Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Ya sorduğu soruda mantık bile yok nerdeyse zaten bosuna konuşmayalım bence olan olmuş

Aklı olan sormaz zaten bu paylaşımından sonra
Sekssiz bir evliliğin kabul edilebilir olacağını sanıyor. Adam on dakikada beş kere boşalacak sonra diyecek ki sen sorunlusun ben beş defa yaptım ya. Bu da hee diyecek, sorun bende demek ki.

Kız ben sana nededim yorma kendini akıl yokki herşeyi ters anlıyor
haklısın canım boşa zaman kaybediyoruz anlamak için bir çabası yok, hep saldırı halinde. birşeyler yazıyoruz yaşadıklarının normal olmadıgını, bunu bu şekilde kabul etmek zorunda olmadıgını anlasın diye ama bir ışık çakmıyor kendisinde. hamileysem de düğünü öne çekerim diyor, çünkü tek sorun bu, ailem ne der. çünkü düşüncesizce bebek sahibi olmak bu kadar kolay, o bebegin nasıl bir aile ortamına doğacagının hiçbir önemi yok. adam her gece kendini tatmin edip dursun ama hamile kalıcam diye sen dert et, sonra da nikahlı kocam istedigimi yaparım diye olanları normalleştir, yazık ki ne yazık

Kızlar bi karar verin içine mi dışına mı ama şu konuşma potansiyeline bakınca bence kendiside pek emin değil ne yaptığının.
Sürtünmüşler

Içine girseymis acırmış
Aci yok yani acısız yumuşak yumuşak 5 kez gorumcenin evinde bosal boşal doymamışlar

Soklar bile tesir etmiyor bize

Sürtünmüşler

Içine girseymis acırmış
Aci yok yani acısız yumuşak yumuşak 5 kez gorumcenin evinde bosal boşal doymamışlar
Şurda bi sürtününlerden bide daha yeni hamile kalmışların bebeğimin cinsiyeti sizce ne diye soranlardan nefretlik geldi .
Doymamışlardan ziyade beyefendi doyamamıştır sadece kızı masturbasyon aracı yapmış zaten kanlı canlı vibratör misali

Şu kınadığım şeyi inşallah yaşamam yaa . Allah’ım çok amin

Daha önce iç çamaşırı lekesi orkid fotosu atarlardı siz yenisiniz onları gormediniz belli ki

Bu bölüm de tuhaf şeyler oluyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…