Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

içi dar ve sert degil canım
sen kendini istem dışı kasmışsındır
ilk denemede muhtemel olabiliyor
ilerleyen zamanlarda dar olmadıgını sende fark edeceksin
bu arada çok iyi ilerleme maden parmagı aldın parmakla biraz dene
kendini rahat hissedince beyaz mum deneyebilirsin

inşallah arkadaşım...dün ilerleyince baya olucak gibi geldikaydirigubbakcemile3hem p....yapınca görmüyorum yaaa....egzersizde bakıyorum sürekli iyi olmuyor...kapalı gibi geliyor o zaman...öbür türlü bırakıyorum kendi halinekaydirigubbakcemile3parmak egzersizi herkese göre değil bence...zorlanan arkadaşlar p....denesin bence!!!

canım ne guzel..o zman bu skeılde ılerle ıhsalhh basraıcaksınnnnn:lepi:

arkadaşım,eğer kastettiğin üsteyse ben de senin gibi düşünmüştüm.jinekoloğa da sordum;anotomik yapımız öyle.yukarda kemik varmış.parmak egzerzisini popoyadoğru bastırarak yap diye bir tavsiye almıştım buradan..işe yarıyor!
emlaya alışmaya zorlayacağım kendimi!!çünkü hissizleştiriyormuş.buna çok ihtiyacım var!!

kızlar dün gece penis boyutunda yaptığım aparatı almaya başardım:))) çok mutluyum artık bende normal bir cinsel hayatı olan kadın olabilecek miyim başlarda zorlandım ama sonra çok rahattı bikaç kere çıkardım tekrar aldım ve içeride 5'er dk tuttum. Bunu bikaç akşam daha denicem ve sonra p. denemesi. Bakalaım Allah hakkımızda hayırlısını versin:)) :dance::teytey:

selam arkadaşlar bende bugün parmak egsersizine başladım. ilk baş olmayacak gibi geldi ama biraz sıktım dişimi işaret parmağımı azcık alabildim sonra yavaş yavaş ittirdim içeriye ve sonra işaret parmağımla orta parmağımı denedim tam olmadı ama baya girdi iyice heveslendim bu gece p...s denemesi yapsak acırmı acaba yapabilirmiyiz diye düşünüyorum bide arkadaşlar hangi pozisyonda daha rahat olur?

arkadasım benım tebrık ederım..basarıcaksın canım bır kac ke zdaha yap sonra pe.. dnemesı ve kupa sneın ..hadı guzel haberlerkaydirigubbakcemile2

tebrıkk ederı ....bıraz daha egzersız yap...ve pe... denemsınde parmak egzersızınde hangı pozısyonda rahatsan onda yap...

tebrıkk ederı ....bıraz daha egzersız yap...ve pe... denemsınde parmak egzersızınde hangı pozısyonda rahatsan onda yap...

tamam arkadaşım egsersize devam edicem başarıcağımı hissediyorum bişey daha sorucam ilkini başardıktan sonra ikinci üçüncü denemelerde acı yada ağrı oluyormu

tamam arkadaşım egsersize devam edicem başarıcağımı hissediyorum bişey daha sorucam ilkini başardıktan sonra ikinci üçüncü denemelerde acı yada ağrı oluyormu
soyle soyluyeyeım yanı bır kac denem belkı zorlanıyorsun orası alısana kadar sonrası cok kolay ....ıhsalhh basraıcaksın ....

tamamdir o zaman halletmis say kendini

Listede silinmiş. Hatırladıklarımı düzelttim. Eğer yanlışlık varsa söyleyebilir misiniz? HanimeliHH nerde kalmiştin bak unuttum :S

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
eda29
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
Masalelif
Palyaco
esra1980

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
bambamm

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
Tedirgin_

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

selam arkadaşlar dün gece p...s denemesi yaptık yarıya kadar alabildim ben üzerindeyken. bugünde emla kremle denedik ama bu emla krem bende neden işe yaramadı ya dış kısım uyuştu fakat iç kısımda uyuşma olmadı yine canım acıdı p...s yarıya kadar aldım canım acıyınca daha fazla zorlamadık bizde öyle kaldı malesef çok az kalmıştı ya tam başaracaktık ne kadar sürecek böyle çok üzülüyorum. emla kremi kullanırken hatamı yaptım acaba. denemeyi bıraktıktan sonrada baya yanma oldu iç tarafta hala var gibi emladan mı yoksa p...s denemesinden mi kaynaklandı yanma merak ediyorum.

emla yakıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…