Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

evlı olmayıpta mantar olmak da bir ayrıcalık heralde. yıne gıttım doktora dermotolojıye git bide dedı benım vercegım ilaclarda senın eskıden kullandıgın dedı. napıcam ben aylar oldu kurtulamıyorum. artık bişide vermıyolar muayne bile etmıyolar kız oldugum için. kızlar yokmu bir bildiğiniz. .

kızlar benımde sureklı mantar rahatsızlıgım var bıde sureklı ıdrar yolalrı ıltıhabı oluorum unıversıte okurken yurttan kaptık oylece gıdıo denemdıgım sey kalmadı hatta yazın tatılde oldu cıldırcaktım karbonat sur dedıler onu bıle yaptım sonra doktora sordumkı cok yanlıs bıseymıs ama denedık ıste bı umut :) gunde ıkı 3 kez camasır degıstırerek bıde utulu camasır gıyerek cozdum sanırım bıde cok kasıntı yanma olursa yogurt sur dedı doktor bana .ama antıbıyotık kullanmaktan kacıorum bıde esımın 4 aydır yurtdısında olmasının etkısı olabılır :) bıde 5 lıtre suya 2 yemek kasıgı sırke koyup onunla yıkamak gerekıomus ama ben onu yapmadım

bende kurtulamayanlardanım yıllardır... dikkat etmeme ve çokkk özen göstermeme rağmen... kaşıntı olmuyor artık bünyem alıştı sanırım ama süt gibi oluyor akıntım ve malum bölgenin etrafı

yaklaşşık 5 aydr aynı şikayet devam ediyor 2 haftadır yok tu çok mutluydum ama yıne basladıı off ne olcak böle yaa

Ya benim akıntım kokulu oluyor arkadaşlar.Öyle kaşıntı falan yok bende.Ama mesela o bölgeyi yıkayıp ilişkiye girince hemen bi koku oluyor ve beya bir akıntı.Ne olabilirki bu?mantar diye doktora gittim fitil falan verdi.ama geçici bi çözüm oldu bende.Çözüm yolu istiyorum.ilişkide konsantremi çok bozuyo

benim 5 sene olacak mantardan çektiğim artık illallah dedim ya 7-8 aydır yoktu dün yine başladı koku yok yanma çok var kızarıyor bi de kaç kere dr a gittim ama çare olmuyor nemli tutmuyorum sık sık çamaşır değiştiriyorum her zaman temiz tutuyorum tahlil yaptırdım şekerim de yok iç çamaşırı giyme havayla temas etsin dediler onu da yapıyorum geceleri iç çamaşırımı çıkarıyorum öyle yatıyorum yok yok yok olmuyor bir türlü kurtulamıyorum bunun kesin çözümü yok mu yaa

bende ınternette gece iç çamaşırsız yatmayın diye okudum. bende kurtulamıyorum. geçen hafta doktora gittim adetimin bitimi gitmemi söyledi kültür yapcakmış. daha önce gittiğim doktor kız olduğun için kültür yapamayız demişti ben artık anlamıyorum bu doktorları. bu mantardan kurtulan varsa lütfen yardımcı olsun ne yapacağız biz?

gebeyken yaklandım buna bende ve geçmioo şuan emzirdigim içinde ilaç fazla kullanamıyorum banada yardım edin bayanlar dr gittiigmde krem verdi bide bi fitil verdi geçmedi bende daha gitmedim ne yapçagım:84:

bendede aynı problem var 3 gün önce başladı doktora yarın gidicem eczaneden krem aldım onu sürüyorum bide hap içiyorum ya ilaçlar etki göstermeye başladı ya da akşam dayanamadım acıya artık sıcak suya karbonat karştırıp yıkadım şuan kaşıntım geçti ama ilaçlarda etki etmiş olabilir ben dayanamadığım için artık ne olursa olsun deyip yaptım şükür bugün iyiyim yarında doktora gidicem tekrarlamasın diye

Bu sorunu evlendikten sonra yaşamaya başladıysan hem eşinin hem senin tedavi olmanız gerekir, mantar mikrobunu eşinden de kapıyor olabilirsin..

3 aydır çekiyorum mantar olayını her ilacı fitili denedm krem desen çabası.. eşimede tedavi verdi ama nafile sanırım sorun bende.. doktorum rahim ağzın yapıyor olabilir dedi. hamilelilk son saffada olduğu için çok ilaç almak istemiyorum artık her gece sıcak suyla yıkayıp kurulayıp temiz çamaşır giyip yatıorum. biraz faydası oluyor

ben evli değilim mantarım çok uzun süredir devam ediyor. kaşıntının yanında yırtık yırtık oluo orası.. kültür yaptırdım bugun sonuçları gösterdim doktora bir bakteri yada virüs yok dedi alerji gibi birşeymiş
yanı dıkkat etmem gerekıyormus ıç çamaşırı 90 da yıkanacakmıs utulencekmıs orası devamlı kuru tutulacakmış. . .

ya bende 6 aylık evliyim cocuk istioruz ama olmuo mantardan sanırım bunları okudum ve cok üzüldüm acaba bu yüzdenmi olmuo. doktora gitmiştim ileri boyutta değil demişti offffffffffff kafam cok karışık ve cok üzgünüm:2:

benimde mantarım oluyor ara ara, doktorum bana süper bir fitil verdi içinde sadece 1 tane var vajinal yolla onu alıyorsun anında etkisini gösteriyor, ilk olduğunda çok şiddetliydi eşim ve bana ilaç veröişti ikimizde onu kullandık,çok iyi gelmişti. doktor gebe kalmadan mantar olayını çözmeliyiz dedi,çünkü mantar spermleri öldürüyormuş bu nedenle bebeğin olmaz ya da geç olur demişti....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…