Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hepimize hayırlı kandiller canım arkadaşlarım Allah dualarımızı kabul etsin inşallah çok güzel günler bekliyordur bizleri öpüyorum hepinizi hayırlı akşamlaropuyorumnanaktan

kızlar dua edelım bırbırırmıze....ıhsalhhh herkeze saglık verısn rabbım...RABBIM bebek ısteyenlere tez zamnada bebek versın ...amınnnnnn

mona roza senin sonuçlar hangi gün çikicakti? Çok geçmiş olsun canim inşallah en kisa sürede iyileşir.

Allah sağlik versin ailelerimze bize. borca bulaştirip ele güne muhtaç etmesin. Huzur versin inşallah.

amin canım...

bu hafta içinde çıkacak, kesin bir gün vermediler, arayacağım yarın.

arkadaslar merhaba,,ben evleneli 2 hafta oldu bende kesin vaginusmus olacagımı düsünüyodum,,
ilk 3 gün bizimde denemelerimiz basarısız oldu..daha sonra basardık:)))
bence ilk ilişkide kadın üstte olmalı,,sonucta kendi acını kendin biliyosun,,ben bu şekilde basardım kendim yavas yavas ilerleyerek yaptım bence sizde bi deneyin

Herkese hayırlı kandiller.Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

Çok sıkıntılı günler yaşıyorum.dualarınızda banada yer verin arkadaşlar lütfen....

arkadaşlar napacağımı şaşırdım p...s aparatını sorunsuz içime aldım 4 gündür.. bugün p..s denemesi yaptık olmadı olmadı olmadı olmadıııı çıldırcam artık..şimdi ben p...s aparatına geri mi döneyim sizce yoksa p...s denemsi mi yapayım?? dualarım hepimiz için...... allahım güç ver

canım önce bi sakin ol.şimdi olmadı sonra illa olacaktır.ben birkaç denemeden sonra ancak ucunu alabilmiştim p..sin.2. denemedede birazını alabilmiştim.Biraz daha çalışarak sonra hepsini alabildim.
Birde canım p..s denemesinden hemen önce p...s aparatıyla bir iki kez çalışırsan bence daha kolay olcaktır.
İnancını yitirme,güçlü ol ve başaracam de inan bana olur.dualarım seninle,hepinizle.

Zerr neredesin ben tatildeydim geldim.Memlekete gitmiştim orda da internet yoktu ama merak etme tembellik etmedim fırsat buldukça egzersizlerimi yaptım vee 2 parmağa geçtim.Ama kendi parmaklarımla eşiminki biraz kalın geliyor henüz. Şimdilik alabiliyorum da fazla ileri ger yapamıyorum ama azmettim yapıcam. Beni yine sormuşsun çok sevindim görünce :))
Bu arada hepimizin duaları kabul olsun inşallah ve kandilimiz mübarek olsun.

arkadaslr ben ıkı yıllık evliyim.. şuan eşim askerde.. benim sorunum tam olarak vajinusmus olmasada kısmen benziyor ben kasılıyorum ve p...s ucunu alabılıyorm sonra bı yanma oluyor daha ileri gdemıyorum birde cocugumuz var ben alttan muayene olmaktanda korkuyorm o masaya cıkmaktan dktrn parmak atması falan cok igrenc gelio bna sırf bu yuzden dogumumu sezeryan yaptım durumumun psklojık oldgnu bılıyorum ve artık bu drmdan krtulmak istıyorum cok yoruldk eşimle napcagmı hç blmıyorum askerden gelmesıne uc ay kaldı bi mucıze olsaa da ona suprız yapsam..((

bunu ancak parmak egzersizleriyle ya da mumla çözebilirsin canim ne kadar itici gelse de.

aparatla hangi pozisyonda egzresiz yapiyosan ilişkiyi de o şekilde denedin mi? Bir de istersen pozisyon değiştirip dene tabi önce ona göre egzersiz yapıp. merak etme herkes anında yapamadı biraz zaman ver kendine.

