Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

emla ile başaranlar zamanla emlayı bırakıyor...takma kafana, rahat yapana kadar kullan emlayı,sonra gerek kalmıcak zaten merak etme olumunekankayizsmile

Canım ben bu siteyi bulmadan önce birçok doktor sitesini araştırdım ve nerdeyse hepsinde doktorsuz çözülemeyecek bir sorun olduğu yazıyordu. Benim de maddi durumum olmadığı için o yazıları okudukça umudum kırılıyordu. Hep öyle kalacağımı sanıyordum. Ama ben de dahil bir sürü arkadaş burda doktora gitmeden başardı. Ben sadece aile dostumuz bir dahiliye doktoruna danıştım ama tedavi olmadım bu konuda. Geçen Doktorum adlı programda da doktora gitmeden çözülemeyeceği söylendi ancak bu kadar arkadaş doktorsuz başardıysa sen de başarabilirsin...

merak etme başa dönmemişsindir.

ben de aynı senin gibi sistit oldum,daha yeni düzeldim gibi tam da geçmiş değil...

ilaçlarını düzenli kullan bir de hijyene dikkat et.

kullanıcam zaten canım
ben biraz geç farketmişim ilerlemiş.
3-4 gün oldu ama düzelmedi hala
sen iyileştikten sonra tekrar başardın mı canım ilişkiyi?

Son düzenleme:

birşey değil canım her zaman olumunekankayizsmile

üstte olmaktansa altta ol,poponun altına yastık koy,öyle daha rahat oluyor... batma olur,yanma olur,kamaşır, bunlar çok normal.zamanla alışacaksın.anladıgım kadarıyla sadece ilk gece korkusu seninki,vajinismusum diye şartlama kendini, değilsin yerimseniben

aynen öyle 3 snlik iş p... girmesi...

iyileşmedim daha tam...o yüzden denemedim...bir de malum razaman,oruçluyum antiseptigi içemiyorum aksıyor...antibiyotik bitirdim geçen hafta yine yanmam oluyor ara ara.benimkisi de ilerlemiş,ramazan çıksın ürologa filan gidicem daha detaylı baksın,incelesin diye.

kafana takma,tam iyileş, yaparsın yine a.s

harikasın ya morelim düzeliyor tamamen ilk gece korkusu allta deneyelim dedigin gibi yasstıkla ama eşim birden ittiriyor o zamanda ben belimi istemeden kaldırıyorum birde jel sürücem gerci bitane aldım eczaneden dokundu: suan kötü yani denemek hatamı olur ki.mafoldumben

eşin birden ittirmesin işte.

ne aldın dokundu? kötü derken nası kötü yanma mı var?

Çok sağol xxderinxx.Teşekkürler,içimi rahatlatıyor ve motivemi arttırıyorsunuz.Çok sağolun ya:1hug:

eşin birden ittirmesin işte.

ne aldın dokundu? kötü derken nası kötü yanma mı var?

isim veriliyo mu bilmiyorum ama fem.. jel die bisey sürdüm hafif uyusuklluk oldu aksamına batma hissi baktık pütür püütür suan da acıyo ama cok deil.eşim birden diyo anlık cekersin acıyı öbür türlü herdefasında dio aklım karısıyo canım.klava:

biraz bekle orası toparlansın...jel olarak da kayganlaştırıcı kullan.gleitgelen olabilir.

denemeniz oldu mu hiç canım.

Ben deneme yapmıştım ama hep kasıyordum olmuyordu hiç.Sonra burayı buldum,burdaki arkadaşların bilgilerdirmeleriyle kegel egzersizleri,nefes egzersizleri,ıkınma gibi egzersizleri yaptım.Bide dr cem keçe nin vajinismusun üstesinden gelmek kitabını aldım,onu okuyorum.Gerçi ben ben parmak egzersizi denemedim,sokamam gibi geliyo.Ama her seferinde daha fazla aldım p...içime yarısından fazlasını aldım azkaldı dedim.Ama sanki yine az almaya başladım,şimdi emla kremle denicem.Busefer olur inşallaha.s

İNSALLAH OLUR CAnım bende senin gibiyim egzersiz denemedim ama p.. içime alıyorum fakat itemiyorum baskı ve yanma oluyo bunu asmamız gerekiyo olumlu düşünüp bu işi basarıcaz hersey bizim elimizde biz güçlüyüz .ve sevdigimiz insanla bir ömür boyu mutlu olucaz hadi cesaret biraz ikimize ve burdaki arkadaslarımıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…