkü ben içinde acı hissetmedim zaten parmağı sokunca??

merhaba
ben bugün prma egzersizlerine başladım küçük parmağımın ilk boğumuna kadar olmasada birazını alabildim sonra pasta mumu ile denedim onuda biraz aldım aslında dahada alabilirdim ama şimdilik yeter diye düşündüm bir kaç saat sonra tekrar parmak ve ardından mumu denedim ve mumu neredeyse sonuna kadar albildim . inşallah başarabiliirm ne olur morl verin bana ayrıv bişey sormak istiyorum biri pasta mumu diye yazmıştı ama doğru olan pasta mumu mu yoksa diğer biraz daha kalın olan mumlar mı bu konu hakkında bili verirmisimniz lütfen arık bu beladan kurtulmak istiyorum.

maaşallah ne güzel darısı başıma

merhaba

evet canım ben de pasta mumuyla başladım etrafına peçete ya da pamuk sararak giderek kalınlaştırdım. önemli olan ilki yapmak bunu da başarmışsın gerisi çok kolay olacak merak etme

Arkadaşlar sormak istediğim birşey var...Ben beyaz mumu sonuna kadar alıyorum ama ilk giriş kısmını belki 5-6 kez deneyerek yapabiliyorum ancak.Almayı başardığımdada tekrar çıkarıp alayım bakalım nasıl olcak diyorum ama tekrar almam yine 5-6 kez deneyerek 15-20 dk uğraşmayla oluyor.Acaba bunun sebebi nedir?Ya çok kasılıyorum yada yolu bulamıyorum gibi geliyor ama emin değilim neden oluyor.Doğum günü mumunda böyle birşey yoktu ya...Bu durumda bir büyük boya nasıl geçicem ben.

canım onlar oluyor zorlansanda ittir içine küçük bir sızıdan ibaret. o duvarı ittir geç ileri. canın asla yanmıyor merak etme

arkadaşlar slm gördüm ki foruma ara verildiğinde arkadaşlar kızıyor çok haklılar özür dileyerek başlamak istiyorum şimdi ben sizi anlatayım yaşadıklarımı çok saçma ama ....pazartesi egzersizlere düzenli olarak başlayacağımı yazmıştım ancak benim pazar günü regl olmam gerekiyordu olmadı,pazartesi olmam gerekiyodu yine olmadı acaba dedim hamile miyim nasıl olcaksa 1cm bile girmemiş pns!!umut işte salı,çarşamba derken ben iyice havaya girdim (hamileyim havasına hani oluyomuş ya dışarı boşalsa da 2 yıldır olmadı ama:KK43:( )velhasıl dün biraz daha mantıklı olup egzersiz yapmaya karar verdim denedim ama yapamadım nedeni ne biliyo musunuz?parmağım girecek ve çıkamayacak!!bundan çok korkuyorum.çok duydum bu hikayeyi belki de yalan ama işlenmiş beğnime.dün hiç olmadı yani bu sabah ta regl oldum çok şükür az kaldı tırlatıyodum!!!bütün bu saçmalıklar nedeniyle foruma da girmek gelmedi içimden ne yazacaktım:sanırım hamileyim o yüzden parmağımı sokmak istmiyorum mu?offff kızlar canım çok sıkkın,hamile kalan arkadaşlarımı kıskankıyorum çok üzüyorum kendimi benim de olsun nolur sanki :KK43:(
neyseki bura var bütün bunları söyleyebileceğim tek bir kimsem yok :KK43:

canım beynini ne çok yanlış şeyle doldurmuşsun.. parmak nasıl girer de çıkmaz. o dediğin kitlenme yalnızca hayvanlarda olur o da spermler ziyan olmasın diye :) Onların seksi o şekilde Allah tarafından. insanda böyle bişey yok. oraya ben fitili sokuyorum ittiriyorum geriye meret aynı saniyede aşağı iniyor neredeyse çıkacak. kaldıki parmak çıkmasın.. parmağını bir kere sok çıkar anlarsın zemuszemus

Canım dün gece denedim daha iyiydi,bu gecede deneyeceğim bakalım.Sanırım zamanla alışacağım,sağol canım. opuyorumnanaktan

