Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

genede fiyatı bir araştırın 10-15 yıl sürmüyor benimki hızlı ilerledi kolposkopi biyopsi diye yattım masaya leep olacağımdan haberim yoktu doktor 2 defa anestezi almayım diye sorunlu alanları kazımış zaten öyle bilgili bi prof ki kazıdığı alanların patolojisi cin 1-2-3 geldi ve sınırlar temiz çıktı sonra 2 defa smaerim temiz geldi ben bu durumu yaşadığımda 29 yaşındaydım ve sıra ketem bana hpv testi yapmadı acıbademde çok yüksek bi rakam dedi doktorda gerek yok yaptırma dedi ben 10 gün önce hpv testi verdim keteme daha sonuç gelmedi kaç günde sonuç çıkıyor bilmiyorum inşallah negatif çıkar ya
ya birebir aynisini yasadim dun ben de algilamaya calisiyordum, ben de biyopsi diye yattim hoca leep yaptim cok kucuk bi lparcada damarlanma vardi dedi bana da gosterdi parcalari asiri kucuktu ama cok korkuyorum patolojiden sonraki sureciniz nasildi acaba

ya birebir aynisini yasadim dun ben de algilamaya calisiyordum, ben de biyopsi diye yattim hoca leep yaptim cok kucuk bi lparcada damarlanma vardi dedi bana da gosterdi parcalari asiri kucuktu ama cok korkuyorum patolojiden sonraki sureciniz nasildi acaba
Patolojide sınırlar temiz geldi 6 ay aralıklarla 3 smear temiz geldi en sonda hpvyi atmışım

Patolojide sınırlar temiz geldi 6 ay aralıklarla 3 smear temiz geldi en sonda hpvyi atmışım
Merhabalar tüm mesajları okumadım ama bende de dış dudakta sivilce benzeri şeyler çıkmış. Sıkınca patlıyor yani kurumuş sivilceye benziyor. Henüz doktora gitmedim ama hpv olma ihtimali var mı sizce? Ya da benim bahsettiğim gibi miydi sizin durumunuz?

IMG_8061.jpeg

ozel klinikte 25 bine kolposkopik biyopsi oldum fiyatlar cook ucuk bilginize
Ben Aralık başı oldum kolposkomi, 18.000 tl idi. Tedavimi takip eden doktoruma yaptırmak istemiştim kolposkopi işlemimi de, zaten işlemi özel sağlık sigortam karşıladığı için herhangi bir ücret ödemedim.
Ama o dönem başka hastanelerden de fiyat almıştım, 9.000 tl idi. Hastane, hastane ücretler farklılık gösterebiliyor.

Maalesef hiç bilmiyorum, ben kendisinin hastası değilim, İzmirde yaşıyorum.
Ben kendisine sonuçlarımı ve durumumu anlatan bir mail göndermiştim, sağolsun direkt aradı beni, bilgiler verdi yönlendirmeler yaptı telefondada olsa.
Kendisin hpv ile ilgili bilgilendirme ( bayağı ilgili hpv ile ) yaptığı tüm youtube videolarını da daha önce zaten izlemiştim, hastalığımı tanımak istemiştim.

Burada ki kendisine gidip tedavi görenhastaları kendisinim paragöz olmadığını ve çok babacan bir doktor olduğunu yazmıştı.

İsterseniz siz yarın bir muayenesini arayın asistanından bilgi alın.
merhaba rica etsem doktorun maıl adresını benımle paylasabılır mısınız ozelden? hpv 16-18 ve dıgerleri olarak pozitifim. kolposkopik biyopsi oldum ve sonuclarımla ılgılı bır doktordan daha tavsıye almak ıstıyorum. vajina içinde siğillerim var yaktırdım fakat daha yaralar iyileşmeden tekrar siğller görüyorum, çok endişeliyim

Benim üst damağımda küçük dilimin üst kısmında pütürcükler var, şeffaf nokta gibi,birde aynı yerde 1 tane kırmızı nokta gibi birşey var
birde aynı pütürlül alt dudağımın içinde var tarif edebildim mi bilmiyorum
birde boğazımzda yanma var.zaten hastalık hastasıyım korku oldu

Benim üst damağımda küçük dilimin üst kısmında pütürcükler var, şeffaf nokta gibi,birde aynı yerde 1 tane kırmızı nokta gibi birşey var
birde aynı pütürlül alt dudağımın içinde var tarif edebildim mi bilmiyorum
birde boğazımzda yanma var.zaten hastalık hastasıyım korku oldu
Zaten dilimizin üzerinde bir sürü tat tomurcukları var, bunları başka bişey sanmayın. Dudak içindeki de herkes de olabilir. Görmek lazım aslında

Zaten dilimizin üzerinde bir sürü tat tomurcukları var, bunları başka bişey sanmayın. Dudak içindeki de herkes de olabilir. Görmek lazım aslında
anlatamadım tam anlamıyla
üst damağımda dilimle deydiğim zaman pütürcük hissediyorum,telefonumun ışığıyla baktım şefaf renksiz pütürcükler var 1 tane de kırmızı nokta gibi birşey var ve boğazım yanıyor

anlatamadım tam anlamıyla
üst damağımda dilimle deydiğim zaman pütürcük hissediyorum,telefonumun ışığıyla baktım şefaf renksiz pütürcükler var 1 tane de kırmızı nokta gibi birşey var ve boğazım yanıyor
Boğaz enfeksiyonu olmuş olabilirsin veya ah şu psikolojimiz… neler yaptırmıyor ki vücudumuza… kafayı takıyorsun ve bişeyler hissediyorsun. Hpv var mı sizde?

Boğaz enfeksiyonu olmuş olabilirsin veya ah şu psikolojimiz… neler yaptırmıyor ki vücudumuza… kafayı takıyorsun ve bişeyler hissediyorsun. Hpv var mı sizde?
Hpv yok bildiğim kadarıyla
Hastalık hastalığı olduğu için endişe ediyorum, boğazım yanıyor orda takılma hissi var gibi birde böyle pütürlü görünce endişe ediyorum

Hastalık hastalığı olduğu için endişe ediyorum, boğazım yanıyor orda takılma hissi var gibi birde böyle pütürlü görünce endişe
Hastalık hastalığı olduğu için endişe ediyorum, boğazım yanıyor orda takılma hissi var gibi birde böyle pütürlü görünce endişe ediyorum
En son ne zaman smear yaptırdınız? Eğer çok takıyorsanız kbb ye gidin içiniz rahat etsin. Ama ağzımızda sadece Hpv kaynaklı siğil olmaz. Hemşireyim ve bir sürü dudak içi lezyon görüyorum Hpv kaynaklı olmayan

En son ne zaman smear yaptırdınız? Eğer çok takıyorsanız kbb ye gidin içiniz rahat etsin. Ama ağzımızda sadece Hpv kaynaklı siğil olmaz. Hemşireyim ve bir sürü dudak içi lezyon görüyorum Hpv kaynaklı olmayan
2022 temmuz ayında yaptırdım
Lezyon dediğiniz ne oluyor
Eşimin, kardeşimin, babamın diline baktırdım onlarında diliyle damağın üzerine deyince pütürlük geliyormuş

Eşimin, kardeşimin, babamın diline baktırdım onlarında diliyle damağın üzerine deyince pütürlük geliyormuş
Bence yarın kbb ye gidin bu düşüncenizden kurtulun derim

X