Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Herkese hayırlı sabahlar ve HAYIRLI KANDİLLER...Süper bir haber bu tedirgin,ne güzel bu aşamadan sonrası final Allah'ın izni ile az kaldı biraz daha dene bu şekilde sonra p..s denemesini yaparsın güzel haberlerini bekliyoruz...

tebrık ederım basarmana coka z var...evet emla krem yakıyo ..kremı parmagınla hanı o yarıdan sonra varya oraya parmagınla ıyıce surmen lazım...mumkun degıl uyusmaması dısını uyusturduysa ıcını haylı haylı uyusturur...bugunde bu skeıdle dene zaten cok az kaldı canım

günaydın cnm inş. en yakın zamanda başarırım emlayı sürünce 10-15 dk bekledim doktor 40 dk sonra deneyin demişti ama sanki o zamanda işe yaramadı neyse bu akşam yine denemem lazım daha içerilere sürmek gerekiyo demekki. herkese hayırlı kandiller allah bu mübarek günde dualarımızı kabul eder ve bu dertten kurtarır inş.

Tebrik ederim canımmm
mutlu sona gelmişsin
emla çok yakıyor kesin ondan yanma olmuştur
parmagınla içine sürdükten sonra bi 5 dk bekle uyuşması için
çok yakında p... tamamını alacaksın...inş

ben dahilim vallahi... artık eşim de soğudu zaten. az önce de ünlü bir merkezin doktoruyla tel.de konuştum.her şey iyi hoş,ikna edici,güven verici lakin fiyatlar o kadar uçuk ki... 3 milyar 4 milyar ne demek ya...

sen neden boş duruyorsun bakimmmm lmaz:
aklın dr da olursa birşey yapamazsın elbet
onların fiyatları tabikide uçuk olacak ticareti bu iş adamların.....
boşver sen dr u biraz daha gayret göster tatlım....
senin azmini ve yapabildigini görünce eşinde sana inanır
ve oda başarman için destek olur
sen egzersizlere dewam et hiç buraya gelmiş ve egzersiz yapmış birinin başarmamış oldugu görülmüş mü biraz inatçı ol dr tatlı diliyle seni nasıl kandırıp 3 4 milyarı sanki 20 tl gibi algılattırıp yanına çekiyosa sende kendini kandırma
kendini inandır başarmak için.......
sendende yakın zamanda güzel haberler bekliyoruz....opuyorumnanaktan

yok canım ya 40 dakka ney...etkısı gecrkı o zmana ..bır 5 dakka beklemen yeterlı ...sonra ıslaklık cok onemlı untuma tammaı

merhaba arkadaşlar daha öncede bi kac defa yazdım buraya sürekli takip edemesemdee sık sıkta yazdıklarınızı okuyorum 2 ay sora bi senelık evlieyvahedigeldismile olacağm ve cosemedım bende henuz hıcbır gelışmede yok..
yalnz dun aksam aklıma takılan bır soru oldu bir fikriniz varmıdır yokmudur bilemiyorum ama mantıklı yada mantıksız dıye bır yorum yapabılırsınız dıye dusundum..
şimdi ben ilkokuldan liseyi bitirene kadar devamındada 4 senelık bi çalışma sürem var su an 23 yasındayım 7 aydır falan calısmıyorum evdeyım..sorum ise şu bu geçmiş dönemımde şöyle bir sorunum vardı hiç bir yerde lvb kullanamıyordum eve işteeykendee daha oncesındede okuldaykendeee girmiyordum hiç sabah evden cıkıyorsnuz akşam dönnüyorsunuz öyle düşününn ve bu suredee wc ye gtmek ıstedıgınızde hep sıkıyorsunuz..sizce bundan dolayı böle bı problem yaşamış olabılırmıyım ben..
cevap verırsenız cok cok cok sevinirim bilginiz olmasada mantık dahilinde bi yorum yapabılırsınız bir akıl verin lütfen.eyvahedigeldismile

mumkun degıl.......boyle bı sye olması bu cok farklı bır rahatsızlık psıkolojık

tamam ama neden mümkün olmasın ki ben onu anlamadım..herkesin ki aynı sebeple değil..benim sorunum ilk başta vajinusmus değildi rahat bıraktıgım halde oplmuyordu daha sonrasında başladı ve üstüme yerleşti..öncesinde ne bi korkum vardı nede sıkıyordum ama olmuyordu yani.

bılemıyorum ama bu hastalık sne kabul etmesende beynının bır eyrınde mutlaka vardır...ama egerkı aklında soru ısaretı varsa gıt doktora bı anlat

Tebrik ederim canımmm
mutlu sona gelmişsin
emla çok yakıyor kesin ondan yanma olmuştur
parmagınla içine sürdükten sonra bi 5 dk bekle uyuşması için
çok yakında p... tamamını alacaksın...inş

tşk. ederim canım umarım en kısa zamanda dediğin gibi olur

arkadaşlar özelden mesaj atamıyorum 50 mesajdan sonra atabilirmişim başka bi yolu yokmu özelden mesaj atmanın?

arkadaşlar özelden mesaj atamıyorum 50 mesajdan sonra atabilirmişim başka bi yolu yokmu özelden mesaj atmanın?

Malesef canım başka yolu yok az kalmış senin 50mj olmana zaten merak etmeopuyorumnanaktan bu arada tebrikler güzel ilerleme kaydediyorsun egzerszilerine devam et ara verme sakın...

1 haftalık evliyim. 2. günümdede oldukça çok kanamalı bir şey yaşadım. yani aşırı değil ama sık sık devamlı geldi.bir gün bekledik sonrasında bir denememiz daha oldu ve az bir kanama daha oldu. şimdi orkuyorum hiç yaklaştırmıyorum eşimi. o da buna anlam veremiyor naz yaptığımı düşünüyor.sini,rleniyor. bu vajinismus değildir değil mi. yani öyle olsa ilkinde hiç olmazdı değil mi?

Malesef canım başka yolu yok az kalmış senin 50mj olmana zaten merak etmeopuyorumnanaktan bu arada tebrikler güzel ilerleme kaydediyorsun egzerszilerine devam et ara verme sakın...

tşk ederim cnm inş. çabuk yenerim bu hastalığı. yarıya kadar almaya başladım bu benim için büyük bi umut oldu.egsersizlere devam edicem tek engel şuan kızlık zarı o olmasa acı olmayacak gibi geliyo bir an önce aşmak istiyorum bu engeli allahın izniyle.

yok hayr skaın korkma vajı falan degılsın ..at kafandan o dusunceyı bır kac gun ara ver ...ınan bak 2 kez yapmıısn ..kanama olması normal burdakı arkadaslardada oluyo ..ama sımdıkı denmendede olcak dgeılkı ..bolca kayganlastırıcı surun ve bırde sert davranmasın esın yanı bır anda ıktırmesın tamamaı...bızede haber ver ..ıhsalhh hıc bı soun olmaz cnm

canım emla kremı dogur kullanırsan ..ınan ılk dnemende hepsı olucaktır..:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…