Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Arkadaşlar nişanlım ile bir hafta beraberdik ve bu süreçte hergün 5 defa neredeyse vajinama boşaldı. Ama yumurtalama günüm geçti hamile kalma ihtimalim var mı ?
Elbette hamile kalma ihtimalin var fakat düşük ihtimalle tam vajinana bosaldiysa olma ihtimali yükselir ama vajinana degmediyse risk düşük Anladığım kadarıyla kapilmissiniz bir cahillige ama bidahaki sefere iyice araştırın öyle ne yapıyorsanız yapın. Normal bir iliskide bile hamile kalma olasılığı %25 felandir ki sizinki tam birleşme olmamış o yüzden çok düşük bir ihtimal ama o da sizi bulurmu bilemem. Ayrıca anladığım kadarıyla daha yeni bitmiş sevismeniz o yüzden testi haftaya felan yap yani adetin gecikirse yap

Her bişileri bilirler,nedense konu seks oldumu bilgiler zayıf,sonrada saç baş yolarlar.
Ben de bilmiyordum gerçekten. Gocunmuyorum bunu söylemekten. Okumuş da biriyim.
Evlendiğimde bebek istediğimizde öğrendim bir çok şeyi ve şok Ovülasyon günlerinde akıntı olduğunu, bunun nasıl belirli günlerde değiştiğini ve bunu kendim muayene edebileceğimi vs. Bu şekilde ilk ay hamile kalmıştım ve çok şaşırmıştım. Her seferinde "woww vücudumda böyle bir şeyler oluyormuş" diyordum
Her şeyi de araştıran biriyim ama bunları bilmiyordum
Seks içgüdüsel bir şeydir. Evet çok sorumsuzca davranmışlar ama herkes de bilmiyor bunları.

Teşekkür ederim size

Teşekkür ederim faydalı bilgi için

Kız sen daha orada mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…