Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

inşallah canım.inanın yazdıklarınız çok motive ediyo.teşekürler.bazen hiç bişey yapamayınca inanın utanıyorum yazmay.siz bukadar uğraşırken bize moral vermeye.inşallah dediğin gibi yakındır mutlu son.

canım utanılacak bişey değilki bu kolay değil öyle yılların birikimi gereksiz korkuları bir kenara atıp bişeyler yapmak....sen gerideki sayfaları bi oku bizlerde nasıl korkakmışız bi gör zemuszemusaynıydık merak etme lülülülülülü ben yerimde sayarken ilerleyen arkadaşlara imreniyordum onlar nasıl yapıyorda ben yapamıyorum diyordum ama bak hepimiz yendik ama bu gün ama yarın sonuç hep aynı mutlak başarı hihoyyyt

canım ece, monaroza ve birileri daha vardı unuttum sanırım site yöneticileri ile bir problem yaşamışlar artık gelemiyorlar....
kızlar heplless le konustum....farkında bıle degıl cıkarıldıgının...baktı aCAMIYO SONRA BIRAZ DUUSNDU BU ...TOPLU MSN OLAYINDAN KONMUSMUSLAR BI ARA SITEDE GRUP MSN VARYA HEPSI BIRLIKTE ONDAN DOLAYI CIKARTILMISLAR ....

kızlar heplless le konustum....farkında bıle degıl cıkarıldıgının...baktı aCAMIYO SONRA BIRAZ DUUSNDU BU ...TOPLU MSN OLAYINDAN KONMUSMUSLAR BI ARA SITEDE GRUP MSN VARYA HEPSI BIRLIKTE ONDAN DOLAYI CIKARTILMISLAR ....

burda msndemi var eyvahedigeldismileanam benim hiç bir şeyden haberim yokmuş opuyorumnanaktan

Canım senin haberin yok mu gerçi msn falan demeyelim bizide çıkartırlar neme lazım.Ben sana özelden atarım

yok bebişim ben 2 konu dışında bi yerlere girmiyomki rep mep diyolar hiç bişeycikler bilmiyorum yabancısıyım buranın bacım bilmiyorumkismilesadece konu açmayı öğrendim geçenlerde oda vajiden kurtulmanın coskusuyla açtım sanırım şimdi aç desen açamam sanki :umursamaz:

hoşbulduk canım
uzun zamandır yoktum
kimler neler yaptı
inş güzel haberler vardır

helples hosgeldin..
geldigine o kadar cok sevindim ki..
az once uyandim ve bahar artik helples de yok ve sanirim su msn olayindan dolayi yazisini okuyunca senin bana ozelden yazdigin sey aklima geldi ve inanmistim..ama degilmis..msn le ilgisi yokmus..herneyse burda olman cok guzell...
beni sorucak olursan o kadar fazla ilerleme varki bende..inanamazsin..
o hep sizlanan dokunamiyorum yapamiyorum diyen ben gecen hafta egzersizlerime basladim ve ilk seferde isaret parmagimi sonuna kadar aldim...
biliyosun dilator seti ismarlamistim,,onlarla calisicaktim..onlarindan ilk 3 boyunu ayni rahatlikla icime almayi basardim cnm ya opuyorumnanaktan
ama malesef en son boyutta bi talihsizlik yasadim,,hem alamadim hem kirmiziyi gordum,,ve o gunden beri beklemedeyim,,4 gun oldu ara verdim..
bugun yrn tekrar baslamam lazim ama nasil baslicam bilmiyorum eyvahedigeldismile
tekrar o kirmiziyi gormeyi ve zorlayarak girdirmeye calismami hatirlamak istemiyorum :1no2:
neyse gelmene cok sevindim..
gelismelerimi ozelden yazmistim ama cvp gelmeyince cikarildigini dusundum..ama burdasin tekrar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:teytey::teytey:

canım benimmm inan çok sewindim yaaa
bu çok güzel bi haber
bak hiç ara werme aynı şekilde dewam et kan seni korkutmasın bu durumu eşinede anlat ki sonradan bi sorun çıkmasın
kan seni engellemesin tkr görmek seni korkutmasın herkesin fizyolojisi farklıdır kiminde egzersiz yaparken gelir kimindede p..denemesinde bu çok normal
kayganlaştırıcıyı sürmeyi unutma
bak iki parmakta dene tmm mı küs yaparak ve egzersizlerni sırayla yap birden kalın dilatöre geçme zor olur
bana özeldende yaz mutlaka ben burdan cvp veririm
bitanemmmm çok mutlu oldum bu habere
ayrıca beni sildiler yani silmişler haberim yok bunuda yeni aldım :)))

kızlar ya bişey sorucam size ben vajiden kurtulduktan sonra ertesi gün hemen denemek istedim ama tekrardan kırmızı geldi ve bu sefer acıdı ne zaman alışıcam ben bu normalmi sizce yine sinirlerim bozuldu

Tamam helplescimmm,,ins dedigin gibi yapabilirim canim bnm..
zaten esimle de paylastim cnm..yani aksam uzeriydi egzersizlerime basladigim da..esimde evdeydi..aparati cikardiktan sonra uzerinde gordugum kirmiziyi hemen onada
gosterdim ama zaten esimle konusmustuk bu durumu ve bizim icin kirmizi gelmis gelmemis hicbir onemi yok..hemde hiccccccccccc...bizim istegimiz artik saglikli bir cinsel yasantimizin olmasi..coksukur birbirimize guvenimiz de tam..
hayir zaten dusunsene kendisi ile yapamadigim biseyi daha once baska biriyle yapmam mumkunmu..bunu en iyi eslerimiz biliyor goruyor zaten..
cok dogru soyluyorsun herkesin fizyolojisi farklidir..hic okuamistim kizlardan egzersiz sirasinda kirmizi geldigini hatta denemelerinde bile olmayinca acaba bendemi bir problem var diye dusundum..ama dedigin gibi canim....
gelismelerimden haberdar ederim tabiki....zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…