Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hosgeldın cnm....nasılsınben hala burdaym.cok özletme kendni....

günaydın kızlar

aparatlarla egzersiz yapıp sonra eşimle birlikte oluyodum yendiğim zamandan beri vajiyi,
çok şükür dün aparatsız denedik çoookkk kolay oldu.yakında bebe yağınıda bırakmayı deneyeceğim.

şu sitede bize yardımcı olan herkese minnettarım.
yanımda olsanız boynunuza sarıla sarıla haşadınızı çıkarırdımolumunekankayizsmile

Canım bu son 3 haftalık aradan önceki birleşmemizi de yine uzun aradan sonra gerçekleştirmiştik daha doğrusu gerçekleştirememiştik çünkü alamamıştım. Ve ben eşime dedim bu kadar ara veriyorsun sonra alamıyorum dedim. İlk sefermiş gibi canım zorlanıyorum dedim ama fayda etmedi...
Bu aralar zaten moralim bozuk onunla uğraşamayacağım...

Canım ya erkekler çok değişken onları anlamak cidden zorlaşıyor bazen...
Hayırdır büyük bi sıkıntı değildir inşallah :1no2:

Hiç sorma canım...
Maddi sorunlarımız var canım yaa...
Eşim hazirandan beri işsizdi. Bugün işe gitti ama olmama ihtimali var yine. Malum pazartesi de okul açılıyor. Bir sürü masraf olacak ama o masraflar nasıl karşılanacak bilemiyorum

yok canım bişey olmuyo korkma kendini rahat bırak ve o ana baska seyler düşün bişey olmuyo sen ne durumdasın canım.

cnm ben tam yendim diye sevinirken mantar oldum akıntı kaşıntı bide çok yanma oluyodu p...s alırken çok zorlanıyodum sonra ilaç aldım bide fitil mantar geçti bu seferde regl oldum bakalım yarın falan deneriz belki inş. acıma yada yanma olmaz yanma mantardan oluyodu sanırım mantar geçtiğine göre sorun kalmamıştır herhalde ama yinede ben öncesinde egsersiz yapıcam.

canım sen nerelerdesin çok merak ettik seni ???? hamilesin o yüzden gelmiyorsun sandık ohaoldumsmile nasıl gidiyor herşey yolundamı ???

umarım cözülür canım allah yardımcınız olsun

ya benimde ilişkiden sonra şişme oluyo dün ilk defa anestol ve bebk yagsız oldu yani normal yolla belkide bu ikisi dokunuyodu umarım mantar deildir benimde gerci kasıntı vs yok ama bilmiyorum . doktora gidicem

diğer taraf neresi tatlum?

vajinusmusu yendikten sonra diğer konuya geçip vaji sonrası sorunlarımızı orada tartışıyoruz....bu konuda vajili olup egzersiz yapan arkadaşlar rahatsız olmasınlar dikkatleri dağılmasın diye burada sadece egzersiz ve tavsiyelerde bulunuluyor...ama malesef bu aralar pek tavsiye isteyen arkadaş yok...oysaki ben işimi gücümü bırakıp belki birine faydam dokunur diye fırsat buldukça bu konuya geliyorum yada özelden cevaplamaya çalışıyorummmm....vaji hayatımızın dönüm noktası bunun farkında olmamaları yada farkında olup hiç bişey yapmamaları ne kadar acı...durup beklemekle olmuyor malesef.....

İnşallah canım yaa...
Haftaya perşembe de doğum günü var...
Elimde para olursa inşallah onun için birşeyler yapıcam...

Bizim durum biraz farklı galiba.4 yıllık bir ilişkimiz var ve eşim 4 yıldır bana karşı ilgili ve çok istekli cinsellik konusunda yinede çok tartışıyoruz ve beni suçluyor "birazda sen üstüne düşeni yap, çok isteksizsin,sen böyle oldukça soğuyorum" diyor.ne yapacağımı bilmiyorum cinselliğe karşı gerçekten soğukmuyum acaba.evet onun kadar istemiyorum bu doğru ama bu hiç istemiyorum anlamına gelmiyor.
Bu arada dün gleit gelen almış en yakın zamanda kendi parmağımla da deneme yapacağım.eşimin parmağını alıyorum ama kendim yapamıyorum.eşim kendi organını tanı kendine güvenin gelir diyor ama ben korkuyorum.sen yap diyorum eşime.Ne olacak bu halim yaa.

ya benimde ilişkiden sonra şişme oluyo dün ilk defa anestol ve bebk yagsız oldu yani normal yolla belkide bu ikisi dokunuyodu umarım mantar deildir benimde gerci kasıntı vs yok ama bilmiyorum . doktora gidicem

geçmiş olsun cnm bende emla krem sayesinde yenmiştim birkaç kez kullandım ama yendikten sonra kullanmadım en iyisi doğal olan kremsiz yağsız çünkü orası çok hassas bi bölge kullandığımız kremler yağlar mantar yada başka hastalıklar yapabiliyor dikkatli olmak gerek..

Tavsiye isteyen yok mu?Ben varım ya ışte..Canım yardım edin bana ikimizde çok sıkıldık bu illetten.

İnşallah canım yaa...
Haftaya perşembe de doğum günü var...
Elimde para olursa inşallah onun için birşeyler yapıcam...

Canım ALLAH en kısa zamanda sıkıntına çare versin.Doğum günü için hediye almasanda sen ona güzel bir doğum günü geçirtirsin.Sıkma sen canını ama ALLAH'ım herkesin yardımcısı olur sen buna inan.

Canım bende senin gibi kendi parmağımı yapamıyordum eşimin parmağını rahat alıyordum.Canını sıkma eşini onunla egzersiz yapmaya ikna et.Ben eşim sayesinde yendim.Kendime kalsa daha çok devam ederdim vajili olarak.Eşinin parmağını alıyorsan zaten yolu yarılamışsın.Emla kullanıyormusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…