Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Kızzzz her boşalmada 500 milyon spermi kim kaybetmiş de bulsunlar günde 5 ilişkiyle bunlar bizimle kafa geçiyor bak 300 küsür mesaj olmuş,ortaya atıp kaçıyorlar biz de eğleniyoruz
Tatlım aramızda 200-500 milyon spermin lafı olmaz, bunların bi kısmı da oral yolla alınsa, kalanı yüze sürülse cildi parlar güzelleşir arkadaşın: Kozmetik faydası gebelikten çok, ama genç arkadaşlar her ay %10-25 arası değişen gebelik ihtimaline o kadar obsesif yaklaşıyorlar ki ağız tadıyla bilimsel sohbet yapamıyoruz

Olan olmuş tabii ki zaman geri alınamaz. Umarım doğru zamanda doğru şekilde bebek sahibi olursunuz.

Evet ben de üzüldüm, üstelik tek sorununun istemeden hamile kalmak oldugunu sanıyor ama nikahlı olmasına ragmen ailesi tarafından eşiyle aynı odada kalmasına "izin verilmesini" önemli bir lütuf sanması, eşinin kendi orgazm olmadan defalarca boşalmasının ileride mutsuz bir cinsel hayat getireceğini görememesi, bebek sahibi olmanın nasıl bir sorumluluk oldugunu anlayamıyor olması vs vs. Allah akıl fikir versin diyorum

Kuzum boşuna anlatma yorma kendini

Allah sana akıl fikir versin, aklın olsaydı saçma olduğunu düşündüğün yere yorum yapmazdın. Madem aklım yok sen de akilsizsin ki hala burdasin
Konu açmışsın,sormuşsun,geldik baktık cevap verdik. Bizimle buraya dalga geçmeye gelmişsin. Şimdi de bizim aklımızı sorguluyorsun. Yazdıkların normal ama biz mi değiliz? Aklınız var hanımefendi ama mantık yok. Dışarı boşalmayla hamile kalınır mı ?????? Bir de yumurtlama günüm geçti diyorsun. Mantık bunun neresinde? Önce çocuk nasıl yapılır bunu bi araştırın.

Napabilirim boşanayım mi ? Cinsellik te tatmin edemiyor diye başkasıyla mi birlikte olayım ya da akıllılık bu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…