Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

nazlı ne duumdasın egzersızler nasıl gıdıyo

Ben regliyim ama azkaldı.Bitince hemen başlıyacağım egzersizlere.Doğum günü mumunu bebe yağıyla alabildim en son ama yinede çok kasılyorum.Bu kasılma zamanla geçer heralde? :uhm: Bu mumun daha kalınını nasıl alcam bilmem? eyvahedigeldismileAma eşime söz verdim bu işi halledeceğim artık kaçmak yok vereliniortak Olacak inşallah :Saruboceq:

canım kasılmalar egzersiz yaptıkça yani sen alıştıkça beynini kontrol etmeye başlayınca ortadan kalkacak...benim tavsiyem bebe yağı kullanmamaya bak...bende senin gibi bebe yağı kullandım mantar, enfeksiyon bi dünya şeyle uğraştım...

Teşekkür ederim canım,zararlı mı diyosun yani?Ne kullanmalıyım o zaman?Kayganlaştırıcı bir şey kullanmam lazım,kuru kuru olmaz.Ne önerirsin?:1hug:

Teşekkür ederim canım,zararlı mı diyosun yani?Ne kullanmalıyım o zaman?Kayganlaştırıcı bir şey kullanmam lazım,kuru kuru olmaz.Ne önerirsin?:1hug:

su bazlı vajinal kayganlaştırıcı jeller var..benim kullandığım gleit gelendi.yanlış hatırlamıyosam16 tl fiyatı. ben bebe yağı ve jeli bir arada kullandım doktorum öncesinde uyarmıştı bebe yağı mantar yapabilir diye egzersiz yaparken farkına varamadım ben herşey normal sandım sonrasında çıktı mantar...herkesin yapısı farklı ama genelde mantar yaptığı yönde söylenenler...yinede temkinli olmakta fayda var tam vajiyi yeniyosun bu defa mantar ve enfeksiyonla uğraşmak zorunda kalıyorsun...

Anladım canım,uyardığın için çok teşekkürler.Bende alacağım o jelden,onunla deneyeceğim.Sonradan birde farklı rahatsızlıklarla uğraşmak istemem ÇOK SAĞOL. :1hug:

bebişim çok erken değilmi ? bebeğim olsun istiyorum ama hamilelik deyince tırsıyorum

cnm çok güzel bir duygu hamilelik çok zor hak veriyorum nerdeyse 1seneni alıyor ama değişik bir duygu anlatılmıyor.tekmeleri özellikle tekmeleriyle anlasıyoruz:))) üzgün oldummu güçlü tekmeler atıyor sanki üzülme dermişcesine babasının eline bir tekme attı eşim çocuga bak şimdiden seni savunuyor dyr:)))))) aralıkta gelecek inş.rüyalarıma giriyor sarısın tombiş bir seymiş bir sarılıyozki birbirimize 1 yaslarında falan oluyor daha hiç görmediğim birini çok özlüyorum annelik acayip bişey

Anladım canım,uyardığın için çok teşekkürler.Bende alacağım o jelden,onunla deneyeceğim.Sonradan birde farklı rahatsızlıklarla uğraşmak istemem ÇOK SAĞOL. :1hug:

rica ederim canım ne demek guclubacismile benim yaptığım hatayı sizlerde yapmayın sonra çıkıyo yan etkileri malesef...hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyoruz hihoyyyt

ayyyy canım ne mutlu sana rabbim bu günleride gösterdi...hepimiz inşallah bu duyguları yaşarız...bulantıların geçtimi ? yoksa oğlak burcumu olcak :kedi: kaç kilo şu an ? karnında hareket ettikçe huylanmıyormusun ?

ya bende bebek yagı sürüyorum ve şişkinlik oluyo sol kısmda bundan mı ki mantar mı acaba ?

ya bende bebek yagı sürüyorum ve şişkinlik oluyo sol kısmda bundan mı ki mantar mı acaba ?

şişlik yaparmı bilmiyorum ama bende kaşıntı falan hiç bir şey yoktu sadece regl öncesi şiddetli bel ağrılarım oluyordu ve vajinin içinde p...s girerken falan yanma oluyordu...artık ağrı dayanılmaz olduğunda acillik oldum ben mantar, enfeksiyon ve kanımda mikrop çıktı...hayatımda ilk defa böyle bişey yaşadım doktora egzersizlerimi ve vaji durumlarını anlattım oda sebeplerinden birininde bebe yağı olabileceğini söyledi..üşütmekte etki ediyomuş tabi ben egzersiz yaparken kıştı :) 30-40 dk donuyodum kalorifer yansada ben üşüyordum...

bıtanem gözlerm dolu dolu okudum.ınsan hıc gormeıgı bırını nasıl ozler bılırım ben hep ruyamdan yuzunu hıcgoremedıgım bebegımı severım....brdan bebegının dogum hıkayesınıde okuruz ıhsalhhh ....opuyorummm

maaşallah canım,Allah nazarlardan korusun ikiniziide,,,eminim çok farklı bi duygu,,,inşlhh herkes bu duyguyu tadar,,,darısı başşımızaaa diyeliiima.s.

yok kaşıntı ilişkiden sonra oluyo sabaha gecio dün hiç denemedik bugun düzelmişti acaba pre.. z dokunuo gidicem doktora canım acımıo ama bilmiyorum

anladım canımm,,, seninki prez...ten kaynaklı olabilirr,,,benim yazın bi ara sol tarafta şişlik vardı aynı zamanda kaşıntı,,,mantar kremi kullandım ,şişlikte kaşıntıda geçtii,,,demekki farklı durumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…