Süpersin.. daha iyi haberlerle inşallah olumunekankayizsmile hadi bakalım.. pen..s denemesine az kaldı zaten onu yaparken birdaha asla vzgeçemiceksin kadınlık çok güzel bişi yaaaaa a:içelim:

evet evet belli ki sonuca az kalmış..sıkılmışsın .. sıkıldığına göre mutlu son yakın :))
reglinden sonra başlasan diğer regline kadar halledersin.. hatta bebiş istiyorsan 2. aya da reglenmezsin :))))[/Q
inş bende az kaldığına inanıyorum, şu reglim bitsinde .... bakalım ben mi güçlüyüm bu illet mi güçlü????????:eek:klava:

canım ya haklısın ne kadar yorgun olsanda zor oluyor
ama en azından ewe gelince bi yarım saat bir saat dinlendikten sonra denemelisin
ne kadar çok ertelersen o kadar geçikirsin yenmekte
bu sürecin hep böle dewam ediceni biliyorsun ewden işe işten ewe
vajiyi yenene kadar katlanmak zorundasın
biraz dinlen ve sonrasında egzersizlere başla her akşam 20 dk sadece

evet canım haklısın katlanıcam-katlanmak zorundayım..
bu illete ve yaşattıklarına katlanacağıma günde 20 dak. egzersize katlanmaya değer... ve sonrasındaki mutluluk ömür boyu...

Süpersin.. daha iyi haberlerle inşallah olumunekankayizsmile hadi bakalım.. pen..s denemesine az kaldı zaten onu yaparken birdaha asla vzgeçemiceksin kadınlık çok güzel bişi yaaaaa a:içelim:

İnşallah canım yaa..Öyle mi diyorsun,bir daha vazgeçilmez mi?İnşallah öyle olur ama başarıp hemen alışamayan arkadaşlarda var sanırım.Belki oda egzersizler gibi birkaç denemeden sonra alışılacak birşeydir.Aslında merak etmiyorda değilim o duyguyu..kaydirigubbakcemile

nazlıcım takip ediyorum seni...inş az kaldı...Rabbim sana da bana da bu illeti çeken herkese yardım ve en kısa zamanda kurtulmamızı nasip etsin

nazlıcım takip ediyorum seni...inş az kaldı...Rabbim sana da bana da bu illeti çeken herkese yardım ve en kısa zamanda kurtulmamızı nasip etsin

Amiiiin canım,inşallah...Hepimizin ve bu sorunu yaşayan tüm bayanların Allah yardımcısı olsun.İnşallah hepimiz enkısa zamanda buradaki yenen arkadaşlarımız gibi yeneceğiz,bu illeti. :1hug:

aykiricimm yeni gördüm mesajını şimdilik iyi gibi 2. denemede biraz kasılma olsada sonuç başarılı çok şükür:))bende kırmızı olmadı hiç egzersizlerle bayağı esnetmişim anlaşılan bakalım 3. nasıl olacak...acaba gittikçe kasma olayını bırakacakmıyım alışacakmıyım çok meraktayım.

slm kızlar vajiyi yendikten sonra bebek derdine düşüyorsunuz tıpkı benim gibi bugünde regl oldum umutlanmıştım belki bir ihtimal dedim ama olmadı mantıken de olması tuhaf olurdu zaten vajiyi yeneli 15 gün oldu :KK70:

slm kızlar vajiyi yendikten sonra bebek derdine düşüyorsunuz tıpkı benim gibi bugünde regl oldum umutlanmıştım belki bir ihtimal dedim ama olmadı mantıken de olması tuhaf olurdu zaten vajiyi yeneli 15 gün oldu :KK70:

aynen cnm yaa bendede aynı durum söz konusu bişey sorucam cnm sen artık alıştınmı git geller artık hızlı olabiliyomu içinde yani en azından eşini tatmin edebilecek kadar çünkü ben çok zorlanıyorum git gellerde hızlı olamadıgından eşimde tatmin olamıyo gerçi daha 1 hafta bile olmadı ama bnm vajiyi yeneli.. sende böyle bi sıkıntı warmı????normalmi herşey yada başında nasıldı??

X