Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

evet evet belli ki sonuca az kalmış..sıkılmışsın .. sıkıldığına göre mutlu son yakın :))
reglinden sonra başlasan diğer regline kadar halledersin.. hatta bebiş istiyorsan 2. aya da reglenmezsin :))))

Amiin,inşallah canım.Haklısın,bu düşüncelerin beni etkilemesine izin vermiyeceğim,bu beynimin bir oyunu heralde kendi kendimi etkiliyorum farkında olmadan ama egzersizlerime devam ediyorum.Hiç bırakmadım zaten,başaracağım inşallah.İlgin içinl teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

canım ya haklısın ne kadar yorgun olsanda zor oluyor
ama en azından ewe gelince bi yarım saat bir saat dinlendikten sonra denemelisin
ne kadar çok ertelersen o kadar geçikirsin yenmekte
bu sürecin hep böle dewam ediceni biliyorsun ewden işe işten ewe
vajiyi yenene kadar katlanmak zorundasın
biraz dinlen ve sonrasında egzersizlere başla her akşam 20 dk sadece

bahane yoook :))
doğrudur tahmin edebiliyorum çalışan için zor. ama çalışıyorsun diye eşinle birlikte olmıcakmısın? çalışan kadınlar sevişmiyor mu? işin stresini atarsın :)))
düzenlisex insanı gençleştirirmiş boşver asıl sen egzersizlere hadi bakim kaydirigubbakcemile

szn_dnzl nasılsın canımmmm
nasıl gidiyoo p...denemesi ...........

canıımmm kötüüü( bilgisayarın başında deildim kusura bakma((( şimdi gördüm:) 3 parmak yaptım dün emlasız yapıyorum bugün regl oldum 3. deneme de oldu tamamını aldım yine ama alışmam zor oluyo galiba:)) egzersize baştan başladım işte ama emlasız yapıyorum artık:)) bir gün yine gaza gelip 3. kez başardım ama gerisi gelmedi yine((

yaa arkadaşlar ben başardıktan sonra dün gece üçüncü denememi yaptım tamam rahat giriyo gel gelelim git gellere dayanamıyorum insanlar bunu nasıl zevk alarak yapıyo yaaa biz ne zaman zevk alcaz bu durumdan??????

yaa arkadaşlar ben başardıktan sonra dün gece üçüncü denememi yaptım tamam rahat giriyo gel gelelim git gellere dayanamıyorum insanlar bunu nasıl zevk alarak yapıyo yaaa biz ne zaman zevk alcaz bu durumdan??????

bi arkadaşım biraz açık sözlüydü herşeyini anlatırdı. ilk gece herşey olmuş bitmiş. bikaçgün sıkıntı çekmiş sızlamış falan ara vermişler ondan sonra tekrar yapmışlar alışmış. vaji falan değildi yaani ilk andan itibaren normal bi ilişkisi oldu. o bile 2-3 ay sonra zevk almaya başladığını söylemişti.

yaren ayni seyi bende düsünüyorum, bu isten zevk aliniyormu ki !ben hic birsey hissetmiyorum, acaba hala kendimizi rahat birakmiyoriz ondan mi oldumu olmadimi stresini hala atamadim ben.

kızlar biz 3.kez yaptık ama benden hala kırmızı geliyo ve hala hızlı git gel yapamıyoruz sizce neden yardımcı olrmusunuz????sizce normalmi kırmızının gelmesi ve hızlı olamaması?????

kızlar biz 3.kez yaptık ama benden hala kırmızı geliyo ve hala hızlı git gel yapamıyoruz sizce neden yardımcı olrmusunuz????sizce normalmi kırmızının gelmesi ve hızlı olamaması?????

ewet canım bu çok normal
çünkü hala kızlıkta tam olarak esnemeyen yerler vardır
buda her deneme sırasında zamanla genişliyordur
kısa bi süre sonra yani bir kaç deneme sonrasında geçecektir
endişelenmene gerek yok

yani bunun hemen olmasını bekleyemeyiz ki
normal ilşki yaşayanlar yani vajili olmayanlar bile en az 1 aya kadar alışıyor
kaldıki biz vajiliyiz birazda endişe var acaba tkr kasarmıyım diye buda bizim rahat olmamızı engelliyor biraz rahat olsak ama yinede zamana ihtiyaç var diye düşünüyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…