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
eda29
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
Masalelif

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Son düzenleme:
canım sımdı egzersız sonrası hemen pe.. yapıcaksın yanı bır kez aparatla sonra hemen vakıt kaybetmeden pe... yap...gozlerını kapat o an onun aparat oldugunu dusun ve aparatla esın yapsın sen skaın ol o yapsın aparatla gozlerını kapat ve aparta sonraı hemen pe... yapsın gormek anlamıycaksn bıle

arkadaşlar günaydın dün gece p...s denemesi yapacaktık sözde yani ben öyle düşünüyordum ama olmadı benimki geçen gün alınmış bana şaka yapmıştım oysa o öyle davranınca benimde hiç içimden gelmedi zaten üzerine atlayacak halim yokya 11:30 gibi yattım ama uyuyamadım ağladım durdum yatakta biraz fazla hassasım galiba neyse artık belki bu aşkam kısmet olursa deneriz en azından işten eve gidince kendim egsersiz yaparım moralim düzgün olursa tabii..

basraılı sonuc almak ııcn mutlaka pe... denemesı oncesı egzersız yapma gerek...o zman cok kolay oluyor pe...mutlaka yap egzersızını yap sonrada pe. denemesı yap

basraılı sonuc almak ııcn mutlaka pe... denemesı oncesı egzersız yapma gerek...o zman cok kolay oluyor pe...mutlaka yap egzersızını yap sonrada pe. denemesı yap

tamam canım bu akşam inş. dediğin gibi deniycem bide bu aparat ne oluyo merak ettim satınmı alıyorlar? o olmadan başarması zormu olur bazı arkadaşlarda mumdan bahsetmiş parmak egsersizi yeterli olmazmı? zaten ben p...s denemesinde yarıya kadar aldım canım acımasaydı devamı gelecekti ama çok acıdı bıraktık inş. devamıda en kısa zamanda olur..

Canım burda çoğumuz mum ile egzersiz ve daha sonrada p..s kalınlığında mum ile yada kendimizin yaptığı o kalınlıkta başka bir şey ile egzersiz yaptık sonra p..s denemesine geçtik vede çok rahat oldu.Sana tavsiyem acele etme önce egzerszilerini sorunsuz yap sonra geçersin p..s denemesine.

peki cnm teşekkürler ilgine. ya şu içerideki sert yapıya çarpınca gerisi gelmiyo yarıya kadar tamamda sonrasında çok canım acıyo. egsersizden sonra inş. acı falan olmaz hayırlısıyla atlatsam artık ya psikolojimi fena etkiliyo bu durum.

arkadasımızında dedııg gıbı acele etme zamnla ..mmla egzersız yap bugun mutlka sadece parmakla basaranlar cok var ...ama sen bugun mumla dene

arkadasımızında dedııg gıbı acele etme zamnla ..mmla egzersız yap bugun mutlka sadece parmakla basaranlar cok var ...ama sen bugun mumla dene

Baharcığım biliyorsun beni biraz geç ilerledim ama inanki dediklerinizi çok uygulamaya çalıştım elimden geldiğince.Şimdi istiyorumki diğer arkadaşlarımda buna dikkat etsinler.biliyorum hemen olsun bitsin istiyolar ama malesef çaba lazım sabır lazım bunu en iyi biz biliyoruz.Lütfen egzerszilerinizi düzgün bir program halinde aksatmadan yapın ve ilerledikce buraya yazın bakın liste vardı sürekli koydum sayfaya önce bir parmak sonra iki parmak şeklinde.Herşey sıra ile olacak ama bir parmak yaptıktan sonra p..s denemesine geçmek hiç doğru değil esracım sen p..s yarıya kadar alıyorum gerisi gelmiyor diyorsun ya bende öyle zannediyordum ama aslındada yarı değil sadece başını alıyormuşum bunu tamamen alınca anladım.o yüzden şimdi ara ver p..s denemesine ve egzerszilerine yoğunlaş mum al bakkallarda satılıyor bir incesinden birde kalınından al sonra parmak egzerszinin ardından mumla dene bol jel sür ben gleit-gelen jel kullandım çok iyi bir kayganlaştırıcı.Zaman geçince sende anlayacaksın egzerszilerin önemini.İnşallah herkes kurtulur tek isteğimiz bu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…