Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

slm kızlar opuyorumnanaktan uzun süredir giremiyordum nasılsınız ? nedir son durum biri bana özet geçsin lütfen sürpriz gelişmeler varmı ?

kacakkk sen ...nerdesın ya tatılmı yapıyodun yoksabayanssulusmile

yok bebişim bu cuma çıkıcam 2. izinime olumunekankayizsmile geçen tatilin acısını çıkardılar acayip sıkıcı işlerim vardı onları hallettim çok fazla takılamadım buraya ara sıra yazdım ama ya site kilitlendi yada yazdıklarım kayboldu bulamadım bi türlü kaydirigubbakcemile3 fırsat buldukça okumaya çalışıyorum ama çok hızlı ilerliyor sayfalar kimler yendi en son crescentimi okumuştum akannehir rabia ne durumda eskilerden kızlar naptılar :emir_bebek:

VENÜSTEN BELKİ GÖRMEMİŞSİNDİR DEDİM LİSTEYİ GÖNDERİYORUM SANAopuyorumnanaktan NERELERDEYDİN ÖZLEDİK AMA:eek:lmaz:

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
eda29
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
Masalelif

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
bambamm

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
[/QUOTE]

çok teşekkür ederim cavaplarınız için.selmatem senin yorumunada çok teşekkür ederim bazı sitelerde ve forumda arkadaşlar benim tarif ettiğim gördüğüm yerin vajina girişi olduğunu yazmışlar kızlık zarı bu açıklığın 1-2cm içinde olduğunu söylemişler.sende benim gördüğüm yerin kızlık zarı olduğunu yazmışsın hangisi doğru kafam karştı lütfen kusuruma bakmayın.çok teşekkür ederim anlayışınız için.

çok teşekkür ederim cavaplarınız için.selmatem senin yorumunada çok teşekkür ederim bazı sitelerde ve forumda arkadaşlar benim tarif ettiğim gördüğüm yerin vajina girişi olduğunu yazmışlar kızlık zarı bu açıklığın 1-2cm içinde olduğunu söylemişler.sende benim gördüğüm yerin kızlık zarı olduğunu yazmışsın hangisi doğru kafam karştı lütfen kusuruma bakmayın.çok teşekkür ederim anlayışınız için.

Senin gördüğün yer vaji.girişidir canım çünkü kızlık zarını bizim anlamamız çok zor ancak işin ehli kişiler bilebilirler eve tvaji. girişinden birkaç cm.ilerideymiş ama biz bakarak bunu anlayamayız eğer merak ediyorsan bir doktora görün çok basit birkaç sn.sürüyor sana ayrıntılı bilgi verirler.Sen bu konuda takılma bence.

maşallah rabia 2 parmağa geçmiş çok sevindim :nazar: diğer arkadaşlarıda ayrıca tebrik ederim vajiye parmak girişini düşünmek bile büyük başarı ve siz bunu aştınız egzersiz yapabiliyorsunuz..gerisi gelecek merak etmeyin birazcık cesaret yeter....

selmatem arkadaşımız gördüğüm yerin kızlık zarı olduğunu yazmış.ben büyük ve küçük dudakları ayırarak baktığımda üretra idrar deliğinin altında açıklık var ıkınınca açılıyor.benim gördüğüm yer kızlık zarı değil yani.böyle konuların konuşulmadığı bir ailede olduğum için çok cahilim kusuruma bakmayın.

evet canım senin ikınınca gördüğün yer vaji girişi ben heralde oan vaji yazacagıma kızlık zarı yazmışım kusura bakma:KK43:(o girişin 2cm ilerisinde zar ama böle bi duvar yada kapı gibi değilde sanki ordaki boğumun etrafını saran soğan zarı inceliğinde bişiymiş.ben sondanın oraya değil idrar deliğine takıldığını vurgulamak isterken yanlışlıkla kızlık zarı demişim girişi:KK43::kedi:

selamtem çok teşekkür ederim canım forumlarda kızlık zarının kişinin kendisinin görmesinin zor olduğu yazıyor siz öyle yazınca bende rahatlıkla gördüğüm için tereddüte düştüm.benim gördüğüm yer ıkınınca açılan yerin ucu idrar deliğinin yarım cm ucunda birleşiyor bir anormallik yok dimi?çok sağolun herkesin Berat Kandili mübarek olsun.Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

maşallah rabia 2 parmağa geçmiş çok sevindim :nazar: diğer arkadaşlarıda ayrıca tebrik ederim vajiye parmak girişini düşünmek bile büyük başarı ve siz bunu aştınız egzersiz yapabiliyorsunuz..gerisi gelecek merak etmeyin birazcık cesaret yeter....
rabıa cok buyuk yol kat ettı..super basarı su an yıllık ızne cıktı ...bol bol egzersız yapıcaz...eslı yapıyor egzersızlerını kendı yapamadı hıc ..olsun basrasında ıhsalhhhhh:Saruboceq: ıhsalhh butun kızlar basraıcak

