Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Süpeerrr Canım hemşom benim beee alkisalkisalkis

Arkadaşlar ihtiyacımız olan insanlar bir bir gidiyor lütfen bişi yapalım!!!! olmaz böyle saçmalık bu kadar amatör mü burası???????

uyarı verselerdi ne bu böyle forumdan atılmak.. buranın tadı kaçtı iyice... çok durmam bende.. Hakkını helal edin ece111 mona roza

Arkadaşlar merhaba,
Uzun zamandır yoktum, Zerrcim merak etmiştir.Bayramdan önce ağır bir zatürree geçirdim bir müddet hastanede kalmak zorunda kaldım.Eve gelince bir müddet sadece yattım o yüzden giremedim. Nolur tembellik yaptıımı düşünmeyin. Bugün itibariyle egzersizlerime yeniden başlayacağım.Hem de bayramda büyük bir şehi,re gidebilince kendime emla, gleitgelen ve boy boy mum ve prezervatif aldım. Tam teçhizatlı olarak geri döndüm ama sanki herşeye sıfırdan başlayacakmışım gibi geliyor Ben 1 parmak yapıyordum birde eşimin bir parmağını alabiliyordum ama daha 2. parmağa geçmemiştim. 15-20 sayfa kadar geriye gittim ama hiç Zerri göremedim çıktı mı acaba??Ece neden gidiyor, bizi bırakmayın, size ihtiyacımız var.

Tek benim degil,,Allah bu durum da olan herkesin yardimcisi olsun ins..Hakkini helal et ama ben seninle hic bir diyaloga giremem..

Günaydın.....Güzel haber keşke olsa.....Ben yine erteliyorum egzersizi...Ne mum giriyor ne serçe parmak...Doğum günü mumu eğiliyor....Serçe parmak 1 cm. giriyor... Bu nedenle egzersiz yapmayı bilinç altım red ediyor.......

Uzatma istersen konu kapansın burada diyalog sözkonusu bile değil ayrıca sen yapılan yardımlara böyle tepkiler verebiliyorsan bu seninle alakalı bişey. Allah yardımcın olsun hakkımı helal etmeme gelince; hakkımı Allah sorsun.

Günaydın kızlar,

çoooook uzun zaman oldu, buranın eskileri beni hatırlar... Ben de burada yenenlerdenim. Uzun zamandır giremiyordum, yaz aylarında internetim yoktu ama ara sıra bakıyordum yine. Hala eski isimleri burada görmek ne güzel ve yenenler git gide artıyor, bu çok sevindirici.
İnşallah artık ara sıra uğramaya çalışacağım.

Kızlar egzersizlere devam, çünkü devam eden eninde sonunda mutlaka kırıyo şeytanın bacağını, kimi üç günde....kimi üç ayda......ama sonunda mutlu son garanti emin olun.

Haaaaa ayrıca hamilelik haberleri aldım, çoook sevindim Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin, Ela Emre, Mutlu Umutlu ve diğer arkadaşlarım.

Tek benim degil,,Allah bu durum da olan herkesin yardimcisi olsun ins..Hakkini helal et ama ben seninle hic bir diyaloga giremem..

Uzatma istersen konu kapansın burada diyalog sözkonusu bile değil ayrıca sen yapılan yardımlara böyle tepkiler verebiliyorsan bu seninle alakalı bişey. Allah yardımcın olsun hakkımı helal etmeme gelince; hakkımı Allah sorsun.

guinnesssss meraba canım nasılsınnn,,,gözlerimiz sizleri arıyo hep,,,nerelerdeydin sen kızz??eskilerden pek kimse uğramıyo artık,,,bebiş filan var mıa.s.

guinnesssss meraba canım nasılsınnn,,,gözlerimiz sizleri arıyo hep,,,nerelerdeydin sen kızz??eskilerden pek kimse uğramıyo artık,,,bebiş filan var mıa.s.

kızlar günaydın artık anestosuz ve bebek yagsız yapabildim bu sefer eşimin sayesinde :) cesaretlendirdi beni darsısı tüm arkadaslarımıza:)

kızlar günaydın artık anestosuz ve bebek yagsız yapabildim bu sefer eşimin sayesinde :) cesaretlendirdi beni darsısı tüm arkadaslarımıza:)

tebrik ederim cnm çok sevindim benimde bugün reglimin 5. günü az kaldı bitiyor reglden sonraki denemelerde bazı arkadaşlar zorlanmış inş. öyle bişey olmaz

Derincim düzensizlik sorunun ne durumda? Biberiyeyi düzenli içtin mi canım aranız çok iyi değildi en son görüşmemizde gamyoncuiremsu

Canım Yasmin kullanıyorum düzensizlik o şekilde geçiyor ama asıl kullanma amacım korunmak tabi...
Biberiyeyi ben düzenli kullanamadım malesef canım çok bulantı yaptı bende mecburen bıraktım Keşke alışabilseydim çok heveslenmiştim ona ben
Aramız çok iyi değildi hala da değildi 3 haftayı geçmişti birlikte olmayalı dün değil önceki gece aklına esti sonunda birlikte olduk iki defa ama çok zorlandım ilkinde araya zaman girdiği için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…