Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Burda yalnızdık anlamı çıkıyor abla nerden çıktı
Ayrıca konu içine izin aldı dedin
Izin alan bitinin ablanın evinde ne işi var
O evde enişte var sizin bir arada kalmanıza nasıl izin verdiler
Bide 5 gün seviştiniz boşanmalara doymadınız peki bu dua işini nasıl yaptınız
bir başka tutarsızlık aileden çekiniyorsun korkuyorsun
Ailen nasıl 5 gün izin almış damat adayının ablasına kalmaya izin verdi
Sen neden kaldın
Abla buna nasılınızın verdi
Enişte ne oluyor gençler demedi mi

:ukala::ukala::ukala::ukala::ukala::skandal::skandal::skandal::skandal::skandal:

Canım ilk defa kullanmak ile nasıl cevap yazacagimi bilmemekk ayni şey mi. Altta yorum yaz yazıyor zaten o kadar da salak değiliz. Her gün hayatımız da sex yapmıyoruz her gün çocuk sahibi olmuyoruz bunları bilmemek gayet normal ben sadece buradaki insanların bilgilerine güvenerekten ve derdimi yazacağım başka biryer olmamasından dolayı yazdım. Bilinçsiz davranmış olabilirim. Herkesin hayatın da yeni öğrendiği şeyler olabilir. Kimseye yalan söyleyecek durumum yok ben sadece yararlı bilgileri dikkate alırım okadar. Ben insanları yorum yapın diye zorlamiyorum inanmayan yazmasın. Benim sadece inanlarla isim var onlar bana yol gösterebilirler
Yorum yapmak ve mesaja alıntı olarak cevap yazmak tandı kastım buarada kimseye madam söyleyecek yalanın yok ablan varsa ablana yada annene anlat madem yalan söylicek halin yoksa? Burda emin ol sana ciddi ciddi cvp yazan yoktur tamam hadi diyelim bilmiyorsun gebelik için sprem gerektiğini biliyorsun dur herhal de yani bunun için 1 değil 2 değil 5 diyorsun yani sence? Gebelik olması için kaç senesini veren kadınlar var yani senin anlattığın kadarını yorumlamak bence olmaz bilemezde kimse hani desen korunmasız olduk ama sen direk işte dışa diyorsun işte boşaldı filan şimdi bunu yorumlamak bence saçma olur kaç günün var bata bekle derim yoksa burda okuduklarınla psikolojin gider mazeret olana kadar

Herşeyi detaylı bilmeseniz olmuyor zaten. Bu konuda bilgin varsa yorum yap
Banane senin hayatındaki detaya😅😅

sen yazıyorsun biz yorum yapıyoruz
Ama tutarsızlık mantıksızlık olunca verdigin cevaplar dikkat çekiyor
Bizde görmezden gelemiyoruz
Dimi

Yoksa sen kimin evinde ne yaparsan yap ister 5 ister 15 👍👍

Sorunu olup konu açan sizsiniz, ne yaptıysanız yaptınız bari insanlarla dalga gecmeyin, konu tutarsız bunu anlatmaya calısmıstım, hayat sizin dilediğiniz gibi yaşayın
Konunun tutarsız olması sizi ilgilendirmez konuyu irdelerseniz herşey karman çorman olur böyle, sizden istediğim varsa bilginiz yorum yapın ama siz detaylara giriyorsunuz Fake isem yorum yapmayın boşuna kendinizi yormayın. Hamile olabilirmiyim diyorum yok günde 5 kez nasıl oldu yok hiç nefes almadınız mı yok fake yok bilmem ne . Ya arkadaşım soruya sadece cevap verseniz bu kadar uzamicak . İnsanlar hayatların da farklı şeyler yaşayabilirler farklı olabilir ama olabilir. Ama siz herseyi o kadar merak ediyorsunuz ki detayı detayına girmek istiyorsunuz. Eğer anlatmak isteseydim zaten kendim detaylı anlatırdım. Benim merak ettiğim set bu durumda ne olabilir ? Onun bunun evinde bunu nasıl becerdigim veya nasıl cunup gezdiğim deği. Siz sizi ilgideren kısma odaklansaniz bir problem cikmayacak

