Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Daha önce iç çamaşırı lekesi orkid fotosu atarlardı siz yenisiniz onları gormediniz belli ki

Bu bölüm de tuhaf şeyler oluyor maalesef
ay bi sefer denk geldim ya gelmez olaydım. Millet şaşırmış gerçekten. Ben bazen burda yazarken çekiniyorum en usturuplu şekilde anlamaya öğrenmeye çalışıyorum. Millet çatala oturup canlı muayene istemediği kalıyo bi.

Şurda bi sürtününlerden bide daha yeni hamile kalmışların bebeğimin cinsiyeti sizce ne diye soranlardan nefretlik geldi .
Doymamışlardan ziyade beyefendi doyamamıştır sadece kızı masturbasyon aracı yapmış zaten kanlı canlı vibratör misali 😂
Ama şimdi bende hamileyimm🤣🤣🤣 cinsiyet sormam ben doktor bilemez Ken burdakiler nasıl bilsin

Ya sorduğu soruda mantık bile yok nerdeyse zaten bosuna konuşmayalım bence olan olmuş

Aklı olan sormaz zaten bu paylaşımından sonra
haklısın canım boşa zaman kaybediyoruz anlamak için bir çabası yok, hep saldırı halinde. birşeyler yazıyoruz yaşadıklarının normal olmadıgını, bunu bu şekilde kabul etmek zorunda olmadıgını anlasın diye ama bir ışık çakmıyor kendisinde. hamileysem de düğünü öne çekerim diyor, çünkü tek sorun bu, ailem ne der. çünkü düşüncesizce bebek sahibi olmak bu kadar kolay, o bebegin nasıl bir aile ortamına doğacagının hiçbir önemi yok. adam her gece kendini tatmin edip dursun ama hamile kalıcam diye sen dert et, sonra da nikahlı kocam istedigimi yaparım diye olanları normalleştir, yazık ki ne yazık
Ağzına yüreğine sağlık kuzum

Ama şimdi bende hamileyimm🤣🤣🤣 cinsiyet sormam ben doktor bilemez Ken burdakiler nasıl bilsin
Yani herşeyin bi vakti saati var değil mi bazen doktorun dediği bile sonradan değişiyoe iyice kesinleşene kadar bi süre lazım. Hepi topu 2 seçenek hangisi olursa olsun Allah sağlıklı sıhhatli ayıpsız kusursuz nasip etsin dimi ama.
Daha kesenin k si yeni oluşmuş acaba nedir nedir diye soruyolar 😂
Senin bebeğinde sağlıkla gelsin inşallah

Sabahtan beri düşmedi şu konu. Ara ara bakıyorum anlamadım. Galiba konum yok nereye bosaldiginin. Yani yapıp yapıp buraya soruluyor hem de bir hafta boyunca. Korksaydin ilk ilişkiden sonra telaş yapardın. Test yapacaksın başka nasıl bir çözüm sunsun insanlar

Konu sahibi ortaya konuyu attı gitti yav nere giden gel karşılık ver ki bizde ona göre yorum yapalım kim kime dün duma kimin eli kimin cebinde sahibi şuan 🤣🤣

Görümce değil kendi ablasınin evi diye yazmıştı🤦🏻‍♀️
Yaw kimin eviyse artık. Midem kalktı ya bana misafir gelecek böyle bir çift, akrabam kardeşim bile olsa ayıp yahu oda kokar çarşaflar kokar. Ne iç çamaşırı kalır temiz ne pijama, banyo sürekli kullanılıyor offf neyse ne gerçekten, sadece bukadar şey yaşayıp bu kadar kafasizlik aklım almıyor

X