Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bn sdoktora gıtmıştım ...,dr bana aralıga kadar bkle...olmazşa gel dedi...şabırla bklıyoz...tabi erkekten olabilir..ama şimsdi giderşem dıcek nıye geldin..:eek:klava:.

anladım canım hadi hayırlısı olsun denemelere devm.Birşey soracağım yumurtlama zamanını internettenmi takip ediyorsun? 6 gün falan sürüyor ya o tarihlerde hergünmü deniyorsunuz?

bende seni tebrik ediyorum canım yaa gerçekten çook büyük bi mutlulukmuş Allah başka dert vermesin inş emlasız da halledebiliriz 2 aylık evliyim ben ama forum da okuyorum da yıllardır çekenler var biz yine şanslıyız bu siteyi keşfettik ve başardık darısı diğer vajililerin başına:)))

bende senin gibi 2 aylık evliyim canım zaman kaybetmiş sayılmayız evliliğimizi erken kurtardık ve hala cicim ayında sayılırız :kedi: evet emla konusunda haklısın ama 2. denememde tekrar emla sürerim ben alışana kadar yani ayyyy darısı diğer arkadaşların başına azmin zaferini görmek çok güzel bide eşinin gözlerindeki mutluluğu görmek zaten pahabiçilemez Allah mutlu etsin canım

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar başardııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmm
çoook şükür bin şükür yaa bitti o kadar mutluyum ki Allah kimseye vermesin darısı bütün vajililerin başına herkese tsklerrrr Allah razı olsun yardımcı olanlardan:)))))))))))))))))

yaren tebrik ederim allah başka dert vermesin.

bende senin gibi 2 aylık evliyim canım zaman kaybetmiş sayılmayız evliliğimizi erken kurtardık ve hala cicim ayında sayılırız :kedi: evet emla konusunda haklısın ama 2. denememde tekrar emla sürerim ben alışana kadar yani ayyyy darısı diğer arkadaşların başına azmin zaferini görmek çok güzel bide eşinin gözlerindeki mutluluğu görmek zaten pahabiçilemez Allah mutlu etsin canım

evet canım yaa haklısın onun gözlerindeki o mutluluk hala gözümün önünde kahkahalarla nasıl güldük başardık oldu diyee:)))
bende alışana kadar emla kullanmayı düşünüyorum bu kadar olduktan sonra gerisi gelir inş.. Allah cümlemizi mutlu etsin herkes yensin bu illeti kimse vajili olmasın işşşşaaaalllaaah:sm_cool:

Ece 111...
Sabah yazmıştım silinmiş nedense ...Tekrar yazıyorum. Arkadaşım en başından beri bana yardımcı olmaya çalıştın . Ve herkese her zaman yardım ettin. ALLAH senden RAZI olsun. Problem ne ise umarım düzelir. Çünkü bu topiğin sana ihtiyacı var. Asıl sen HAKKINI helal et. ALLAH' A emanet ol kardeşim. Tekrar burada görüşmek dilegiyle .........

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar başardııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmm
çoook şükür bin şükür yaa bitti o kadar mutluyum ki Allah kimseye vermesin darısı bütün vajililerin başına herkese tsklerrrr Allah razı olsun yardımcı olanlardan:)))))))))))))))))

Canııım çok tebrik ederim. :lepi: Ne güzel haberler bunlar arka arkaya.Allah mutluluğunuzu daim etsin.:nazar: Başka dert vermesin inşallah.Bende reglim bitsin devam etcem egzersizlere,böyle mutlu haberler alınca iyice motive oluyorum.İnşallah en kısa zamanda ben ve diğer tüm vajili arkadaşlar mutlu haberlerimizi veririz. :Saruboceq: Allah yardımcımız olsun.

nazlı1982 hergün yapıyorum kegeli oturdugum yerde,işte,dolmuşta..eşiminde parmagını 2-3 kere içime alabildim ama p.. gelince bi kısım giriyor sanki gerisi gitmiyor duvar war bacaklarım titriyor.bunu aşmam lazım bugunlerde gleit gelen gel alacagım birde onunla deneme yapmak istiyorum umarım faydası olur

Canım bende mumla egzersiz yapıyorum,bir kere eşimin parmağınıda aldım ama zor oldu.Yani acayip kasılıyorum,bu kasılma bitine kadar bir sonraki aparata geçmicem.Kasılma bitince bir büyük boya,oda bitince daha büyüğüne ve son olarak p.. geçmeyi düşünüyorum.Yani benim sorunumda kasılma hatta ben p... yarıdan fazlasını aldım ama eşim hala çok kasıldığımı söyledi.Sendede parmak alırken kasılma oluyor mu?

Canııım çok tebrik ederim. :lepi: Ne güzel haberler bunlar arka arkaya.Allah mutluluğunuzu daim etsin.:nazar: Başka dert vermesin inşallah.Bende reglim bitsin devam etcem egzersizlere,böyle mutlu haberler alınca iyice motive oluyorum.İnşallah en kısa zamanda ben ve diğer tüm vajili arkadaşlar mutlu haberlerimizi veririz. :Saruboceq: Allah yardımcımız olsun.

canım benim çook tskler Allah seninde yardımcın olsun inş başarırsın sende ben hiç mum egzersizi yapmadım parmak yaptım emla kullanarak başardım sonunda darısı sana inşkaydirigubbakcemile5

X