Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Ben alacağım bilgileri aldım gerçekten iyi insanlarda var burda. Onlara çok teşekkür ediyorum diğerleri de sadece dalga geçiyorlar sorun yok geçebilirler. Iki gulcekler diye kendilerini paraladilar. Belki kendimi iyi ifade edemedim ama asıl soru belli sonuçta

Madem korkuyorsunuz bunlara kalkışmadan önce dusnseydin herşeyi göze aliyonuz sonrada hamile kalır mıyım eve kalırsın canım sorun olmaz nasılsa nisanlin evlnirsiniz Allah analı babalı büyütsün insallah

Yapmasaydin o zaman alla alla ya herkese atar gider yapmayin

Siz inanır mısınız nişanlınız ile 5 gün ablanızda kalacaksınız ve her gün 5 kere birlikte olacaksınız abladan enişteden korkamayacak ama anne babadan korkacaksınız.
Hiç mi utanmadınız elin evinde sevişmeye

Trol değil maalesef gerçek vajinanin içine bosalmadi dışına boşaldi, haklısınız yapmam gereken bilseydi ama oldu . Hamile kalma ihtimalim var mı korkuyorum
En baştaki dert olan konunuza nazar boncuğu koydum. Maşallah nişanlınız sağlam erkek çıktı. Her gün beş defa size boşalacak ve sizi döllemeyecek. Hamile kalma ihtimalinin olabileceğini bilmemen İMKANSIZ. Hadi sen bilmedin, nişanlında mı bilmedi. Bu kadar da olmaz yaa. Korunmasız cinsel ilişki diye bir şey yok.

Ya erkeksin ya da trollsün, bizimle maytap geçiyorsun.

Peki gercek olduğumu nasip ispatlayacagim

Ney ney ney

O zaman devam et sen gelip burayada hamile kalır mıyım deme evet tatlım kalırsın gözün aydın ertesi günde gebelik testi atarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…