Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım 12 zorlu yıldan sonra yenmişsin tebrik ederim...
İnşallah bebeğin de olur opuyorumnanaktan

Çok sağol xxderinxx.Teşekkürler,içimi rahatlatıyor ve motivemi arttırıyorsunuz.Çok sağolun ya:1hug:

Rica ederim canım, doğruyu söylüyorum...
Bence burayı okuyan herkes doktora gitmeden önce kendisi yenmeye çalışmalı. Gerçekten de öyle milyarlar vermeye hiç gerek yok...

nıye olmazmıs olur ıhslahhh ....sen yeterkı umudnu kaybetteme benım kayın valıdem 43 yasında cocuk dogurmus veren ALLAH verıyor..hıcte oyle dusunme ıhslahh dualarım sneınle ıhslahh bebek haberını de verırısın bıze ..ıhslahh bend everırım

merhabalar baharcım
bu arada sen nasılsın? normale dönebildin mi? Ben her zaman seni merak etmişimdir. iyi misin?
sagol canım...ne bıleyım bazen ıyım bazne cok kotu..bu skeıdle devam edıcek ..heralde hıc bı zaman soyel normal bı kaıdn olamıycam ...olsun sukurler olsun

sagol canım...ne bıleyım bazen ıyım bazne cok kotu..bu skeıdle devam edıcek ..heralde hıc bı zaman soyel normal bı kaıdn olamıycam ...olsun sukurler olsun

Ben seni kendime örnek aldım. Bende aynen senin gibiyim. Normal direk yaapamıyorum. egzersizsiz olmuyor. egzersiz yapmazsam çok kötü oluyorum. egzersizde de bazan anestolle nadir anestolsüz yapabiliyorum. demekki bi süre böyle devam edecek. şu an beynimizle mücadele ediyoruz beyin olmaz diyo biz ona zorla olacak diyoruz çatışma devam ediyor. bu aşamaya geldik ya inşallah o sorunu da halledeceğiz ama ne zaman inşallah kısa sürer. dediğin gibi buna da şükür. ilk günleri düşününce eyvahedigeldismile

kullanıcam zaten canım
ben biraz geç farketmişim ilerlemiş.
3-4 gün oldu ama düzelmedi hala
sen iyileştikten sonra tekrar başardın mı canım ilişkiyi?[/QUOTE]

kızlar sistit olduğunuzu nasıl anlıyorsunuzzz belirtileri neler bende hiç bişi olmamasına ragmen gecen fitil verdi doktor bunun içinmiki acaba

busmel merhaba bana da yazarmısın özelden ben özel atamıyorum henüz yeniyim tesekkürler.

canım benim önce egzersiz egzersiz egzersiz diyorum. egzersizi sorunsuz yapana kadar p...s deneme olmuyor kendimden biliyorum. p...s e yakın büyüklükte aparatla sorunsuz yapana kadar egzersize devam etmelisin. sen nasıldın bilemiyorum ama yani ne durumdaydın?

kullanıcam zaten canım
ben biraz geç farketmişim ilerlemiş.
3-4 gün oldu ama düzelmedi hala
sen iyileştikten sonra tekrar başardın mı canım ilişkiyi?

kızlar sistit olduğunuzu nasıl anlıyorsunuzzz belirtileri neler bende hiç bişi olmamasına ragmen gecen fitil verdi doktor bunun içinmiki acaba[/QUOTE]

akıntı olur,idrar yaparken yanma,sızı olur.çok sık idrara çıkılır,sürekli idrar varmış gibi hissedilir.

fitil sistit için degil vajinal enfeksiyon için verilir.senin şikayetlerin nelerdi ?

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO
szn_dnzl
gulcel

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
aslican07
rabia1984
Masalelif
benelifnur
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
sedagelina
nazli1982
morphem
fzbn

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

kızlar selamlar hepinize:) biz dün gece eşimle bir deneme yaptık ama deneyelim diye değil birden oldu işte:) neyse egzersize başlamadan önce de böle bir denememiz olmuştu . o zaman da dün de eşim yardan fazlasını aldığımı söylüyor. ama ben serce parmağın ucunu zor alıyorum. böle bişey mümkün müüü?

arkadaslar ben de sızlerı takıp edenlerdenım 1 . parmagı (ısaret) yaptım 2 parmak bırden nasıl gırecek bırde kızlık zarı yırtılıyo mu bu egzersı yaparken yardımcı olun lutfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…