Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

merhaba arkadaşlar..
ben temmuz 17 de yendim bugün 1 ay oldu o zaman kırmızı gelmedi. kırmızı daha bir kaç gün oldu geleli. ben hala anestol kullanıyorum. Aslına bakarsanız anestol orayı değil beynimi uyuşturuyor. hala tam rahatlamış değilim ama zamanla olacak buna inanıyorum. arkadaşlara tavsiyem egzersizleri düzenli yapın bırakmayın. p...s denemeden önce de mutlaka egzersiz yapın

İnşallah canım.evet aynı durum bendede var ama şu var o kadarını içimize almışsak gerisi gelir gibi geliyo.Ben eşime dedim sanırım öns... uzun tutmamız gerekiyo öyle kendimi fazla kasmamıştım o gece.Yada ilgim başka yöne doğru dağıldı vajiyi düşünmedim zevk alınca heralde.Tekrar denemede eşimden beni sürekli uyarmasını isticem.Bakalım nasıl olcak.İnşallah sen,ben ve diğer tüm arkadaşlarda bu işi başaracağız.vereliniortak

saol canım sunu dicem demi bunun içinmiydi bu kadar stress üzüntü korku:):hooray:

Aynen öyle diyeceksin cnm
Ben tam 12 yıl sonra diyebildim.12 yıl boyunca denedik olmadı,en son bırakmıştık artık denemeri,ve internetim olunca araştırmaya başladım sonra burayı buldum.burdaki arkadaşlar çok yardımcı oldular Allah hepsinden razı olsun.
19 temmuz da yendim tabii çok sevindim ama üzülmüyor da değilim.
Bu kadar basit bi şey için mi yıllar boyunca acı çektim evliliğim kaç defa bitme noktasına geldi.ve en önemlisi bu kadar sürmeseysi belkide 9,10 yaşlarında çocuğum olcaktı.
Neyse ben yinede binlerce defa şükürler olsun diyorum ,burayı bulmasaydım hiç olmayabilirdi.

Arkadaşlar hadi cesaret lütfen,önce olacağına inanın bi kere,istedikten sonra olmayacak bi şey yok Allah hepinizin yardımcısı olsun....

cnm bende senden iki gün sonra yenmişim
biz 3 defa deneyebildik ama kırmızı gelmedi,senin kaç denemeden sonra geldi,merak ediyorum gelirmi acaba diye

mutlu haber sevindim inş bizlerde yazıcaz mutlu haberlerimizi.

biz 3 defa deneyebildik ama kırmızı gelmedi,senin kaç denemeden sonra geldi,merak ediyorum gelirmi acaba diye

acıkca söylemek gerekirse saymadım. bazan gün aşırı yaptık bazan her gün bazan bir kaç gün yapmadık. ama yaklaşık 10 dan sonra geldi diyebilirim. ben gelecegini biliyordum. her defasında kontrol ettim ramazanın 2. gecesi geldi. şunu söyleyim fazladan bir acı falan olmadı. öyle patlama çatlama yok yani. her zamanki gerginlikten fazla bişi olmadı. hissetmedim. öyle kan kırmızı da değil pembemsi bişi. ben böyle yaşadım. zannedersem kendimi kasmayı bırakınca geldi.

anladım canım,sağol...

bir de caracım 1 ay olmuş 3 kez diyorsun. çok az. bence hemen hemen her gün yapmalısın. Ancak öyle alışabiliyorsun. Bir kere yaptıkça alışıp rahatlıyorsun. Kuzenim demişti bana ki o normal biri vajiyi bilmiyor. regl oldugumda ara veriyoz tekrar yaptıgımızda orası daralmış oluyor diye. ara verince dogal olarak bizde de tekrar bir daralma oluyor. kendimizi kasınca ıslanma da olmuyor ve rahat bir durum olmuyor. buna da dikkat etmelisin. Ben yapıyorum evet ama normal degilim hala hemen olmuyor. zamanla olacak.

cara yaıznı okuudm sen 12 yıldır vajılımıydın daha ınan ılk kez duydum oyle olduugnu..sukruelr olsunkı basardn bıttı......ALLAH bır daaha sıkıntı vermesın ..bebegınd eolur hıc uzulme yas kac senın

merhabalar baharcım
bu arada sen nasılsın? normale dönebildin mi? Ben her zaman seni merak etmişimdir. iyi misin?

canım haklısın bende öyle planlamıştım ama malum tatil yatılı misafirlerim vardı yeni gittiler.zaten giriş problemli,yavaş yavaş oluyor.ayrıca eşimdede bazen ereksiyon problemi oluyor.ben hazırken onda sorun olabiliyor,bakalım bundan sonra sık sık yapmaya çalışırım.
umarım en kısa zamanda hepimiz normale döneriz...

bende senin gibiydim hiç merak etme.. benim eşimde de aynı tür sorunlar oluyor. bu vajili hatunların ortak sorunu. aşılacak. ona da çözüm bulduk biz. onun için üzülme kafana hiç bir şeyi takma hepsi geçecek.

canım,ilk sizlerle tanıştığımda yazmıştım,unutmuşsun
Evet şükürler olsun önce Allah sonra sizlerin sayesinde oldu
bebeğim biraz zor olur ama inşallah diyim,yaşım 38
bu arada inşallah seninde en kısa zamanda bebeğin olur...

canım özel değilse banada çözümü yazabilirmisin,istersen özelden yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…