Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

selam cara bende 17 senedir bu illetle uğraşıyorum bunca sene sonra nasıl başardın anlatırsan çok memnun olurum...

canım ben egzersiz yaparak başardım,yıllar önce egzersizleri bilseydim yine başarırdım.küçük bir yerde yaşıyorum,tabi kimseye söyleyemedim burda jinekolog bile yok.internette yoktu,internet olunca araştırmaya başladım ve bu siteyi buldum.allah burdaki kızlardan razı olsun.beni egzersizlere yönlendirdiler.başlamam zaman aldı,ilk serçe parmakla oldu inanamamıştım önce sonra kızlar sayesinde iki üç parmak en sonda mum la yaparak oldu.benim başarmam uzun sürdü çünkü hayat şartlarım çok zor benim,özel durumlardan dolayı her zaman egzersiz yapamıyordum.en son aklıma koymuştum olacak diye düzenli egzersiz yaparak sonunda çok şükür başardım.
yani egzersiz,egzersiz,egzersiz.....

sormak istediğn bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım

arkadaslar ben de sızlerı takıp edenlerdenım 1 . parmagı (ısaret) yaptım 2 parmak bırden nasıl gırecek bırde kızlık zarı yırtılıyo mu bu egzersı yaparken yardımcı olun lutfen.

canım bir parmakta rahat olana kadar devam etmelisin ikiye öyle geçersin.
iki parmak çok kolay girer merak etme,sen hele bir parmağı iyice yap,egzersizlerde kızlık zarı yırtılmıyor

kızlar sistit olduğunuzu nasıl anlıyorsunuzzz belirtileri neler bende hiç bişi olmamasına ragmen gecen fitil verdi doktor bunun içinmiki acaba

akıntı olur,idrar yaparken yanma,sızı olur.çok sık idrara çıkılır,sürekli idrar varmış gibi hissedilir.

fitil sistit için degil vajinal enfeksiyon için verilir.senin şikayetlerin nelerdi ?[/QUOTE]

benm şikayetim regl olmadan 5gün önce koyu bazen siyah kahve akıntıların gelmesiydi o yüzden verdi fitl

helplessciiiimmm :) serçe parmağın ucunu irazcık geçtim biraz önce:) bilmiyorum yaaa:) çok yavaşım herkes 1günde hallediyor 1 parmağı ben kaçgündür serçe parmağın ilk boğumuna gelemedim durumumu söylemeye utanıyorum artık

akıntı olur,idrar yaparken yanma,sızı olur.çok sık idrara çıkılır,sürekli idrar varmış gibi hissedilir.

fitil sistit için degil vajinal enfeksiyon için verilir.senin şikayetlerin nelerdi ?

benm şikayetim regl olmadan 5gün önce koyu bazen siyah kahve akıntıların gelmesiydi o yüzden verdi fitl[/QUOTE]

bu bahsettigin akıntı sistit değil... fitili kullan, şikayetlerin geçmezse bir daha git vajinal kültür alsın, mikrobun cinsine göre antibiyotik kullanıyorsun -eğer mikrobik bişi varsa- öle daha saglıklı olur.

doğum günü mumu yada kulak çöpüyle deneyebilirsin daha rahat ilerleyebilir bi dene

canım benimmmm
olur mu hiç öle şey
herkesin ilerleme kaydetmesi farklı olurrr
sen yeterki istikrarlı bi şekilde ilerlemeye dewam et
rabbimin izniyle güzel sonuçlar elde edeceksin
ayrıca çok iyisin dewam et

Son düzenleme:
arkadaşlar önceki gün yapay pen eşime yaptırdım benim sorunum eşime dokunduramamaktı daha önceden baya ilerlemiştik yarıda kaldık sil baştan önce birkaç gün kendim alıştım sonra eşşime verdim nefes kontrolü ile ilerledik bir kaç kez girdi sonra yavaşça gir çık yaptık bıraktık hedefim 1 hafta eşime yaptırıp pen denemesine aynı şekilde geçmekti hatta dünde pozisyon alarak yaptıracaktım malum misafir geldi kaldı bugun davetliydik kaldı off canım sıkıldı tam gaz gidiyorum tak yarım kalıyo ne olcak halim hırs yaptım ya yaklaştığımı hissediyorum sizce nasıl arkadaşlar

kesinlikle süpersin canımmm
dewam et....
ufak tefek aksilikler seni yıldırmasınnn
akşamları dene
çooook..... yaklaşmışsın
inş kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz opuyorumnanaktan

kesinlikle süpersin canımmm
dewam et....
ufak tefek aksilikler seni yıldırmasınnn
akşamları dene
çooook..... yaklaşmışsın
inş kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz opuyorumnanaktan

çok saolun herkese bakıyorum eziğim olmuyo tam değilim eşime üzülüyorum yapay işlişkiden sıkıldı tabi pek yanaşmıyo bile

çok saolun herkese bakıyorum eziğim olmuyo tam değilim eşime üzülüyorum yapay işlişkiden sıkıldı tabi pek yanaşmıyo bile

öle düşünme canımmm
herşeyin zamanı var elbette
sen şuan çok yaklaşmışsın
böle düşünüp motivasyonunu düşürme aksine daha çok hırslan
sen hele bi tamamen vajiden kurtul :))
eşinde rahatlayacak şimdi onunda kendini kötü hissetmesi normal
üzme kendini herşey yoluna girecek eşinde rahatlayacak .......opuyorumnanaktan

biliyorum zaten en son eltimi gördüm çocuğu var havalar bin beşyüz hele yapayım inş banada versin hırslandım iyice birde böle eksik yarım yamalak istemiyorum yaşamak herkese iyi sahurlar herkese dua okucam şimdi öpüyorum byeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…