Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

aykırı ve pamukum biz yenmeden bebiş hayalleri kuruyoruz ki ben dışa boşalmasıyla bile kalmış olabilirmiyim diye bekliyorum sizin tabiki artık beklemek hakkınız inşallah enkısa yada tam istediğiniz anda olur bebişleriniz :1rolleyes:

cnm inan bana daha düne kadar bende senin gibiydim we biliyomusun bi anda oldu ben önce eşimin tek pamagını alıyodum bir kere sadece 2 parmak oda zar zor oldu sonra daha 3gün önce yine parmak egzersizleriyle başladık sonra p...s denemsi yaptık ben gevşedikçe eşim geldi we bnm tam gevşediğim anda birden geldi anlık bişeydi yani onun girmesiyle bnm kaçmam bir oldu sonra kırmızı geldi ama inan çok mutlu olduk saniyelerle alakalı bidurum tatlım yaa neden sende yapamayasınki şimdi yapıyoruz ama çok hızlı git gel olmuyo bilmiyorum Allah inşallah herkesi bu hastalığın şifasını wersin inş bebiş isteyen herkese nasip etsin inanaynı şeyleri yaşıyoruz birbirimizden pekde farkımız yok ben forumu okurken ewet ewet aynen bendede war diyorum yaparız cnm yaa kalkarız bu hastalıgın altından herşey beynimizde yapınca bu muymuş diyosun GERÇEKTEN:)))

amin inşallah herşeyin zamanı olduğuna inanırım ve rabimin bizi bırakmadığına ve 3yıllık evlilikte hep yüzeysel yaparken ve ben bakamzken bile artık enazından incelemeye başlayabildim sanırım burdan destek alıp dokunma ve diğer ekzersizlerede başlayabileceğim kısmet ve 1az çaba sanırsam herzaman yazmasam da sürekli okumaya çalışıyorum
ve sizlere tatlı uykular

Günaydın kızlar...
Lütfen hemen vajiyi yenip ertesi gün çocuk düşünmeye başlamayın...
Önce bi ilişkiye alışın, sağlıklı düzenli bi cinsel yaşamınız olsun, eşinize bi doyun ondan sonra düşünün...
Aceleniz ne ki...

gnydın kızlar,aöf de okuyanlar bugün saat 2den sonra bütünleme sınavı acıklanıyormuş allah yrdımcımız olsun inş.derslerimi vermişimdr:Saruboceq:

bende vajiyi yeneli 20 gün fln oldu,ama hala kendimi kasıyorum,özellikle ilk giriş anında biraz canım yanıyor,hılı şekilde git gellere alıştım biraz.bu kasılmalar ne zaman geçicek normalmi acabaCADIARZU

evet cok normal ...zamanla gecıcektır..tebrıkler....
zehracım sne naıslsın ...cok bılgısyarda durma zararı bılyıosun doguma ne kadar kaldı bıtanem kac ayın vr su an?

canım benimkisi ilk gün kırmızı geldiğinde hiçbişey hissetmedim 2. gün biraz ağrımıştı tekrar kırmızı gelmişti bende eşimle 3 gün ara vermiştim sana benim denediğim ve atladığım şekli söyleyeyim açık olacak ama ilk zamanlar yani ilk git gellere başlamak zorunda kaldığım zamanlarda ben eşimin üstte olduğum poz.... yapıyordum onun karışmasını istemiyodum yavaşça kendim yaptım sonra gerisini eşini bırakıyosun zaten bide kendini rahat bırak orası tamamen açılıyo zaten şimdi rahatlıkla yapabliyorum ilk başta p...s girene kadar hafif oluyo çünkü ıslanmadığından olabilir ama hala zevk alamıyorum tuhaf oynuyorum yani

ayy canım benimde git gellerde içim bir tuhaf oluyordu ve olmayan acılar üretiyordum kafamda.çok şükür bugün kendimi biraz daha oluruna bıraktım.şimdi eşimde bende çok mutluyuz. ara vermeden tekrarlanırsa bu durum ortadan kalkar die düşünüyorum

canım bende vajiliyken neolur şans eseri hamile kalsam diye hayal ederdim senin gibi ama olmadı yen sende şu vajiyi o zaman hayal et biraz gıcık oluyo ama :1hug:

bende vajiyi yeneli 20 gün fln oldu,ama hala kendimi kasıyorum,özellikle ilk giriş anında biraz canım yanıyor,hılı şekilde git gellere alıştım biraz.bu kasılmalar ne zaman geçicek normalmi acabaCADIARZU

canım bende 14 eylülde yenmiştim vajiyi ön sevişme uzun olduğu zaman ilk başta hafif sızı olmuyo ama ön sevişme az olduğu zaman bende de ilk başta p..s alana kadar hafif bir sızı oluyo ama sniyelik bişey artık ona dayanmaya da alıştım normal cinsel hayatım var bunuda pek önemsiyorum zamanla daha iyi alışacağız takma kafana sen:1hug:

pamuk canım nasılsın nasıl gidiyo emlasız mı deniyon artık ben daha emlayı bırakamadım bu gece emlasız denemeyi düşünüyorum inş başa dönmemmafoldumben

pamuk canım nasılsın nasıl gidiyo emlasız mı deniyon artık ben daha emlayı bırakamadım bu gece emlasız denemeyi düşünüyorum inş başa dönmemmafoldumben

canım benim ben ilk gece emla kullandım sadece bidaha da kullanmadım eşim kullanmana gerek yok dedi elimden almıştı iyikide almış emla uyuşturuyo gerek yokki hayatım seni görev haline getirir bu emla ilişkilerinde emla kullanmaman gerekir ki alışman için :1hug:

evet cok normal ...zamanla gecıcektır..tebrıkler....
zehracım sne naıslsın ...cok bılgısyarda durma zararı bılyıosun doguma ne kadar kaldı bıtanem kac ayın vr su an?

iyiyim cnm ha gayret bebege yelek örüyorum,battaniye modeli buldum çok güzel onu örecem.dogumada 5aralıkta doguracam allah izin verirse işte az kaldı sayılır bilgisayara fazla grmiyorum ztn sandalyede otururken karnım sıkısıyor ara ara grmeye çlşyorum sizleride merak ediyorum ne ypm:)

vallahı guzel haber alamadık bı kac gundur ıyıce saldı kızlar kendını ...ne durumdalar huuuuu egzersız yapan bayanlar durumlar naısl

ben cevap veriyim barivereliniortak egzersizlere devam işte adet olucam yakında ondan biraz isteksizlik başladı ama tek parmak rahat alıyorum. 2 parmak biraz girişi zor oluyo ama yapabiliyorum. bugün daha egzersiz yapmadım ama yapıcam. işallah yakında biter yaa acı fln yok aslında ama girişi zor oluyo brz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…