Arkadaşlar ......Berat Kandiliniz mubarek olsun...Bu gece bir yıl boyunca başımıza gelecekler belirleniyor ve rızık yeniden yazılıyor . Kötü yaşancak olaylar dua ile iptal olabiliyor yada erteleniyor. Dua edelim birbirimize. Vajinusmus hastalığından kurtulalım diye ve hayırlı evlatlar için dua edelim. İNŞALLAH hepimiz iyileşiriz ve hayırlı evlatları olan hayırlı anneler oluruz ALLAH' ın izniyle. Amin.

Birde ülkemiz ve diğer ülkelerde ki kardeşlerimiz için dua edelim. ALLAH ülkemizi insanlarımızı korusun terörden ve doğal afetlerden depremden selden vs... korusun Rabbim hepimizi.......Amin.....

rabıa cok buyuk yol kat ettı..super basarı su an yıllık ızne cıktı ...bol bol egzersız yapıcaz...eslı yapıyor egzersızlerını kendı yapamadı hıc ..olsun basrasında ıhsalhhhhh:Saruboceq: ıhsalhh butun kızlar basraıcak

çok sevindim yapsında nasıl yaparsa yapsın bir an önce yensin vajiyi...Allahım inşallah bu mubarek gecenin hatrına tüm arkadaşlarımızın vaji sorununu en kısa zamanda yenmeyi nasip eder...bebek isteyenleri bir an önce bebeklerine kavuşturur...Allah hepimizin gönlüne göre versin...dualarımızın en kısa zamanda kabul olması dileklerimle....

Arkadaşlar ......Berat Kandiliniz mubarek olsun...Bu gece bir yıl boyunca başımıza gelecekler belirleniyor ve rızık yeniden yazılıyor . Kötü yaşancak olaylar dua ile iptal olabiliyor yada erteleniyor. Dua edelim birbirimize. Vajinusmus hastalığından kurtulalım diye ve hayırlı evlatlar için dua edelim. İNŞALLAH hepimiz iyileşiriz ve hayırlı evlatları olan hayırlı anneler oluruz ALLAH' ın izniyle. Amin.

amin...herkesin kandilini kutlarım...hepimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim...kızlar reglim dualarınızda benide eksik etmeyin....

merhaba arkadaşlar daha öncede bi kac defa yazdım buraya sürekli takip edemesemdee sık sıkta yazdıklarınızı okuyorum 2 ay sora bi senelık evlieyvahedigeldismile olacağm ve cosemedım bende henuz hıcbır gelışmede yok..
yalnz dun aksam aklıma takılan bır soru oldu bir fikriniz varmıdır yokmudur bilemiyorum ama mantıklı yada mantıksız dıye bır yorum yapabılırsınız dıye dusundum..
şimdi ben ilkokuldan liseyi bitirene kadar devamındada 4 senelık bi çalışma sürem var su an 23 yasındayım 7 aydır falan calısmıyorum evdeyım..sorum ise şu bu geçmiş dönemımde şöyle bir sorunum vardı hiç bir yerde lvb kullanamıyordum eve işteeykendee daha oncesındede okuldaykendeee girmiyordum hiç sabah evden cıkıyorsnuz akşam dönnüyorsunuz öyle düşününn ve bu suredee wc ye gtmek ıstedıgınızde hep sıkıyorsunuz..sizce bundan dolayı böle bı problem yaşamış olabılırmıyım ben..
cevap verırsenız cok cok cok sevinirim bilginiz olmasada mantık dahilinde bi yorum yapabılırsınız bir akıl verin lütfen.eyvahedigeldismile

valla 1 senelik evlisin eşinle ilişkiye girmemişsin tam iki ay evvel buraya ben jel aldim ben de başlicam diye yazip kaçiyosun. sonra da aklina takilan çişini tuttuğun mu ? bu aklina takilyio bi soriyim diyosun. üstelik de 7 aydir evdesin bol bol vaktin var. valla sen düşünmeye devam et boşuna sormuşuz ne yaptı diye.

amin.ben buradan adını hatırladıklarıma ismen,hatırlayamadıklarımı da kalben dua edeceğim. inşallah her şey güzel olur hakkımızda.

bu arada annem ciğerlerinden çok hastalandı. filmleri filan hiç iyi değil. başka hastalıkları da var,korkuyorum... lütfen dua edin olur mu...

mona roza senin sonuçlar hangi gün çikicakti? Çok geçmiş olsun canim inşallah en kisa sürede iyileşir.

Allah sağlik versin ailelerimze bize. borca bulaştirip ele güne muhtaç etmesin. Huzur versin inşallah.

X