Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok şükür cnm inş.bulantılarımdan kurtıldum ilk 3ay zorlanmıstım ondan sonrada pek bir sıkıntım olmadı yay burcu olcak. en son 1kiloydu su an bilmiyorum ama çok hareketli maşallah dr.ları şaşırtıyor:)))) yay burcu özelliğini şimdiden tasıyor allahtan bir mani olmazsa 5-6aralık gbi dogum yapıcam.hareketlerine alıştım ilk zamanlar acayiptim aa hareket etti falan görmemişliğn alasını yaptım yni.)))))))) şimdi o kadar dgl özleştik birbirimzle.anne boğa oglu yay nasıl bir ilişki olcak merak ediyorum:)

baharcıgım inş.inan içtenliğimle dua ediyorum inş. sana hayırlı saglıklı bir bebek nasip etsin güzel allahım.biz iş bulsun diye sabırsızlıkla bekliyoruz sen bebek allah herkese ayrı bir dert veriyor işte,gerci buna dert denmez gelecek mutlu ve güzel günlerin azcıkta olsa bedeli diyelim.bizden çok şeyler alıyor sinirlerimz bozuluyor yeri geliyor hayal kırıklıgına ugruyoruz yeter artık dye paraladıgımız oluyor ama vakti var,o vakit dolmadıkca hiç bişey olmuyor her seyimiz zamana baglı tek dileğim hepimize sabır versin.gönlünü ferah tut inancını yitirme cnm

jinekolojik muayene olursun heralde,alttan bakması lazımm,,,hiç korkma canım,bayramdan önce ben muayene oldum,kendini kasmazsan hiç çok rahat olur,,,gerçekten beynimizde büyüttüğümüz gibi bişi deill,inanki

ya öle de ne bilim bi cubuk var demi onla bakıolar biz evliligimiz 2.haftasında iliş.. girebilmiştik öncesinde gtmiştim bakamadı ama onu görünce halen aklımda:)

ya öle de ne bilim bi cubuk var demi onla bakıolar biz evliligimiz 2.haftasında iliş.. girebilmiştik öncesinde gtmiştim bakamadı ama onu görünce halen aklımda:)

valla canım bana 2 ayrı aletle baktı,,biri uzun çubuk gibi,ucuna kayganlaştırıcı sürdü galiba,onunla baktı,sonra başka bişeyle baktı,bide işaret parmağıyla baktı,,,bakmadık bişi kalmadı anlicağın,,,hiç acımadı inan bak,,,ilk girişte biraz kasılma oluyo,sonra geçiyoo

öle mi diyosun kamıcam ok kendimi bde ilk zamanda bi kez morarmıştı acaba sertlikten dolayı mı ki anlamadım off en iiisi doktora gtmek :tomato:

canım.ihsalh esınde buucak ısnı kalbını ferah tut.bebegın kısmetıye gelıcek...dua et bol bolll

arkadaşlar merhba forumda yeniyim ve sorunum :sinifsinif:sizlerle aynı başaranları tebrik ediyorum umarım bende yenerim, yardımcı olan arkadaşları takip edeceğim :):1hug:

Gerçekten sayıgıyı şuan sen bozdun her konuda kendini rahat hissetmen için kanamanın kızlık kanaması olduğunu korkmaman gerektiğini belirtmek istedim. Ha o döverim kısmına takıldıysan oradaki nükteyi anlayamadıysan diyecek birşeyim yok. asla kimseyi dövme yada o tarz konuşma gibi bir hakkım da yok. umarım başarırsın biran evvel. Tavrın ve uslübun için de teşekkürler. konuyu uzatmaya gerek yok kimseyle bu tarz diyaloglara giremem. Allah yardımcın olsun. sorununuda yenersin biran evvel. senin için söyleyebileceğim tek şey bu.

Ben her sabah boşandım her akşam birleştim. ömür böyle geçiyor işte. ya biri de farklı olsun :tomato:

evet çok doğru. Allah insanın kaderini güzel yazsın..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…