Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

yaa arkadaşlarr çok kötüyümmm(((olmadıııı.p...büyüklüğündeli aparatı alamadımmm((o zaman p.. i hiiiçç alamammmm/( eşimin iki parmağını alıyorum ama p.. aparatı niye olmadı anlamadım.regl olmadan gecen ay çok iyiydim araya regl girdi 2 gündür deniyyorum eski performans yok gibi...yanmamda var bu iki gündür egzersizlerdn sonraa...noldu bana yaaaalmalıydım onu o son aşamaydıııı ama başa dönüyorumm olmuyor olmayacakkk(((

Dur bakalım yok öyle moral bozmak olmayabilir egzersizler hiç aksaklık olmadan sırasıyla süper bir şekilde ilerleyecekmi sandın? tabikide takıldığın zamanlar olacak bunlar çok normal ben haftalarca p..s egzerszinde kalakaldım önemli olan bu aşamaya kadar gelmiş olman çok az bir zamanın kaldı buna emnim hiiç canını sıkma denemeye devam Allah yardım edecek ve başaracaksın inşallah.İlerletmede sorun yaşaman normal çünkü kalın bir cisim nede olsa ona alıştıracaksın yavaş yavaş kendini vede bir bakmışsın olmuş. üzülme denemeye devamolumunekankayizsmile

yanmam neden kaynaklanıyokii...o an öle kötü oldumki gözlerim karardı dünyayla bağlantımı kestim sankii..bir an o acıyla oldu bitti sandım ama hiçç olmamış bile..ne zamn bitecek bu işkence yaa..ne zamn diğer kadınlar gibi acı değilde zevk almak için yapacaz biz bu işi yaa....bugün çok kötüyüm çokkkk((((((((

Canım yanma bendede oldu ben 3-4 kez jinekol.gittim tahriş olduğunu,enfeksiyon kaptığımı söyledi ilaç falan verdi biraz azalma oldu eğer çok rahatsız ediyorsa doktora görün bence.bende halada devam etmekde azda olsa.

gelecekleri zamani kendileri tayin ediyorlar hayatim biz ne yaparsak yapalim bos
baksana bende yendigim ay ilk denemede pat kalivemisim hemde adetlerim duzensiz olmasina ragmen .. alttan muayenede ilkin bende cok tedirgin oldum benim ilk muayene bebek gorunmemisti alttan ultrasonla bakmak istedi doktor oyle panik yaptim ki aglamaya basladim ben yapamam ben vajinusmustum daha yeni atlatiyorum filan diye
ama doktorum gercekten muthis bi bayan aa acimayacak ki sen iliskiye girdiysen bunu daha kolay alirsin sadece dogru nefes al ver filan derken pat diye icime koymus aleti inan hic birsey hissetmedim .. sonra ekrandada minik kelebegimi gorunce aglayan ben gulmeye basladim :) muthis bir sey
bir sonraki ayda alttan muayene basladi ve simdiye kadar heralde bi on kere muayene edildim :)
alisip gidiyorsun
ama su var once tansiyonumu olcuyor kilomu filan sonra o igrenc sandalyeye yattigimda basliyo yine benim panik bacaklarimi ayiriyorum ama oyle bi kasiyorum ki kendimi doktorum hemen biliyo
once rahatla nefes al ver bekliyorum diyor ben nefes alip veriyorum bir iki dakika sonra oda anlayisli davraniyor ve yavas yapiyor ne kadar yavas yapsada tabik hamile olunca iyice kontrol etmek zorundalar yinede hafif bi aci oluyor
ama dedimya bebis icin herseyi goze aliyorsun
dogumda epiduralede su yonden guveniyorum 4 cm acildiktan sonra epidural yapiliyor ve sen her saat basi gelen ebenin kontrollerini bile hissetmiyormussun uyusma oldugu icin yaptiran tum arkadaslar bunu soyluyor umarim bendede aynisi olur ve dogumum kolay gecer ...
insallah canim bi doguruyum 39 hafta oldu benim bebisden tik yok hala :)) darisi senin ve isteyen tum arkadaslarimin basina hep dualarimdasiniz ..

canım yanma cok normal adet sonrası kotu gecıyo bak benım kac ay oldu adte sonrası gozumden yas gelıyo napalım ama dene duzelıcek mesel abugunku denemende daha kolay olucak ..uzulme hemen pes etmek yok

ıhsalhh ıstedıgın gıbı olur hersey ..cok rahat dogum gecırırsın ...benımde alısmam lazım altan bmuaynelere bakalım ....dogum hıkayenı dort gozle beklıyoruz....bıtanem

gecicek guzelim bu gunler gecicek cok iyi oldugun gunlerde gelicek ..
sabir ve sebat gerekiyor sadece sen esinin iki parmagini alabildikten sonra zaten yolun yarisini degil buyuk bir kismini gecmis sayilirsin ..
yanma buyuk ihtimalle ya enfeksiyondandair yada tahris olmustur .. ve bunun yuzunden o buyuk aparti alamamissindir
tahris olduysa biraz ara ver istersen ve doktorundan bi krem iste ben kullanmistim baya rahatlatiyor
enfeksiyon isede mutlaka doktora muayene ol ilac veriyorlar fitiller veriyorlar enfeksiyon antibiyotik kullanmadan gecmiyo en azindan bir iki ayda ancak geciyor antibiyotikle bir haftada atlatabilirsin
bide bu egzersizlerin en gicik yani ara verdinmi egzersizlerden soguma oluyor ..
hepimizin basindan gecti ben simdi o sinir krizlerine girdigim gunleri, aglamaktan helak oldugun geceleri hatirladikca guluyorum ve icim burkuluyo ben agladikca esim uzulurdu her kotu deneyimin sonunda kavga cikartacak birseyler bulurdum ne cok kavge ederdik benim yuzumden
yeneli 9,10 ay oldu ve biz bu surede hic kavga etmedik :) bu gunler gecicekve hepinizin guzel haberlerini alicaz burdan insallah :)

superr ılerlem canım ..zaten basardın sayılır artık ...ha o ha pe... ınan hıc bı fark yok..eger onu basardıysan pe... basarırsın..bır kac gun dene sonra pe... demesı yap

evet canımmm bende hissediyorum az kaldııı zemuszemus bugün yarın p...s denemesi yapacam yolum açık ola delikafadulden

