VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

M Meyaski kuzum ben öyle bi sıkıntı yaşamadım alttada üsttede problem olmadı acaba enfeksiyon vs olup yanıyor acıyor olabilir mi ?

merhaba arkadaşlar,günlerdir vaji ile ilgili sayfaları okuyorum bir cesaret geliyor ama daha önceden de yazdığım gibi başından sonrasını alamıyorum....egzersizlerle aram yok zateen....artık çıldırmak üzereyim ...eşim biraz yapılı o neddenle üstünde ayaklarımı tam açamıyorum ...yüz üstü daha kolay geliyor ama canım acıyınca nefes alıp versem de kegel yapsam da faydası olmuyor....benim tek derdim acıyacak olması....acıyınca da ödüm kopuyor ve pes ediyorum....bana bir çare söyleyin ne olur....

bu arada okuduklarımda kimisi emla krem kimisi anestol kimi de vamcaine sprey diyor hangisi daha iyi bilmediim...kayganlaştırıcı için de ultrason jeli bebe yağı gleit glen gii isimler yazıyorlr bunlrdan hangisi daha iyi onu da bilemedim....bebe yağı için mantar yapıyor diyorlar kimseylede paylaşmıyorum sıkıntımı...çünkü dalga geçerler diye korkuyorum....oooooffffff çok yorgun ruhum.....

Bende de agrı oluyor

Kesinliklee vemcaine sprey tavsiye ederim ve bebe yağı

Bende de agrı oluyor

Canım sendeki nasıl bir ağrı? İlişki esnasında mi oluyor?
Ben üstte alıştım da herhalde diyorum altta da alışmam lazım. Ama eşim göbekli. O yüzden bacaklarimi iyice ayırmam gerekiyor. Öyle olunca da o bölge iyice geriliyor zaten. O halde girip çıkınca kasiliyorum, acı hissediyorum sanırım. Nasıl çözerim bilmiyorum.

Bende aynı şekil altta eşim göbekli olduğu için bacaklarımı açmam gerekiyor ozamanda gerilme hissediyorum ve eşim gir çık yapamıyo pek acıyo

Bende aynı şekil altta eşim göbekli olduğu için bacaklarımı açmam gerekiyor ozamanda gerilme hissediyorum ve eşim gir çık yapamıyo pek acıyo

Bazen de makata uzanan kısım yirtiliyormus gibi oluyor bende.
farklı pozisyonlarda deneyelim diye düşündüm ama eşim kendisi üstte olduğu zaman daha iyi olduğunu söyledi. Acaba nasıl aşarız bunu

Ben durex masaj jeliyle aparatları denemiştim işimi gördü su bazlı oldugu için vajina, yapısına uygun

Bazen de makata uzanan kısım yirtiliyormus gibi oluyor bende.
farklı pozisyonlarda deneyelim diye düşündüm ama eşim kendisi üstte olduğu zaman daha iyi olduğunu söyledi. Acaba nasıl aşarız bunu
Ben sadece altta olduğum pozisyonda denedim valla başka bi pozisyonda hiç denemedim ya cesaretim yok

Merhaba, benimde bu konuyla bağlantılı olarak bir sorum olacak. Bende önceden vajinusmustum, terapiyle hallettik falan. Şu an tek sorunum zevk almıyorum ilişkiden. Hatta bunun içinde terapi aldım ama işe aramadı. Orgazm olamıyorum maalesef. Kaç yıllık evliyim sinir oluyorum. Siz ilk sayfalarda orgazm oldum deyince yazayım dedim. Aşağı yukarı yapılacakları biliyorum ama hiç çok fazla zevk alamadım. Sizin tavsiyeniz var mı acaba?

Yani zevk aldığın noktaları eşinin bilmesi lazım canım ya da sen onu yönlendir benim zevk almam için eşimin gitgel yapması yetiyor hafif üstüme yatıyor mesela böylelikle klitorisimde uyarılıyor... ya da sen üstte olmayı dene üstteykende zevk alırsın

Kasiklarima dogru agri oluyor git gel esnasinda esim kendini cok kasiyorsun dedi. Ben ustte hic denemedim henuz hep ayni pozisyon Hic zevkte almadim henuz agri hissediyorum 3 kez esli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…