Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

fusuncuk penis denemesi yapma egzersizlerin bitmeden yazicaktim unuttum
fazla yazamiyorum bu aralar
aklimdasin ama ara vermek pes etmek yok ve denemek de yok

aparat dedigini neyden yaptin?

değerli ablalarım sizleri rahatsız ettiğim için çok özür dilerim benim sorum bu bölümle alakalı değil ama sizler evli olduğunuz için ve bu konu hakkında doktordan bilgi aldığınız için konu hakkınızda bilginiz vardır mutlaka size sormak istedim ben ameliyat geçirmişiştim sonda takılmış şimdi çok korkuyorum bişey olmuşmudur kızlık zarıma diye.çok affedersiniz ayna ile bakmaya çalıştım. büyük ve küçük dudakları ayırınca idrar yaptığımız yer üretra deniliyor onun hemen altında bi açıklık var ıkındığımda açılıyor kendimi kastığımda daralıyor.benim bu gördüğümm açıklık kızlık zarımı oluyor?ne olur cevap verin özeldende yazabilirsiniz?benim hakkım yok maalesef.ne olur bilgi verirseniz çok memnun olurum.iyi akşamlar.

kizlik zarini goremezsin doktor anlar ne aradigini bilmeden zaten nasi goruceksin ki. annene soyle gotursun seni . sanmiyorum zar zarar gormemistir ama kucuk ihtimal gormusse bile ne olur ki? sen sonucta bi ameliyat gecirmissin bundan daha mi onemli/ ailen arkanda oldktan sonra bosver canindan kiymetli degil hicbisey

mumu biraz daaha genislet esn tutsun sen otursan ustune acik oldu braz ama aklima boyle bi cozum geldi :kedi:

Listede silinmiş. Hatırladıklarımı düzelttim. Eğer yanlışlık varsa söyleyebilir misiniz? HanimeliHH nerde kalmiştin bak unuttum :S

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
eda29
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
Masalelif

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
bambamm

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

canım sakın pes etme bak buraya kadar geldin sona yakınıız inşallah.

İnşallah cnaım bakalın deneyecez.Denemelere devam:)

o ıkınınca açılan açıklık kızlık zarı canım.sondada kızlık zarına zarar vermez bende olmuştum ameliyat bekarken sonda idrar deliğine takıldığı için kızlık zarıyla ilgisi alakası yok o yüzden hiiiççç kafayı takma eminim ben bu konuda:)))

bu gece biraz rahatladımmm gibii..KARAR KARARABİLDİĞİN KADAR ÇÜNKÜ KARANLIĞIN SONU AYDINLIKTIRR:))) aparatımı bozdum yeniden yaptım.ucu biraz ince gttikçe kalınlaştırdım hani üçgen gibi yaptım.eşim yapmaya çalıştı çığlık attım ama o da kızıp gidince ben tek başıma iinatla yaptım ve hepsini aldım özelden mesaj eden arkadasların dediğini dikkate alarak bol emlayla:)tam penis kalınlığındaydı sonları.bunu 3-4kez koydum çıkardım.bunu yapabildiysen p...de yapabilirmiyim acaba?nesse biraz daha bunla çalışayım ama yine kanamam oldu iki gün ara verip devam edcem şuan bi saat oldu hala yanıo ama ben mutluyum allah razı olsn sizlerden...

canım çok ii yapmışsın inatla azimle dewam et çalışmalara..........
acaba neden kanaman oluyor ki dr gittin mi
yani sürekli tahriş mi oluyo bilmiyorumkismile çok ilginç geldi
inş kısa zamanda düzelirsin canım
ve ara verdikten sonra yaptıgın aparatı 1 kaç gün dene ve bence p...denemesine geç
inş bitti gibi vaji.....çok yaklaştın mutlu sona.........:sm_cool:

ben de bu sabah regl oldum..mola yani..
bu arada bu emladan sonra bende bir daralma oldu sanki..yakıyor ya giriş hemen küçülüyor..emla sürdüğümden beri zor yapmaya başladım egzersizleri..anladım ki acıyı görünce hemen kapanıyor arkadaş:)))
neyse şaka maka emlaya da alışma dönemi geçireceğiz sanırım?

bence sen emlayi birak maem bu kadar rahatsiz etti egzersizlerini kotu etkilemesin

g,tt,m cnm doktora zar yapım biraz kalınmış.ya kan beni korkutmuyoo yeterkii bitsin kurtulayım.haftasonu bi yerlere gitcez zaten ptesi berat kandiliyle beraber başlarım uğurlu gelir belki:)

g,tt,m cnm doktora zar yapım biraz kalınmış.ya kan beni korkutmuyoo yeterkii bitsin kurtulayım.haftasonu bi yerlere gitcez zaten ptesi berat kandiliyle beraber başlarım uğurlu gelir belki:)

Canım demek bu yüzden....
allah kolaylık versin
ama sona yaklaştın
büyük ihtimalle p....yi aldıktan bi süre sonra ne acı nede kan hiç bişi kalmaz inş

arkadaşlar bana p....egzersiz yapmak daha rahat geliyor....tek parmakla yapınca psikolojik olarak tuhaf oluyorum:))dün gece eşimle denedik sanki yavaş yavaş ilerliyor p.....sonra duruyoruz tekrar ediyoruz yavaş yavaş iyi oluyor:)kafamda rahat...yenicem ben bu illeti:lepi:

dün ilk defa parmak egzersizi yaptım.işaret parmağımı ikinci boğuma kadar alabildim:)))kendim bile inanamadım ama oldu. iç kısmı çok dar , bide dışardan içeri doğru uzunca,sert bi yapı var sanki .ne olduğunu anlayamadım.kendimi sıktımmı acaba ondan mı sert orası yoksa yapısı mı öyleki?

ne güzel arkadaşım....
o halde p...ile denemelerini yap
kendini kasmadan yakın zamanda da tamamını da alırsın inş.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…