çook çokk teşekkür edrim hepinizeee yanımda olduğunuz için geçecek birgün elbet ilelebet böyle sürmez yaa yada öyle umut ediyorum bu umut bile yetiyor yeneceğim allahın izni sizinde yardımlarınızla inşallahhhhh...mafoldumben

slm cnm hatırladım 38haftalıkbnmde 20 hafta oldu işte benimde oğluş geliyor bu sene oglan senesi galiba kime sorsam erkek cinsiyeti.allah bir sancıda kurtarsın cnm inş.

kız sne nerelerdesın...buyur buyur karnın dur bakalm dah a4 ay var..bak gor kocaman karnın olcak..

kursa basladım cnm onla ugrasıyorum 3dersim var vermem lazım akrabalar gelip gidiyor hiç fırsat bulamıyorum. sıcakta hiç cekilmiyor hamişlik şimdiden nefesim daralıyor hayırlısıyla atlatsaydım anne olmak gercekten zormuş nerdeyse 1 seneni alıyor bu gebelik sıkıntısı bitmiyor dogduktan sonra ne yapıcam cok zor valahibir gülüşüne katlanıyoruz işte sırf o gülüşünü görmek için acayip bişey....

Merhaba,
Bu baslik bolum icinde cok ozel bir baslik olup hicbir uyemiz baska bir uyeden MSN veya herhangi bir iletisim adresi istememektedir. Amac paylasimdir paylasim burada yapilmaktadir. Ozelden anlatayim soyle cozdum boyle cozdum msn den anlatayim mesaj sahiplerine itibar GORTERMEYINIZ.

Kadinlar Kulubu

günaydınnnn canım olumunekankayizsmile
hatır olsun inş
ne yaptın bakimmmm dün akşam zemuszemus

Çok sık yazamasamda takip ediyorum merak etme canım.Dün gece ne yaptın merak ediyorum?

dün gece alamadım kızlar neden bilmiyorum çok da rahattım kasmadım kendimi akıntımda bol du ama alamadım kapı yine kapalıydı ...
yoruldum artık .... tam oldu olacak diyorum 1 gün sonra en başa dönüyorum ...
bugün doktorada gidemedim mafoldumben
ben biraz geri çekiliyorum biraz kendimi toplamalıyım...
hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar bu illeti yenebileceğime inandırdınız
a.s. sağlıcakla kalın

noluyo bakayım sana oyle benı yanına getırme sakın cok kızarım ama.....kendıne gel ne demek gerı cekılmek ...topala kendını o kadar yol aldın
ara verırsen basa donersın
sakınnnnnnnnnnnnn ....sakın pes etme ..bak e guzel ılerledın ınan cok az kaldı bak egzersızını yap hemen arkasındna gır ılıskıye pe... dnemesı yap... yanı denem oncesı egzersız yapcaksın...veeeee hemen kendın topla daha ne kadar ekıcesın bu ıleltı lutfennn ara verırsen bsa donersın mutsuz olursun ...cok az kaldı basarıcaksınnnn

Lütfen canım sakın pes edip geri çekme kendini senin psikolojini çok iyi anlıyorum biliyorsun herkes gibi bende yaşadım bu tür umutsuzlukları ama inanki tek çare egzersiz.Ara verme devam et baharcığımında dediği gibi deneme öncesi mutlaka sıra ile önce egzerszilerini yap ve öyle dene kapalı falan değil orası unutma.sen hangi pozisyonda deniyorsun biraz açık yaz sana yardımcı olalım p...s kalınlığında aparatla yapabiliyorsan tamamdır bu iş.Ben üst pozisyonda asssla yapamam derdim vede gerçekten yapamazdım ama olduğu gün ters oturdum eşime sırtımı döndüm ve sanki o yaptığım aparat ile egzerszi yapıyomuş gibi düşündüm elinle sen yönlendirdiğin için çok rahat oluyor bu şekilde dene mutlaka tamammı?

Yapma canım yaaaa...........
tam çok yaklaşmışken
burada bırakırsan başa dönersin......
bak p...yi yarısına kadar alabiliyorsun
hemen bugün olacak die bişi yok
burda kimi egzersiz yaptı kimi p...ile denedi ve yendi
herkesin yenme süresi farklıdır
daha ne kadar bu sıkıntıyı çekmeyi düşünüyorsun ki
senerce mi
şurada belki bir kaç ay ugraşacaksın
yapma lütfennnnnn..........
tamam sana 1 kaç gün dinlenme izni gez dolaş kafanı dagıt
ama ondan sonra kaçış yok kaydirigubbakcemile

sorry dibe vurmus demek ki kisa surede guzel haberler alicaz. ne zaman boyle konussa biri yeniveriyo.

ayrica sorry neden uzuluyosun kii bi gun olur bi gun olmaz snra olur demedik mi birazcik daha sabir bak gordun duvar muvar yok korkmussundur o sirada cok normal korkman yapamicam diye korktun boyle oldu uzulme sakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…