Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Evde 5 olmuş sadece.
Her gün 5, 5 günde 25 eder, her boşalmada 500 milyon sperm gitse 12.500.000 sperm vajinaya temas etmiş demektir; ev ortamı sıcak olur hava ile temas edince 6 milyon sperm ölse, geri kalanlar yola devam etse yumurtaya ulaşana kadar da 3 milyonu telef olsa, elimizde hala kabaca 3 milyon semen var demektir, dişi genetik taşıyanlar daha hızlı koşar 2 milyon dişi koşsa 1milyonu yorulsa ya da yanlış tüpe gidip kaybolsa 1 milyon dişi gen yumurtaya doğru devam etse, geriden gelen 1 milyon erkek genetik taşıyıcı spermin de 500.000 i yumurtaya ulaşsa 1.500.000 sperm yumurta kabuğuna erişir. Asıl sorun yumurta orada mı? Yumurta 24 saat bekledi gitti, elde var sıfır. Bilim çok acımasız

Ya valla alemsiniz koyun can derdinde kasap et derdinde beni güldürdünüz , ailem öğrense hiç iyi olmaz işte tek sıkıntı bu
Konuyu anlatis biçiminiz normal bir cinsel ilişki yaşamışsıniz gibi ama sonra içime girmedi demişsiniz, boşuna yazmış herkes. Keşke düzgün anlatsaydiniz boşa çene yordum ben de

Mecburiyetten kalmışlar aynı odada öyle dedi, bende dedim ki neden sen ablanla, nişanlın da eniştenle aynı odada kalmadı cevap yok
Ay bir kere ablasının evimde olması çok ayıp. Adam abla enişte dinlememiş hunharca sevişmiş. Hiç mi korkuları yok biri bir şey der ablam duyar anneme söyler diye

Sonunu 'kaaç yapaaar 40 yaparrr milliyetçi hareket partisinin 40. Yılı kutlu olsun' la bitecek diye bekledim

Vallaha inan ben bundan 5 sene önce kadınlar kulübü sitesini kullandım unutmuşum şimdi gene kullanıyorum ama unuttuğum için iki mesaj atamadım ben atsam da birinin alıntı mesajına nasıl cvp yazılır diye öğrenene kadar 2 günümü aldı ve şimdi siz bu siteyi ilk dafa kullanıyorum m felan filan saçma sapan dikat çekmek için sorular? Ya i böyle birliktelik olunca neoluyor sana okul öğretmenlerin leylekler getiriyor masalında çok mu inanıp o masalda kaldınız anlamadım sizi?

Sonunu 'kaaç yapaaar 40 yaparrr milliyetçi hareket partisinin 40. Yılı kutlu olsun' la bitecek diye bekledim
Bir an bağlamayı düşünmedim değil ama yeni sosyal medya kanunu malum, manyağın biri şikayet eder, partimize spermli laf ediliyor diye! Silivri de soğuk, ufak bebeğim var zor olur şimdi görüş günü falan beklemek

Ay bir kere ablasının evimde olması çok ayıp. Adam abla enişte dinlememiş hunharca sevişmiş. Hiç mi korkuları yok biri bir şey der ablam duyar anneme söyler diye
Bir de 5 gün boyunca her gün duşa girmek zorunda kalmış olmaları lazım, insan her gün banyoya girmeye utanır anlarlar diye, ha cenabet dolaştılarsa ona da diyecek bir söz bulamam. ben de konunun fake oldugunu düşünmeye basladım, bi de saf saf cevap verdim kan testi yaptır diye

Konu uzadıkça tutarsızlaşmaya başladı zaten. Çıkar kokusu birazdan

Canım ilk defa kullanmak ile nasıl cevap yazacagimi bilmemekk ayni şey mi. Altta yorum yaz yazıyor zaten o kadar da salak değiliz. Her gün hayatımız da sex yapmıyoruz her gün çocuk sahibi olmuyoruz bunları bilmemek gayet normal ben sadece buradaki insanların bilgilerine güvenerekten ve derdimi yazacağım başka biryer olmamasından dolayı yazdım. Bilinçsiz davranmış olabilirim. Herkesin hayatın da yeni öğrendiği şeyler olabilir. Kimseye yalan söyleyecek durumum yok ben sadece yararlı bilgileri dikkate alırım okadar. Ben insanları yorum yapın diye zorlamiyorum inanmayan yazmasın. Benim sadece inanlarla isim var onlar bana yol gösterebilirler

Hayır 18 yaşından küçük deilseniz eczane kimlik istemez. "erken gebelik testi" diyerek isteyecesiniz. Bu testler ilişkiden 1 hafta sonra sonuç veriyor. Adet gününüzün geçmesi gerekmiyor
Böyle bir şey yok. Üzerinde yazan o cümleler tamamen pazarlamaya yönelik. 1 haftada gebelik oluşmuyor. Standart testler atıyorum 50 beta hcg'den itibaren çizgi gösteriyorsa, erken testler 10'dan itibaren gösteriyor.

Arkadaşlar nişanlım ile bir hafta beraberdik ve bu süreçte hergün 5 defa neredeyse vajinama boşaldı. Ama yumurtalama günüm geçti hamile kalma ihtimalim var mı ?

Bir haftadır beraberdik dediniz
Burda yalnızdık anlamı çıkıyor abla nerden çıktı
Ayrıca konu içine izin aldı dedin
Izin alan birinin ablanın evinde ne işi var
O evde enişte var sizin bir arada kalmanıza nasıl izin verdiler
Bide 5 gün seviştiniz boşalmalara doyamadınız peki ablanın evinde bu işini nasıl yaptınız
bir başka tutarsızlık aileden çekiniyorsun korkuyorsun
Ailen nasıl 5 gün izin almış damat adayının ablasına kalmaya izin verdi
Sen neden kaldın
Abla buna nasılı izın verdi
Enişte ne oluyor gençler demedi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…