Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bende ilk başlarda çok tırsıyodum ,vajiyi yendikten sonra bi güven geldi bana da,jinekolojk muayene dahi olamam hiç bir zaman diyodum,onu da geçtim,sıra şimdi bebişte,Allah yardım eder inşlh,,,

Anne olmak dünyanın en güzel duygusu olsa gerek ama korkarım ona bişey olacak diye karnımda kıpır kıpır bişeyler hihoyyytAllah isteyen herkese en kısa zamanda versin inşallah :1shok:

bebişim çok erken değilmi ? bebeğim olsun istiyorum ama hamilelik deyince tırsıyorum

Canım bende aynı senin giiyim çok korkuyorum doğumdaneyvahedigeldismile ama çokda istiyorum şimdiden çalışmalara başlamak gerekti bence çünkü olmama durumuda olabiliyor ve nerdeyse 1 sene deneme yapılmasını öneriyor doktorlar bunu anlayabilmek için erkenden başladık bizde.Hayırlısı olsun inşallah ne diyelim.Şimdiden epidural doğuma falan bakmaya başladımkaydirigubbakcemile3

Anne olmak dünyanın en güzel duygusu olsa gerek ama korkarım ona bişey olacak diye karnımda kıpır kıpır bişeyler hihoyyytAllah isteyen herkese en kısa zamanda versin inşallah :1shok:

Amin canım inşlhh,evet çok farklı bi duygu olsa gerek,bende heyecanlanıyorum şimdiden...

ay aynwen cok iştiyorum ama muthiş korkuyorumnaniknanik
ay nwe kadar korkagım bn yaaasempatiksalakcinni

Baharcım sen nasılsın nasıl gidiyor bebiş denemelerikaydirigubbakcemile3 doktora gidecektin ne yaptım merak ediyorum? doktorlar birkaç ay denemeden sonra olmuyorsa mutlaka bize başvurun diyorlar biliyorsun erkeklerdende kaynaklı olabiliyor erken teşhis önemli.

yarenxcim xcanım tebrik ederim....omrunxce mutlu olmanı dilerim..rabbim küçük bir bebekle taçlandırşın mutlulugunuzu....

baharcım çook tsk ederim hep sizlerin sayesinde oldu Allah razı olsun... amin inş ama bebek için şimdilik erken daha 2 aylık evliyim Rabbim en hayırlı zamanda versin inş..:1hug:

nazlı1982 hergün yapıyorum kegeli oturdugum yerde,işte,dolmuşta..eşiminde parmagını 2-3 kere içime alabildim ama p.. gelince bi kısım giriyor sanki gerisi gitmiyor duvar war bacaklarım titriyor.bunu aşmam lazım bugunlerde gleit gelen gel alacagım birde onunla deneme yapmak istiyorum umarım faydası olur

bn sdoktora gıtmıştım ...,dr bana aralıga kadar bkle...olmazşa gel dedi...şabırla bklıyoz...tabi erkekten olabilir..ama şimsdi giderşem dıcek nıye geldin..klava:.

canım emla krem al gerçekten faydası oluyo dün gece ben onunla yendim

canım p...s denemesinden önce p....s alacağın pozisyonda parmağını almayı dene...kendi parmağınla yapmadınmı hiç ? ve deneme yaparken p...s bakma...bakarsan alamıyorsun akannehir

hala vajiyle uğraşan arkadaşlara emla kremi şiddetle tavsiye ediyorum ben onunla başardım gerçekten işe yarıyo....

canım seni çok tebrik ediyorum sanırım aynı anda başarmışız bende emla krem sayesinde başardım çok güzel bir mutluluk değilmi eşim saatte bir arıyo şuan :lepi:

canım seni çok tebrik ediyorum sanırım aynı anda başarmışız bende emla krem sayesinde başardım çok güzel bir mutluluk değilmi eşim saatte bir arıyo şuan :lepi:

bende seni tebrik ediyorum canım yaa gerçekten çook büyük bi mutlulukmuş Allah başka dert vermesin inş emlasız da halledebiliriz 2 aylık evliyim ben ama forum da okuyorum da yıllardır çekenler var biz yine şanslıyız bu siteyi keşfettik ve başardık darısı diğer vajililerin başına:)))

ayyyyyyyyyyyy çoooooooook güzeeeeeeel çoook tsk ederim işte bunu görmek istiyordummm çoook mutluyum yaşasııııınnnn heyoooooooooo:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…