Konunun tutarsız olması sizi ilgilendirmez konuyu irdelerseniz herşey karman çorman olur böyle, sizden istediğim varsa bilginiz yorum yapın ama siz detaylara giriyorsunuz Fake isem yorum yapmayın boşuna kendinizi yormayın. Hamile olabilirmiyim diyorum yok günde 5 kez nasıl oldu yok hiç nefes almadınız mı yok fake yok bilmem ne . Ya arkadaşım soruya sadece cevap verseniz bu kadar uzamicak . İnsanlar hayatların da farklı şeyler yaşayabilirler farklı olabilir ama olabilir. Ama siz herseyi o kadar merak ediyorsunuz ki detayı detayına girmek istiyorsunuz. Eğer anlatmak isteseydim zaten kendim detaylı anlatırdım. Benim merak ettiğim set bu durumda ne olabilir ? Onun bunun evinde bunu nasıl becerdigim veya nasıl cunup gezdiğim deği. Siz sizi ilgideren kısma odaklansaniz bir problem cikmayacak
O zaman sende hamilemiyim diye sor
5 kez olduğunu boşaldığını yazma
bize ne
Senin cinsel hayatından

bana ne sizin ilişkinizin detayından! gayet mantıklı bir şekilde yorum yaptım eczaneden test al yap ama güven olmaz kan testi ver diye, çocuk gibi yok duyulur ben kan testi veremem dediniz, üstelik nikahlısınız. bu kadar sevişmeye aklınız eriyorsa sonuclarını düşünmeye de aklınız olmalı. bu konunun beni ilgilendiren hiçbir kısmı yok lütfen daha fazla cevap yazmayın harcadıgım zamana yazık

O zaman sende hamilemiyim diye sor
5 kez olduğunu boşaldığını yazma
bize ne
Senin cinsel hayatından
5 kere bosaldi diyeceğim tabi neyse onu söylüyorum. Ne diyeyeim bir hafta boyunca 1 kere mi bosaldi diyeceğim acaba nasıl anlatacağım. Daha sağlıklı bilgi almak için doğru neyse o yazılır

bana sizin ilişkinizin detayından! gayet mantıklı bir şekilde yorum yaptım eczaneden test al yap ama güven olmaz kan testi ver diye, çocuk gibi yok duyulur ben kan testi veremem dediniz, üstelik nikahlısınız. bu kadar sevişmeye aklınız eriyorsa sonuclarını düşünmeye de aklınız olmalı. bu konunun beni ilgilendiren hiçbir kısmı yok lütfen daha fazla cevap yazmayın harcadıgım zamana yazık
Aynen işte test yaptırmaya korkuyor ailesinden çekiniyor öğrenirlerse olay olur diyor ama nikahlı
Bu kadar korkan biri gorumcenin evinde kalıyor
Buna izin veren ailesi var görünce enişte var

Bu ne yaman çelişki @Sede_fello

bana ne sizin ilişkinizin detayından! gayet mantıklı bir şekilde yorum yaptım eczaneden test al yap ama güven olmaz kan testi ver diye, çocuk gibi yok duyulur ben kan testi veremem dediniz, üstelik nikahlısınız. bu kadar sevişmeye aklınız eriyorsa sonuclarını düşünmeye de aklınız olmalı. bu konunun beni ilgilendiren hiçbir kısmı yok lütfen daha fazla cevap yazmayın harcadıgım zamana yazık
Gereksiz muhalefete girerseniz zamanınız boşuna gider. Bende yararlı bilgileri dikkate alıyorum zaten extra birsey yazmanıza gerek yok

Aynen işte test yaptırmaya korkuyor ailesinden çekiniyor öğrenirlerse olay olur diyor ama nikahlı
Bu kadar korkan biri gorumcenin evinde kalıyor
Buna izin veren ailesi var görünce enişte var

Bu ne yaman çelişki @Sede_fello
Detaylı bilgi vermiş olsaydım bu karmasinin içinde olmazdınız ama kendim detaylı olarak anlatmak istemiyorum. Sizi ilgilendirmez bu inanmayan yazmasın

5 kere bosaldi diyeceğim tabi neyse onu söylüyorum. Ne diyeyeim bir hafta boyunca 1 kere mi bosaldi diyeceğim acaba nasıl anlatacağım. Daha sağlıklı bilgi almak için doğru neyse o yazılır
Nişanlım izinliydi bir hafta sürtünerek birlikte olduk
Şuan adet olamıyorum günüm.gecti
Hamilemiyim

Sorabilirdin dimi

Yanı bu 5 olunca farklı 1 olunca farklı mi oluyor bir olunca hamile kalabilirsin 10 kez olsa hamile kalamazsın
Mantıksızlık diz boyu iste kabul et

Nişanlım izinliydi bir hafta sürtünerek birlikte olduk
Şuan adet olamıyorum günüm.gecti
Hamilemiyim

Sorabilirdin dimi

Yanı bu 5 olunca farklı 1 olunca farklı mi oluyor bir olunca hamile kalabilirsin 10 kez olsa hamile kalamazsın
Mantıksızlık diz boyu iste kabul et
Siz yorum yapmaktan vazgeçseniz daha mantıklı ve yerinde olacak.

X